Ctižádostivý spisovatel Carter Webb právě dostal kopačky od své lásky. Zničený se stěhuje na předměstí Michiganu, aby se staral o svou svéráznou nemocnou babičku. Touží napsat knihu, která by se stala bestsellerem.
Brzy po příjezdu se seznámí se Sarah Hardwickovou (Meg Ryan) a jejími dcerami Lucy a Paige. Mezi ním a okouzlující, bezprostřední Sarah začíná vznikat zvláštní vztah. Jenže o sblížení s Carterem usiluje i dcera Lucy. Jejich životy se vzájemně proplétají a Carter znamená pro ženy ve svém okolí víc, než by se zdálo… (oficiální text distributora)

jancaD21

Ničím nenucený film, který si mě tak trochu získal. Možná právě svoji jednoduchostí, nenuceností, ale i tím, že se nejedná o romantický kýč, kde by měl hlavní hrdina skončit s jednou z žen. Adam Brody podal skvělý výkon, Kristen Stewart mi ale nějak na postavu Lucy neseděla - stejně jako její blonďatý přeliv. ()

vixina

Neodpustím tvorcom, že dovolili rozohrať hneď niekoľko mikropríbehov, ale ani jeden poriadne neukončiť. Vo chvíli, keď to celé mohlo ešte len nabrať ostrý vzťahový konflikt, tak nastal krutý stop a záverečné titulky. Brody v tomto celom pôsobil len ako sprievodca a mentor ostatných (zaujímavejších - čo si budeme hovoriť) postáv, tak nerozumiem, prečo sa nakoniec vrátiť k nemu, keď jeho osud už nikoho zas toľko netrápi. Divácka katarzia sa tak z mojej strany nekonala, iba ak podráždenie nad nezodpovedaní vyvstalých otázok. Makenzie až hriešne nevyužitá a nadbytočná, Kristen táto poloha našťastie celkom sedí, ale už si to nepozriem. Bye. ()

WhiteDevill

Nudné,milionkrát nudné a ničím nezajímavé.Pustila jsem si to jen kvůli Kristen,ale ani ta to nezachránila.A Meg Ryan?Pláč,smích-pořád stejný výraz...Mohla by už přestat s těma plastikama...:) ()

Krteczek

Hrůza, hrůza děs.. možná jsem jen nebyl ve správnym moodu na tenhle typ filmů, ale větší klišé jsem snad už dlouho neviděl. Českej dabing tomuhle absolutně podprůměrnýmu filmu dal poslední ránu.. přesně těmhle filmům bych se chtěl pro přístě vyvarovat. ()

cartyci

Film s dejom čo sa dal očakávať.Film dosiahol svoju vlnu a na tej sa držal do konca čiže nebolo to nič úžasné. ()

viax

Pěkný film, který nic neřeší, nic nevyřeší. Věci se dějí a lidé je přijímají. Žádná z postav neprochází katarzí, dokoukáte a necháte to na sebe ještě chvilku působit a pak si jdete po svém. ()