Poppy Moorová, puberťačka z Malibu, se pomstí svému ovdovělému otci, když zničí veškerou garderobu jeho přítelkyně, která se k němu má nastěhovat. Otec ji za to pošle do přísné internátní školy Abbey Mount na zapadlém anglickém venkově. Tam se Popy nesetká s právě vlídným přijetím. Ve škole vládnou přísné mravy, ostatní dívky ji považují za rozmazlenou káču (což taky je), a Harriet, která tu udává tón, zaujme k Poppy vysloveně nepřátelský postoj. Poppy se rozhodně udělat vše pro to, aby ji ze školy vyloučili a mohla se vrátit domů. Postupně se ale sbližuje se svými spolubydlícími, upoutá pozornost Freddieho, syna ředitelky školy, kterého všechny dívky tajně milují, a nakonec v sobě objeví talent pro lakros. Stává se kapitánkou školního týmu a nahradí Harriet v roli uznávané vůdkyně... (TV Nova)

Vabr

Myslel jsem si, že se bude jednat o typickou sračkoidní dvoutisícovkovou komedii, kterou zbožňuju. Taky, že začátek tomu dost nasvědčoval. Typická pipka, která neposlouchá, a tak ji zbohatlí rodiče pošlou na intr přes rybník do Anglie, ale tam dělá problémy. Zasmál jsem se, bavilo mě to a čekal jsem stoupající úroveň zábavnosti a cringe, ale bohužel to v 1/3 najednou přeplo do módu ,,drama část v komedii‘‘, kterej ale trval až do konce filmu! Samotný drama části v komediích nemám rád, jen pokud jsou udělaný dobře, což je výjimka, ale tady to už bylo celou dobu až do konce, a tak ta komedie z toho celkem vyprchala. Bylo to pak předvídatelný a už to jelo na průměr. Takže to ve výsledku končí na horších 3⭐. Vyhodnocení: Dabing Lucky Vondráčkový jsem si vychutnával plnými doušky 😎 ()

nightday

Asi mám slabost pro filmy obsazené samými děvčaty. Dojemný příběh, rozkošná Emma Roberts. 17 let má a už se stala mou nejoblíbenější herečkou :) ()

haWranka

Ale tak proč ne, tohle je taková typická nenásilná teenage komedie. Potěšilo mě, že hlavní představitelku přebarvili, protože to jí slušelo mnohem víc a taky mě potěšila přítomnost Aidana Quinna, pro kterýho jsem vždycky měla slabost. Jinak nic úchvatnýho, ale to snad ani nikdo nečeká. ()

Baron Noktur

Príjemná oddychová komedia. Oproti napr takému Disaster movie je to hotový klenot. odkaz pre LIVINGDEAD, ako tmavovláska bola oveľa lepsia :):) ()

Psycho.R

Musel bych lhát, kdybych řekl, že tahle tuctovka mě nebavila. nevím, jestli to bylo prostředím nebo čím, ale rozhodně je to milej film, kterej neurazí. ()

SalamanderG

Předvídatelné jako fake story mexického přistěhovalce ilegálně pracujícího v USA. Tuctový námět, tuctové, i když atraktivní herecké obsazení, a nijak zvlášť zajímavá zápletka. V některých částech jsem měl pocit, že cílovým segmentem diváků má být osazenstvo domovů pro mentálně retardované děti a důchodce s nastupující stařeckou demencí. Ještě štěstí, že se Emma Roberts v současnosti vrhá na perspektivnější projekty. ()

mira.l

Ale jo, já tam ty čtyři nakonec dám. Čas od času si takovou podívanou docela rád dopřeju. Taková oddechová, lehce praštěná, trochu blbá, ale i docela humorná podívaná občas neuškodí. i když to rozhodně nebylo nikterak originální, ale na celou sestavu ve složení Emma Roberts, Kimberley Nixon, Georgia King, Juno Temple, Natasha Richardson se mi koukalo velice dobře. Jen tak mimochodem, takovýma školama by asi dnešní -náctileté slečny měly procházet tak nějak povinně, aby chytly nějakou disciplínu, ono to zase tak blbý není, ono na tom základním principu něco je. Když nic jinýho, tak aspoň ty uniformy:). Jo a mně se Emma Roberts teda o něco víc líbila jako bruneta:). ()

Likan7

Klasické zlo, které vidíte na TV Nova v sobotu před polednem. Celý film je jedno velké klišé aneb jak nafrněná blbka k rozumu, přátelství a lásce přijde. Mezi tim tu máme rádoby vtipné hlášky, komické scénky a na konci nějaké to drama, které musí mít každý takový film. Největší zajímavostí je pak tedy to, že hlavní roli tu má Emma Roberts, známá teď z Nerve třeba a ten trouba z Jsem číslo čtyři nebo Bez kalhot. A poznámka pod čarou, Emma Roberts vypadá úplně stejně jako před 9 lety, tedy sexy :-) ()

Kritik.

Normálne podpriemerná (čiže priemerná) teenegerská komédia o mladých násťročných individuách a ich vtipno-trápnych študentských problémoch. Jednoduché, ľahké, oddychové. ()

neo93

Tak nakonec to nebyl úplně takový nesmysl, jak to ze začátku vypadalo. Už ale samotný jednoduchý děj filmu k tomu směřuje. Zhýčkaná, namyšlená a naivní Američanka Poppy, je po tom, co jejímu otci dojde trpělivost, převezena do tradiční anglické internátní dívčí školy na převýchovu. Nejprve samozřejmě nemůže pochopit, co ONA v takové škole vůbec dělá, a proto naprosto odmítá přistoupit na nastolená pravidla. Záhy však pochopí, že musí z tohoto místa, co nejrychleji vypadnout, k čemuž jí dopomohou nové spolubydlící, které se rozhodnou, že jí z ničeho nic prostě pomůžou. A tím, jak se sblíží s ostatními dívkami při konání věcí, kvůli kterým by ji mohli vyhodit, si nejenže uvědomí, že v této škole není až tak špatně, jak si původně myslela, ale začíná se z ní stávat taková normální holka, jenž dokáže pomoci druhým a nemyslí pouze na sebe. Klasické příběhové schéma, ve které nemůže chybět romantická linka, ani nějaké to nepřátelství, je ozvláštněno lakrosem, a zejména jaká si dívčí obdoba bojového tance haka zaujme. A díky přítomnosti pohledné Emmy Roberts, se celý film dá v pohodě zhlédnout, bez toho, aniž byste museli u snímku přemýšlet. ()

kukkik

Taková čistokrevně průměrná teen komedie. Ale to není nutně mínus, pokud se film nepokouší nalhávat si něco jiného. Tenhle si to otevřeně přiznává a díky tomu jsem si ho docela užil. Nicméně na více, než tři hvězdy, nemá. 3/5 ()

renegrido

Příjemné překvapení. Čekala jsem další typickou americkou teen komedii s trapným příběhem a předvídatelným dějem, ale tohle mě potěšilo jak vyšší úrovní, tak i příběhem. Ani chvilku jsem se nenudila a příjemně se na to dívalo. Ve své kategorii hodně nadprůměrné. Určitě doporučuju. ()

BaronX odpad!

Tak tohle je špatnej vtip ... ani "krásná tvářička" Emmy Roberts mě nedonutila koukat na to dýl než 20 minut. ()

DadysGirl

Ale jo, dá se na to koukat... Emmu Roberts jako herečku neznám, ale celkem jí to sedělo... Kdbych byla o deset let mladší, asi bych to zkoukla i víckrát... Ale teď jsem to dokoukla, pobavila se a asi na to rychle zapomenu... Neurazí, nenadchne... ()