poster

Sluha dvou pánů (divadelní záznam)

Komedie

Česko, 2000, 157 min

Režie:

Ivan Rajmont

Scénář:

Carlo Goldoni (divadelní hra)

Střih:

Ondřej Pechar

Scénografie:

Ivo Žídek ml.

Kostýmy:

Irena Greifová
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Matty
  ****

  Doposud jsem neměl velké mínění o commedii dell'arte, ani o herectví Miroslava Donutila. Pravda, komedie je to humorem mírně genitální, výkonem Donutila ovšem skoro geniální! Teprve v závěrečných minutách inscenaci a hercům trochu dochází dech, ale po dvou a půl hodinách maximálního nasazení se není čemu divit. 85%(10.2.2011)

 • Happykubas
  *****

  :-D :-D :-D.... Mira Donutil je v tomhle fakt borec!!! Svými grimasami, výrazy a vůbec celým vystoupením mě v tomto divadelním představení opravdu hodně rozesmíval. ----"To je teda paráda, dvěma pánům nemůžu sloužit, že jo, to nejde, to.........TO NEJDE?A proč by to jako nešlo...co?Laughing Out Loud!!!(11.7.2006)

 • Kulmon
  ****

  Nedokážu najít chybu, to přiznávám. Na druhou stranu asi nikdy nebudu mít potřebu podívat se na to znovu. To je chyba patrně tedy jediná. Donutilův výkon je ovšem famózní.(9.8.2011)

 • boshke
  ***

  Neblázněte, 94%? Myslel jsem si, že slavný Sluha dvou pánů v Národním bude tedy větší terno. Moc dlouhé, všechny převleky a záměny postav se po čase přejí, Donutil, kterého mám normálně rád, se tady akorát dvě a půl hodiny pitvoří. Ano, někdy je vtipný, někdy dokonce velice vtipný, ale to se utopí ve všech těch opičkách a grimasách... 70%(13.2.2011)

 • hippyman
  *****

  měl jsem to štěstí vidět mistra grimas a gest přímo na prknech, za to představení musel vyběhat dobrá dvě kila... :) je to pecka, fakt doporučuji! 90%(6.2.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace