poster

Sluha dvou pánů (divadelní záznam)

Komedie

Česko, 2000, 157 min

Režie:

Ivan Rajmont

Scénář:

Carlo Goldoni (divadelní hra)

Hudba:

Miki Jelínek

Střih:

Ondřej Pechar
(další profese)
 • moviesfan
  *****

  Neuvěřitelně zábavná divadelní hra. Exceletní a komický Donutil podává maximální výkon. Skvělá zábava, která nenechá nikoho bez úsměvu. Hodnocení: 90%(19.8.2008)

 • kajda.l

  Mám trošku problém jak se k ohodnocení Sluhy dvou pánů postavit. Jedná se bezesporu o výbornou divadelní hru, ovšem pro mě převedením na televizní obrazovku, ztrácí minimálně polovinu prožitku, který bych měl při sledování v divadle. Donutil samozřejmě naprosto vynikající, potěšily výkony Hanky Ševčíkové a Miluše Šplechtové,ovšem..Sluhu dvou pánů chci ještě vidět, ale pouze na divadelních prknech, nikoliv na DVD(kde je zážitek stěží poloviční)..(17.6.2009)

 • Renton
  ****

  Výborná komediální hra, nejlépe chutnající v divadle. Její kvality jsou nesporné, proč ale musí být v TOP Film naší db nechápu. Intenzita upozorňování na tento problém se plně vyrovnává intenzitě s níž se tato zdejší vada (ne)řeší.(27.12.2005)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - V představení docházelo během let k častým změnám v obsazení, od samotného začátku až do druhé poloviny roku 2011 zůstal jenom Miroslav Donutil v roli Truffaldina a Jan Novotný jako Brighella. (kosticka7)

 • - Premiéra se uskutečnila 22.9.1994, s úspěchem se hraje dodnes a představení se stalo nejúspěšnějším v historii Národního divadla v Praze s více než 500. reprízami. (kosticka7)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace