Karcoolka

• USA Hoodwinked! (více)

Bláznivý animovaný příběh ve stylu SHREKa. Vše začíná od konce, který všichni známe... Vlk sežere Červenou Karkulku a potom... Přichází žabák - detektiv, který si předvolá všechny podezřelé a pozorně vyslechne jejich verze, aby se dopátral pravdy. Není to vůbec jednoduché a vynořují se stále nové a nové otázky: Co měla Karcoolka ve svém košíčku? Proč se vlk vloupal do babiččina domku? Proč se tam objevil jódlující dřevorubec? Je sarkastický vlk opravdu ten zloduch? Kdo má zálusk na výborné babiččiny koláčky a proč? Čemu se věnuje akční babička ve svém volném čase? Proč zazní nakonec písnička Červená je modrá? Detektiv to nemá opravdu lehké a výsledek jeho pátrání je skutečně překvapivý! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Kracken

Kvalita animací hodně zaspala takže pak i výsledné fóry působily alespoň na mně dost krkolomně. Jinak jednu hvězdu za kozla :) ()

Benedygtus

nechapu jak tento film muze mit tak male hodnoceni! me se teda nadmiru libil! ma to napad a hlavne vtip!myslim si ze i detem se tento film hodne libi a myslim si ze je jim i urceny nicmene jsem u toho bavil i ja :-) me se to orpavdu libilo priznavam ze tam bylo par trapnych scen ale ne zas moc a proto ubiram jednu hvezdicku ()

Testament

Nevtipná a hlavně příběhově zhovadilá vykrádačka Simpsonových. Animace hrozná, popkulturní narážky (babička se třema "G") nic moc. Zkrátka trh animáků obsahuje daleko povedenější kousky, než je bezpohlavní Karcoolka. ()

Han22

Po paměti: V době vzniku filmu jsem to náhodou skouknul a originální zpracování mě docela pobavilo. Hlavně způsob vyprávění z několika pohledů a country kozel. Co bych na to řekl dnes netuším. ()

Flaveus

Úžasně ztřeštěná parodie na klasickou pohádku. Je třeba jí brát s humorem a nadhledem. Myslím, že zpracování a nový děj je velice zábavný a různorodé postavy jej dělají ještě zajímavějším. Ať už se jedná o jódlujícího dřevorubce, adrenalinovou babičku či vlka novináře... ()

JamesSi

Tohle je film, který na 100% dělá dabing. Musím říct, že alespoň to, co jsem viděl z originálu bylo o dost horší. Český dabingový tým na tom, ale geniálně mákl a ty hlášky, které jsou převážně dost jiné než v původním filmu jsou skvělé. A přeložili dokonce i songy. Film se pro mě řadí mezi filmy, které sleduji jen dabované - mezi ně patří např.: první Borat nebo Terkyl má problém. Borat je však v originále dobrý, Karcoolka a Terkyl nikoliv. Všechny vtipy, které přenesli z originálu patří mezi horší (jódling, šnicl). Moje nejoblíbenější hlášky: "-Jste prý geniální zločinec -To přeháníte, ale musím říct, že mi nabídli členství v MENSE." "Mával tou sekerou jako Jánošík" "-Jsi blázen? - Možná jsem, ale teď jsem pánem lesa já, Kacoolko" "-Přece nemůžeme zatýkat jen lidi protože jsou divný -(policista vedle něj vezme vysílačku) Vzpomínáš si na toho týpka, co jsme zatkly? Jo ten divnej. Radši ho pust." "Já mám rohy šikovný, když tyhle rohy natočím, tak zapnu si TV." apod. Musím říct, že k tomu filmu mám nostalgii, takže nejsem zcela objektivní. PS: Animace je na úrovni Kozího příběhu, to nevyvracím. Plán ale vyprávět nelineárně je zajímavý. Divím se, že se z toho filmu nestal meme - jako v USA Barnyard. PS2: Ještě bych chtěl pochválit všechny ty call-backy, které ve filmu jsou. Například vedlejší postavy typu rybáře apod. To se původním tvůrcům musí nechat. ()

joshula

Nevim proc, ale me tento pribeh opravdu nadchl a hodne se mi libil. Mozna proto, jak tomu sedl cesky dabing a nebo proto jak jsem si ho uzil, proste to tak bylo. ()

wosho

Animace tak příšerná, že před 10 lety by byla jen průměrná. Za to zbytek se mě líbil, byť některé písničky byly tak ubohé až jsem málem utlumil zvuk, jedině ten kozel měl fakt srandovní šmrnc. Humor se mě líbi, sice mixoval vše co jen šlo dát k sobě, ale zasmál jsem se. Celkově je Karcoolka k vydržení, ale nesmí se očekávat příliš mnoho. A ten dabing byl děsnej, kromě vlka. ()

AngiS odpad!

To teda bylo COOL. Zmatený, hnusná animace, a vubec se mi to nelíbilo celkově.. vyjmenovala bych to heslovitě, ale celý to bylo o ničem ()

Stružák

Jeden z nejhorších animáků co jsem kdy viděl. Dvě tři dobré hlášky během filmu jsou věru málo. Zajímavý je úvodní nápad a člověka baví pozorovat, jak do sebe zapadají jednotlivé části vyprávěné různými postavami. Ovšem některé charaktery (babička, dřevorubec) jsou spíše trapné, než vtipné. Celé "dílo" korunuje grafika - nemastná, neslaná, nevyvážená. Zatímco první dvě třetiny filmu jsou barevné až hrůzna, poslední třetina je až moc temná. Za zmínku stojí snad jen vcelku povedený soundtrack. Věřím, že se děti do 6 let u filmu zasmějí, ale to je málo. ()

Hanys_

Výborný a trošku neprávem odstrkovaný animák s docela propracovaným scénářem. Ta grafika je ale hrozná. ()

eagle-eye

Do půlky filmu jsem byl mile překvapen a bavilo mě to už jen vyšetřováním a výslechem jednotlivých "podezřelých" žabím Herculem. Pak už to šlo trošku do kytek, ale celkově OK. Nezávadné a přitom vtipné. ()

Burdock

Překvapení v pozitivním smyslu. Očekával jsem jeden z mnoha neoriginálních nudných animáčů, avšak Karcoolka je dost originální a zábavná. Jede v rychlým tempu a ztřeštěný vtípky sází jeden za druhým. Ale jak koukám, ne každýmu tenhle styl asi sedí :) ()

Arach.No

První věc, které si na Karcoolce všimne opravdu každý je otřesná animace. Snímek půspbí, jako kdyby ho pár kluků naanimovalo přes víkend. Postavičky ještě jakž-takž ujdou (i když vypadají jako z průměrné hry), ale ta krajina, to už většina her má lepší grafiku. To ostatní naštěstí není tak špatné. Karcoolka sice očividně parazituje na Shrekovi,ale povede se i pár dobrých fórů. A zpívající kozel nemá chybu! Film je nápaditý a ideální na dlouhé zimní večery, když se sejde celá rodina. ()

Radim

Film se veze na vlně animovaných snímků posledních let. Co mu ale chybí, je dobrý scénář a kvalitnější animace. Tři čtyři odkazy na popkulturu a známé filmy prostě nestačí. Navíc veverka mi až příliš připomínala Dobu ledovou. Semtam sice byly náznaky dobrých nápadů, ale ty nebyly dotažené nebo rozvedené. Nicméně u želv ("Zdrháme!") jsem se válel smíchy. ()

Crackonosc

Co to sakra je?! Doprčič! No fuj! Tak tohle budu dlouho rozdejchávat... Však za tu animaci by se styděla hra z konce století a tohle si jde v klidu do kin... Přiznám se, až do úplného konce jsem nevydržel. Prostě to nešlo. ()