poster

Sluha dvou pánů (divadelní záznam)

Komedie

Česko, 2000, 157 min

Režie:

Ivan Rajmont

Scénář:

Carlo Goldoni (divadelní hra)

Střih:

Ondřej Pechar

Scénografie:

Ivo Žídek ml.

Kostýmy:

Irena Greifová
(další profese)
 • svik
  *****

  Zajímavé, smál jsem se asi 3/4 představení a potom mi Donutil nepřišel až tak zábavný. Vlice zajímavý příběh, dobré zvraty a slovní hříčky...jen tak dál(15.6.2007)

 • lesumir
  ****

  Donutila rád opravdu nemám, ale tohle prostě zvládá perfektně a je to jeho nejlepší "one man show"...(12.4.2008)

 • Viktooorka
  *****

  Donutil divadlo a Truffaldino to je perfektní kombinace... kdo nemá rád povinnou četbu... tohle by ho mohlo přesvědčit.. Donutil s jeho improvizací dělá z téhle literární předlohy naprosto originální podívanou... mohla bych tu klidně psát všechny jeho perličky, protože to znám na zpaměť... ale nechám raději kažého, ať se na to podívá sám :) něco málo na ochutnávku.. ---Nemáte někdo kousek chleba.. jenom kousíček.. ve vrších vrstvách nenašel by se?? už ani ve vyšších vrstvách.. tady lůza se tomu směje.. NEBO .. nebo bych mohl udělat pudink... prosííímtě.. co je to ten pudlik... já nevím, jak tohle všechno, co jsi tady vyjmenoval rozprostřu na stůl.. a ty mi cpeš nějakej pudlik :-D---(6.4.2009)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Premiéra se uskutečnila 22.9.1994, s úspěchem se hraje dodnes a představení se stalo nejúspěšnějším v historii Národního divadla v Praze s více než 500. reprízami. (kosticka7)

 • - V představení docházelo během let k častým změnám v obsazení, od samotného začátku až do druhé poloviny roku 2011 zůstal jenom Miroslav Donutil v roli Truffaldina a Jan Novotný jako Brighella. (kosticka7)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace