poster

Sluha dvou pánů (divadelní záznam)

Komedie

Česko, 2000, 157 min

Režie:

Ivan Rajmont

Scénář:

Carlo Goldoni (divadelní hra)

Střih:

Ondřej Pechar

Scénografie:

Ivo Žídek ml.

Kostýmy:

Irena Greifová
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Sarkastic
  *****

  Skvělá a inteligentní zábava. Donutil byl naprosto excelentní, geniální a jakmile vstoupil na scénu, tak jsem se téměř nepřetržitě smál. Je sice fakt, že jakmile na ní nebyl, tak se dostavila trošku nuda, ale vzhledem k tomu, že byl v záběru (a to doslova) skoro pořád, dá se to Sluhovi dvou pánů snadno odpustit. "Fuj a tenhle jedinej byl dur."(15.9.2010)

 • Morien
  ****

  Ač jsem zastánce typického iťoušského divadla, kdy v hypermoderních kulisách nebo naopak zcela v prázdném prostoru několik málo jedinců trpce medituje nad zbytečností svojí existence, tak zkrátka musím uznat, že zcela exhibující Donutil v této hře mě také dokáže pobavit. Nicméně jsem třeba slyšela, že ve Stavovském hrál sluhu v Revizorovi a bylo to postavené na něm místo na Chlestakovi. To už by mi asi vadilo. Tady aspoň představuje hlavní roli.(23.11.2006)

 • Šakal
  *****

  Brilantní převedení hry Carla Goldoniho. One man show Miroslava Donutila v roli sluhy Truffaldina. Roli šité přesně jemu na míru, ve které exceluje! BRAVO! p.s. co to je? pudlik :o)(4.1.2007)

 • boshke
  ***

  Neblázněte, 94%? Myslel jsem si, že slavný Sluha dvou pánů v Národním bude tedy větší terno. Moc dlouhé, všechny převleky a záměny postav se po čase přejí, Donutil, kterého mám normálně rád, se tady akorát dvě a půl hodiny pitvoří. Ano, někdy je vtipný, někdy dokonce velice vtipný, ale to se utopí ve všech těch opičkách a grimasách... 70%(13.2.2011)

 • Renton
  ****

  Výborná komediální hra, nejlépe chutnající v divadle. Její kvality jsou nesporné, proč ale musí být v TOP Film naší db nechápu. Intenzita upozorňování na tento problém se plně vyrovnává intenzitě s níž se tato zdejší vada (ne)řeší.(27.12.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace