Karcoolka

• USA Hoodwinked! (více)

Bláznivý animovaný příběh ve stylu SHREKa. Vše začíná od konce, který všichni známe... Vlk sežere Červenou Karkulku a potom... Přichází žabák - detektiv, který si předvolá všechny podezřelé a pozorně vyslechne jejich verze, aby se dopátral pravdy. Není to vůbec jednoduché a vynořují se stále nové a nové otázky: Co měla Karcoolka ve svém košíčku? Proč se vlk vloupal do babiččina domku? Proč se tam objevil jódlující dřevorubec? Je sarkastický vlk opravdu ten zloduch? Kdo má zálusk na výborné babiččiny koláčky a proč? Čemu se věnuje akční babička ve svém volném čase? Proč zazní nakonec písnička Červená je modrá? Detektiv to nemá opravdu lehké a výsledek jeho pátrání je skutečně překvapivý! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

DavidBeko

Hned od začiatku ako som sa dozvedel o tomto filme som vedel, že to bude nejaka blbosť, ale zo zvedavosti som si to pozrel. A nemýlil som sa. Celý čas som čakal kedy sa to už konečne skonči. Bolo tam síce aj zopár vydarených scén, ale keby som to mal porovnať s Ace age, tak by karcoolka nemala žiadnu šancu. ()

Oxymoron

Jo, jo, první půlka pěkně utíká, pěkně se ty čtyři příběhy navzájem prolínají, ale pak to nějak začne ztrácet dech a pomalu se to dusí a dusí, až se to úplně udusí :) Tři ()

Phillo

Kvalitatívne ako na húpačke podaný príbeh, ktorého vtipnosť viazne každou pribúdajúcou minútou. Až príliš okato vidno, že sa s tým tvorcovia nepohrali ako sa na animák patrí (čo vidno hlavne v závere). Detská kravina, ktorá však nebaví trápnym humorom, čo (dosť vysoko) oceňujem. 50% ()

Greg25

65% Netradiční zpracování příběhu o Karkulce, které se hrdě může hlásit k žánru animované komedie. Karcoolka je vtipný, svižný a zábavný snímek, který má ovšem tu nevýhodu, že jeho animátorské zpracování je na dnešek až na neuvěřitelně nízké úrovni, což bohužel celý snímek táhne směrem dolů. ()

cherita

Tak nevím, sedím, koukám na to a říkám si, že je to vlastně docela vtipné a přesně vím, kdy se mám smát, ale nějak se tomu nesměju. Má to své světlé chvilky - hodně se mi líbil vlk žurnalista, ale třeba ta babi na snowboardu byla vyloženě trapná, nemluvě o titulní hrdince, kterou jsem díky jejím písničkám měla chuť z té lanovky shodit sama. ()

chalp odpad!

Nesympatické postavičky, úplna absencia humoru plus odporná animácia, ktorá by už v ´95 bola na smiech(Toy Story). ()

Aldanar

To, ze autoři vykradli kdeco všechno, bych překousl. Ale absolutní nevtipnost filmu mě dost udivuje. Koukaní bylo jen ztraceným časem. Na animák byla grafika naprosto úděsná... Navíc český dabing byl absolutně příšerný. ()

doddo2012

Určite hej...oplatio sa to pozrieť..zasmial som sa hlavne na hyperaktívnej veveričke, či babičke, ktorá by sa mohla rovnať k XXX..jednoducho super animák. ()

xxxvodnikxxx

Pohádka tak trochu jinak, zákulisí pohádky, na zazvěte to jak chcete. Sic se to se Shrekem nedá srovnávat, ale tohle je rozhodně vtipnější, jinak ujde. Ps. Kozel je boží :D ()

MaartyS

Je pravda, že animácia sa nedá porovnávať s Pixarom alebo Dreamworks ale zato ja som sa na tom dosť bavil. Kopa dobrých hlášok a pribeh celkom dobre premyslený. Vravte si čo chcete ja dávam 4* :-P ()

Snipsley

Občas nudné, občas trefné. Jako na horské dráze. Jedna skupina uhrovitých puberťáků to bude zatracovat, jiní teenageři opěvovat. Můžete to hodnotit pouze subjektivně, takže nějaké pitvání nemá cenu. ()

Boomstick

Cely humor sa mi zdal nehorazne trapny.Presne ako animacia.Je to snad najhorsia CGI animacia aku som kedy videl vo filme,to prvy Toy Story vyzeral znacne lepsie a je medzi tymito filmami 10 rokov rozdiel.Jednu hviezdu davam za namet ktory mohol byt spracovany o mooooooc lepsie ()

TomasKotlant

Dobrá ujetina s velmi slušným českým dabingem. Obzvláště zpívající kozel je geniální. Detektivní pohled z mnoha úhlu vytváří komplexní pohled na celou pohádkovou problematiku, ale jakmile se začneme dostávat k tajným stránkám postav a odhalují se stále více zarážející skutečnosti, tak se trochu vytratí původní kouzlo. *** Ve zkratce: Kdo ukradl recepty? Karate Karkulka nebo hodný vlk? ()

fisus

Já si nemůžu pomoct,ale mě se to fakt hodně líbilo.Jasně,dost věcí je přehnaných a původní verze pohádky o Červené Karkulce dostala docela na pr..l,ale je to přeci animák.Pobavil jsem se,zasmál jsem se a o to mi šlo. ()