Andymu je čtyřicet, pracuje ve skladu prodejny elektrospotřebičů, sbírá komiksové postavičky, a co se týče sexu, je stále panic. Když byl teenager, párkrát to nevyšlo a pak už nějak ztratil chuť to pořád zkoušet. Andy je celkem spokojený, ale jednoho dne se prořekne před kolegy z práce. Jeho spolupracovníci se mu za to zpočátku vysmívají, záhy ale nastupuje do jejich intenzivního školícího kurzu, který ho má přivést k jedinému cíli - ke ztrátě panictví. O některých věcech je ale snazší mluvit než je realizovat, což po sérii bláznivých a vtipných erotických selhání potvrdí i Andy a jeho kolegové. I když seznámení se sympatickou Trish by se možná mohlo proměnit v něco hlubšího. Jenže zkuste své holce přiznat, že jste ještě panic. Těžko se to říká v osmnácti, a co teprve ve čtyřiceti. (TV Nova)

cmman

Až na tu stopáž a předvídatelný konec není moc co vytknout, i tak tomu scházelo trošku víc "šťávy". ()

JUX

Extended version - Asi nejslabsi z kvartera Superbad, Knocked Up a Forgetting Sarah Marshall. V podstate romanticka komedie o tom, ze na kazdyho ta prava laska nekde ceka, a je jedno, kolik si jich mel predtim. Trosku chybi hlaskovani ala Superbad, clovek se nerehta, spis se tak nejak usmiva. ()

JohnyBlaxx

Nělteré hlášky se ve filmu velmi podařily. Rozhodně sem od toho čekal spíše ucelenější komedii než roztáhlou nudli. I tak sem se nadmíru bavil. ()

Norri

Téměř tuctové, ale rozhodně ne trapné. Dobře vybalancovaný mix sexuálního humoru (ostřejšího než třeba v Prci, prci, ... , Holky a kluci to chtěj taky a nebo v Deuce Bigalow: Dobrej striptér), příběhu a dejme tomu psychologie postav. ()

freebo1

Je to hrozně trapné, ale já ten film nedokoukal. Nejspíš jsem první na této databázi, kdo dal tak vysoké hodnocení filmu z kterého viděl jen jednu hodinu. Ano, dalo se na to koukat - musím říct: bylo to vtipné. Ale ne tolik abych u toho marnil ještě další hodinu života a ani trochu mě nezajímal konec (už z názvu můžu předpokládat jak to skončí). A možná se mýlím, třeba by mě druhá hodina překvapila, jenže to by nesměla být ta první tak zatraceně obyčejná. ()

plsek45

Pořád si nejsem jistý jestli dát hvězdy dvě a nebo tři . Je to chvílemi zajímavé a zábavné ale musím říct že většinou i dost nudné a bezduché . Chyběla tomu jiskra . Bylo to moc dlouhé a celé rozhovory byli podle mě dost natažené a nudné a to filmu určitě nepřidalo . Ale na druhou stranu je Steve Carell simpaťák smolař a film jak jsem se bál naštěstí neupadá do naprosté trapnosti i když tam je patrných pár náběhů . No myslím že na nudný večer dkyž už vám žádný film nezbývá může pobavit i tohle ;) ()

Ranulf11

Nebylo to špatné. Pobavilo mě daiquiri, parta kamarádů a závěrečné Vlasy. Film je poněkud dlouhý, ale dá se to bez problémů vydržet, na vulgarismy jsem si chvilku zvykal, ale potom jsem se již jen bavil :-D ()

djpatrick

Sychravý den, v práci pakárna a tak jsem si pustil tuto blbůstku. Jak já jsem se nasmál a na vše zapoměl. Je to spíše pro puberťáky, ale mě to neskutečně sedlo. ()

Rathe

Docela zábavná komedie, která je trochu nad průměrem. Se Stevem Carellem jsem viděl první film a nebylo zase tak špatný. ()

PsenickaR

Asi nejlepší komedie plná vulgarit,kterou jsem kdy viděl. Zejména special unrated edition nemá téměř chybu. Zápletka je zábavná a zajímavá a Carell je v roli panice naprosto skvostný a sedla mu parádně a i když mám výbuchy smíchu, dokážu s tím chudákem soucítit v okamžicích, kdy se o něj starají jeho kolegové a mají prostě poslání ho panictví zbavit. Když navíc víte, že opravdu velká porce scén byla improvizací, tak kroutíte hlavou, jak jsou všichni neskutečně vtipní. Je tu spousta skvělých gagů a hlášek ( your dick is my dick, fuck buddies, go fuck a goat ) ale nejvíc pobaví scéna s depilací, ta nemá chybu a to včetně záchvatů smíchu i u dámy, která depilaci prováděla a ty nadávky, které Carell chrlil... Bavil jsem se a nestydím se to přiznat a v koutku duše tkový kolektiv i závidím :-) ()

EYO EYO

Celkom pohodička komedia ,prvých 30 minút mi prišli celkom nudných ,ale potom sa to už začalo rozbiehať , koniec celkom príjemný ,film pobavil a pozdvihol náladu /60% ()

trotlicek odpad!

Někde psali, že je to vlastně Stevova biografie. Jinde psali, že to Steve vydržel ještě déle. Nevím čemu teda věřit. A vy? Čemu věříte vy? ()

Petsuchos

Andyho (Steve Carell) problém je hlavně ten, že je nesmělej mimoň a celkově asexuálně zaměřený, asi silná katolická výchova, když ani nehoní, nejspíš pro jistotu, aby mu nevyschla mícha. Má ale to základní, je upravený a hlavně pohledný a s dobrý tělem, jak říká Paula, která z něho celá teče. A tak ho ženský neposílaj do prdele rovnou automaticky (jako třeba mě) a dokážou s ním flirtovat, když se už o něco pokusí. On to většinou posere tím, že nemá zkušenosti nebo má stejnej problém jako Miloš Hrma. A v éře před FB to bylo kurva o dost těžší, komunikovat se ženskýma naživo frontálně, nebo aspoň po telefonu.. Ale má práci, bydlí asi ve vlastním a vyzná se v alternativních investicích (figurky). Takže nakonec docela terno! Dneska takový popkulturní interiér by byl vlhkej sen pro nejedenu geeKačku, by mohl klátit každý den novou a do smrti by měl vystaráno Přitom, pokud po vás holky jedou a vy, jak sám říkáte, s nima sice píchat strašně moc chcete, ale nepícháte, tak jste jednoduše 40 let DEBIL! Slovy klasika: „Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.“ Prej osobní volba, takový kecy, nehraj si na Teslu, ten na to byl hrdej, ty chceš píchat, tak co kurva pindáš o osobní volbě, debile. A hrozně se to vleče. ()

Amberjack

Čekal jsem, kdy přijdou ty záchvaty smíchu, o kterých tady někteří píšou. Čekal jsem dlouho. Nepopírám, že jsem se párkrát uchechtnul nebo pousmál, ale ve chvíli, kdy se trochu vykreslil charakter hlavního hrdiny mi došlo, že tomuhle filmu by víc sednul žánr úchylné tupé komedie s hovadem v hlavní roli a hromadou retardů, úchylů a čubek v rolích vedlejších. Ne, že by to tak úplně nebylo, určitě to má své momenty, ale já bych šel přece jen o kus dál. Romantickou linku upozadit a z postavy Steve Carrella udělat naprostýho kreténa. Jo, to bych si pak možná i spokojeně nachcal do ksichtu jako hlavní hrdina. ()

Ronniesmithx

Přihlouplá romantická komedie, u které se zasmějete. Hraje tu spousta sympatických herců a jedinečný Steve Carell, takže super. ()

peproch

Steve Carell a Judd Apatow si vyrobili legrácku, umí si dělat legraci ze sebe a z jisté nanicovatosti, v níž všichni nějak žijeme. Hlubší otázka je, jestli dlouhodobé panictví je ve světě možné aniž by nám uniklo něco podstatného. ()

Kopy17

Pro lidi, kteří přemýšlí nad zhlédnutím tohohle filmu: na ČSFD hodnocení v tomhle případě vůbec nekoukejte a prostě si to pusťte! Jako hlavní kvality filmu bych chtěl vyzdvihnout převážně snové herecké obsazení (suverénní Carell, skvělý Malco, atd. atd.) a asi nejlepší hlášky ve filmu vůbec, kterých je zde opravdu hooodně. Jenom ta stopáž, být to tak o 20-30 minut kratší, tak by si to těch 5* zasloužilo...80% ()

Judd Apatow se vrací k režii

Judd Apatow se vrací k režii

01.02.2019

Ďalší všemohúci smrteľník

Ďalší všemohúci smrteľník

27.08.2005

Keď sa reportér Bruce v podaní Jima Carreyho na krátky čas vžil do kože Boha, štúdiu Universal Pictures to celosvetovo vynieslo 485 miliónov dolárov. Že je na ceste pokračovanie neprekvapí nikoho, no… (více)