Andymu je čtyřicet, pracuje ve skladu prodejny elektrospotřebičů, sbírá komiksové postavičky, a co se týče sexu, je stále panic. Když byl teenager, párkrát to nevyšlo a pak už nějak ztratil chuť to pořád zkoušet. Andy je celkem spokojený, ale jednoho dne se prořekne před kolegy z práce. Jeho spolupracovníci se mu za to zpočátku vysmívají, záhy ale nastupuje do jejich intenzivního školícího kurzu, který ho má přivést k jedinému cíli - ke ztrátě panictví. O některých věcech je ale snazší mluvit než je realizovat, což po sérii bláznivých a vtipných erotických selhání potvrdí i Andy a jeho kolegové. I když seznámení se sympatickou Trish by se možná mohlo proměnit v něco hlubšího. Jenže zkuste své holce přiznat, že jste ještě panic. Těžko se to říká v osmnácti, a co teprve ve čtyřiceti. (TV Nova)

vrata.zami

Bohužel, jsem se nedokázal dostat do děje, nevím, jestli to způsobili ty debilní reklamy, ospalost, podnapilý stav...ale film mě nezaujal. Pokoušeli se udělat vtipnou komedii 18+, ale tím, že tam ukážou, jak jí kouká koza ze šajzky a tím, že si strčí sprchu do píči to prostě neudělaj, chce to vymylset něco originálního a proto (zatím) 25% ()

Ceberus

Až na jednu nechutnou scénu v autě to není tak fekální a sexistické jako třeba německá série Holky to chtěj taky nebo ještě nechutnější americká série Prciček. A když mě to přinutilo k několika momentům hlasitého smíchu, pod tři hvězdičky jít nejde. Výhradu mám však k dabingu - ne že by Zdeněk Mahdal neodvedl dobrou práci, ale jak mám jeho hlas jednou spojený s akčním Cagem, tak mi pak jeho hlas nesedí ke komediálnímu ušlápnutému chudákovi. ()

Dubron

Absolutně mi to nesedlo, ačkoliv herecké osazení mi nějak nebylo proti srsti. Jenže... scénář byl takový dost lehce předvídatelný a fakticky mě zaujalo jen pár scének. ()

pemap

Dlouhé, sprosté, nudné a … mohl bych pokračovat na pár řádků, ale asi je jasné, jaké pocity ve mně tento kousek zbytečnosti vyvolal. Hvězdička za (doslova) pár fórků a známých tváří. ()

Likan7

Upřímně jsme to čekal trochu lepší. S trochu inteligentnějším humorem a lepší vážnou linkou, ale díky pěknýmu konci jsem spokojenej. Od začátku víte, o čem to je, od začátku víte o čem to bude jak to skončí, a světe div se to přesně tak i skončí. A i když za měsíc nebudete vědět, že jste to viděli, nepohorší Vás to a ty 2 hodiny Vás mrzet nebudou. Ale být to o půl hodiny kratší, měl by film lepší ráz a byl by lepší. ()

Dreadlord

Překvapilo mě že takový film může být vůbec vtipný. nečekal jsem od toho nic a přece jen jsem se v průběhu několikrát od srdce zasmál čehož si hodně vážím, protože to u takovýchto komedií nebývá mým zvykem. ()

Jadis

Film má hodně dobré momenty a vtipné situace, je svižný a vcelku ani nenudí. Čekala jsem něco trochu intelektuálsky laděného ( tak trochu do Bridget Jones), ale ani tak nezklamal, jen ten jazyk mě kapku překvapil :) ()

Lichty

Nerad hodnotím po hodině filmu, ale déle jsem se na tuto "komedii" nevydržel dívat. Nápad má sice poměrně zajímavý a v prvních minutách, kdy Andy pochoduje s erekcí po domě, se pravděpodobně nabudíte na bláznivou komedii s hromadou trapasů, ale to, co přijde pak, je jen naprostá bezmoc. Hromada fekálních vtipů, sto a jedna variace sprostých slov a Steve Carell, který hlavní pozornost kamery očividně nezvládá. Zbytečné a nevtipné - to je oč tu běží! ()

KdG

Celkem průměrná komedie, s pár dobrými okamžiky (depilace, hledání vhodně opilé ženské ...). Ale co mě fakt dostalo byl úplný konec a dvě písničky z muzikálu vlasy, které v podání protagonistů filmu neměli chybu ! ()

danielwanderer

Juj, tak teda komédia, americká... A môžem povedať, že... Nóóó, ako by som to; teenagersko-seriorská. Andy (ktorého si skvele zahral Steve Carell, proste pasoval presne na túto postavu :)) má 40 rokov. Zbiera figúrky komixových hrdinov, maľuje modely stredovekých vojačikov, býva sám, pracuje v predajni elektrospotrebičov a... ...je panic. Ťažkú hlavu si z toho nerobí až dokým nepôjde na pánsku jazdu, na ktorej výjde pravda najavo a preňho je hanba taká neprekúsateľná, že to ide zmeniť. Iste vieme, že takto neobjaví len sex, ale... ...ako to už býva, objaví aj pravú lásku. Netradičná a dlhá komédia, ktorá... Nebola zkrátka trápna, i keď som čakal des. Príjemné :). ()

Dantte..

Blbá a tupá americká komedie. Klasické kliše s humorem který mi absolutně nic neríká a jehož postavy jsou jasnovidci, kterí podle posouzení ženské partie poznají, že daný člověk s nikým nesouložil. Dodnes nedokáži pochopit jak jsem u toho filmu dokázal vydržet dvě hodiny aniž bych nezmáčkl tlačitko "STOP". 25 % ()

DjMetal

No podarena komedia so Steve-anom Carell-om. Najlepsia scena: depilacia chlpov s horucim voskom...100bodov za toto.Mne sa to fest pacilo.Spraval sa ako pubertak, ked ku nemu prisla nejaka zenska.:D ()

Judd Apatow se vrací k režii

Judd Apatow se vrací k režii

01.02.2019

Ďalší všemohúci smrteľník

Ďalší všemohúci smrteľník

27.08.2005

Keď sa reportér Bruce v podaní Jima Carreyho na krátky čas vžil do kože Boha, štúdiu Universal Pictures to celosvetovo vynieslo 485 miliónov dolárov. Že je na ceste pokračovanie neprekvapí nikoho, no… (více)