Andymu je čtyřicet, pracuje ve skladu prodejny elektrospotřebičů, sbírá komiksové postavičky, a co se týče sexu, je stále panic. Když byl teenager, párkrát to nevyšlo a pak už nějak ztratil chuť to pořád zkoušet. Andy je celkem spokojený, ale jednoho dne se prořekne před kolegy z práce. Jeho spolupracovníci se mu za to zpočátku vysmívají, záhy ale nastupuje do jejich intenzivního školícího kurzu, který ho má přivést k jedinému cíli - ke ztrátě panictví. O některých věcech je ale snazší mluvit než je realizovat, což po sérii bláznivých a vtipných erotických selhání potvrdí i Andy a jeho kolegové. I když seznámení se sympatickou Trish by se možná mohlo proměnit v něco hlubšího. Jenže zkuste své holce přiznat, že jste ještě panic. Těžko se to říká v osmnácti, a co teprve ve čtyřiceti. (TV Nova)

VIPerson

Mě ten dabing štval celkem dost,ale to jen a jen moje chyba,že jsem na to koukal s dabingem.Nicméně Steve Carell mě mile překvapil a jako komik s minimalistickým vyjadřováním pocitů ve tváři mi připomněl Billa Murrayho,který je ještě co se herectví týče o kousek (víc kousků) výše.Pro mne první setkání Setha Rogena nebylo zrovna šťastné,ale postupem času jsem si ho oblíbil v jiných komediích.Celkově to byla trefná komedie se spoustou vtipných scének,ale také bohužel spoustou trapných meziscének s indama.PS:příjemná podívaná na poslední pěvecké číslo všech zúčastněných. ()

Paity

Steve Carell je prý komik, ale co film, to NESRANDA. Ano, je to tak. U komedií jde navíc o dost závažnou vadu a on hraje hlavně právě v komediálních titulek. Snad jeho doposud nejznámnější Božský Bruce 2 toho je důkazem. Tak že v trapnosti pokračuje i dál a výsledkem je 40 let panic. No nic, je mi z toho asi na nic... ()

F.W.Colqhoun

Judd Apatow, zručný a plodný řemeslník současné americké komedie, mě zase jednou plebejsky pobavil. Kadence gagů je takřka nepřerušená, Steve Carellovi coby panici, který to snad ani nehraje, zručně a zjevně autorsky sekundují neokoukaní komikové typu Paul Rudd či Seth Rogen. Početné improvizované scény zase jednou přesvědčily, že se mají čeští herci stále co učit. Nerad to přiznávám, ale v probírání se klišé a mouder zbavování se břímě panictví, jsem se leccos i dozvěděl, ha ha ha. Scéna těsně před závěrečnými titulky, kdy děj přechází do pastiše květinového muzikálu, je jednoduše geniální. ()

Miller

Hrozně vtipnej film, Steve Carell je hroznej zabiják, a pokaždý, když řekne nějakou hovadinu, a člověk si myslí, že už nemůže nic víc vymyslet, tak nahodí ten dokonalej debilní úsměv. Diskuze o tom, kdo je gej, je naprosto výborná! ()

Ještěřák

Hromada puberťáren, sprosťáren a dalších prciprciprcičkáren, spousta předvídatelnosti při stopáži delší než koňskej falus, málo zadečků, koz a frnd, a zoufale mnoho patosu na konec (SPOILER - svatba, sexík n' taneček - no fuj) vs. příjemní herci, vděčné téma a s tím souvisejících pár podařených kameňáků. Tak si vyberete. Já myslím, že Apatow poněkud přestřelil, protože na to, aby mě po dvě hodiny udržel koukat na jeho komedie, nemá ani náhodou. ()

abysser

Catherine Keener je prostě krásná ženská a tato komedie v nitru vůbec není tak ztřeštěná, jak vypadá. Je to takova Stillerovina. ()

nylo

Nojo, komedie tohoto typu (a i obecně) nemusím, dle mého docela dost ptákovina a to doslova....ale už jsem viděla dle mého o dost horší:D 60% ()

Rejže

Možná, kdybych to viděla ještě jednou... ale pamatuji si, že jsem se u toho nesmírně nudila a to téma mi přitom příjde tak roztomilé! :( škoda a zase škoda! Špatně uchopený příběh. ()

Warle

Celkem na pohodu komedie s fajnovým Stevem Carellem a Sethem Rogenem, která je v rámci CSFD docela podhodcená, protože si úplně v klidu zaslouží něco kolem 70-75%. Pár scén bylo opravdu vynikajících a být to o pár minut kratší, tak by to mohlo být ještě lepší. Takhle to místy trochu ztrácí dech. Ale za 4* úplně v klidu. ()

Weider

Senza snímek Judda Apatowa. První pořádnej snímek kde se mohl Apatow předvést a taky, že se předvedl. Taky kvůli tomuto filmu jsem si moc zamiloval Steva Carella kterého teď zbožňuji v The Office. Zde se tak projevil Seth Rogen, řekl bych že tato role ho pořádně vyhodila nahorů a pak taky Zbouchnutá. Prostě Judd Apatow 4ever ! Moc se těším na snímek Funny People kde se předvede můj oblíbenec Adam Sandler :). ()

MkSallam

Škoda že se ke konci dostavuje klasický rom-com syndrom, protože tři čtvrtiny jsou totální nahláškovanej nářez. Pro angličtináře vyloženě jazyková lahůdka. :D ()

Zombi

Ten Aquarius na konci je fakt nářez :o) Jinak jsem se bavil po většinu sáhodlouhé stopáže, ke které směřuje taky moje největší výtka. Prostě taková prcičkovská komedie pro starší ročníky :o) ()

Judd Apatow se vrací k režii

Judd Apatow se vrací k režii

01.02.2019

Ďalší všemohúci smrteľník

Ďalší všemohúci smrteľník

27.08.2005

Keď sa reportér Bruce v podaní Jima Carreyho na krátky čas vžil do kože Boha, štúdiu Universal Pictures to celosvetovo vynieslo 485 miliónov dolárov. Že je na ceste pokračovanie neprekvapí nikoho, no… (více)