poster

Sluha dvou pánů (divadelní záznam)

Komedie

Česko, 2000, 157 min

Režie:

Ivan Rajmont

Scénář:

Carlo Goldoni (divadelní hra)

Střih:

Ondřej Pechar

Scénografie:

Ivo Žídek ml.

Kostýmy:

Irena Greifová
(další profese)
 • LiVentura
  *****

  Skvostné, skvostné, skvostné... Carlo Goldoni a Mirsolav Donutil.(3.8.2012)

 • Viktooorka
  *****

  Donutil divadlo a Truffaldino to je perfektní kombinace... kdo nemá rád povinnou četbu... tohle by ho mohlo přesvědčit.. Donutil s jeho improvizací dělá z téhle literární předlohy naprosto originální podívanou... mohla bych tu klidně psát všechny jeho perličky, protože to znám na zpaměť... ale nechám raději kažého, ať se na to podívá sám :) něco málo na ochutnávku.. ---Nemáte někdo kousek chleba.. jenom kousíček.. ve vrších vrstvách nenašel by se?? už ani ve vyšších vrstvách.. tady lůza se tomu směje.. NEBO .. nebo bych mohl udělat pudink... prosííímtě.. co je to ten pudlik... já nevím, jak tohle všechno, co jsi tady vyjmenoval rozprostřu na stůl.. a ty mi cpeš nějakej pudlik :-D---(6.4.2009)

 • Sinecod
  *****

  Donutil je úžasný. Bez něj bylo podium prázdné a nudné. Pří scéně s chlebem mu několik lidí ten chleba hodilo. Chci vidět rozhodně znovu! P.S.: Národní divadlo je impozantní...(17.9.2011)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - V představení docházelo během let k častým změnám v obsazení, od samotného začátku až do druhé poloviny roku 2011 zůstal jenom Miroslav Donutil v roli Truffaldina a Jan Novotný jako Brighella. (kosticka7)

 • - Premiéra se uskutečnila 22.9.1994, s úspěchem se hraje dodnes a představení se stalo nejúspěšnějším v historii Národního divadla v Praze s více než 500. reprízami. (kosticka7)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace