poster

Sluha dvou pánů (divadelní záznam)

Komedie

Česko, 2000, 157 min

Režie:

Ivan Rajmont

Scénář:

Carlo Goldoni (divadelní hra)

Hudba:

Miki Jelínek

Střih:

Ondřej Pechar

Scénografie:

Ivo Žídek ml.

Kostýmy:

Irena Greifová
(další profese)
 • Blofeld
  odpad!

  Už tak dost mizerná inscenace Goldoniho komedie, který napsal i lepší kusy (Poprask na laguně, Benátská vdovička), doslova zmrzačená samolibým a exhibicionistikým výkonem Miroslava Donutila.(7.11.2008)

 • WANDRWALL
  *

  Jednu hvězdičku dávám jenom za to, že mě zaujalo, kolik lidí se při divadle bavilo, a já ne, protože mě to přišlo nevýslovně naivní a trapné. Už tolikrát jsem tyhle kousky viděl a smát se jim ? Pro mě nebylo čemu. Ve své době (snad tu a tam i po ní) mohla tahle divadelní hra vyvolávat smích, dočasně, jako každý dobrý vtip. Ale opakovaný vtip, některý, se přejí.(9.12.2011)

 • Happykubas
  *****

  :-D :-D :-D.... Mira Donutil je v tomhle fakt borec!!! Svými grimasami, výrazy a vůbec celým vystoupením mě v tomto divadelním představení opravdu hodně rozesmíval. ----"To je teda paráda, dvěma pánům nemůžu sloužit, že jo, to nejde, to.........TO NEJDE?A proč by to jako nešlo...co?Laughing Out Loud!!!(11.7.2006)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Premiéra se uskutečnila 22.9.1994, s úspěchem se hraje dodnes a představení se stalo nejúspěšnějším v historii Národního divadla v Praze s více než 500. reprízami. (kosticka7)

 • - V představení docházelo během let k častým změnám v obsazení, od samotného začátku až do druhé poloviny roku 2011 zůstal jenom Miroslav Donutil v roli Truffaldina a Jan Novotný jako Brighella. (kosticka7)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace