Ctižádostivý spisovatel Carter Webb právě dostal kopačky od své lásky. Zničený se stěhuje na předměstí Michiganu, aby se staral o svou svéráznou nemocnou babičku. Touží napsat knihu, která by se stala bestsellerem.
Brzy po příjezdu se seznámí se Sarah Hardwickovou (Meg Ryan) a jejími dcerami Lucy a Paige. Mezi ním a okouzlující, bezprostřední Sarah začíná vznikat zvláštní vztah. Jenže o sblížení s Carterem usiluje i dcera Lucy. Jejich životy se vzájemně proplétají a Carter znamená pro ženy ve svém okolí víc, než by se zdálo… (oficiální text distributora)

vlKousek

No tak, komedie mi to moc nepřišla, protože jsem se snad zasmál jednou za celý film a to ještě ne moc a romantické mi to taky moc nepřišlo....zvláštní....Ale na druhou stranu má film docela hodně životního moudra a proto ty tři hvězdičky. Jinak vcelku slušně zahrané, ale prostě to tomu filmu nějak nevěřím, nemůžu si pomoct... ()

jafuska

docela dobrý film o lásce dvou žen k jednomu muži a o odpuštění,o nemoci, prostě normální průměrný romantický film, ani nenadchnul, ale ani to nebylo nijak špatné. Můžu doporučit jako odpolední film ()

Black3R

Jeden s tých romantických kde to až tak nevyniká, a nevadí mi to aj keď som muž :) Dá sa na to celkom dobre pozerať. 68% ()

LukKon

Čakal som romantickú komédiu a dostalo sa mi poloromantickej drámy, no aj tak som spokojný. Adam Brody to neposral a Kristen Steward a Meg Ryan boli úžasné. Všetkých ich ale zatienila, napriek nie veľkej role, Olympia Dukakis. ()

pekas

Na jedno podívání budiž. Hlavní pozitivum Kristen Stewart, ta holka má něco do sebe. Ale jinak mě film nechává dost chladným. ()

HEED

Vcelku povedený filmek, i když bych to nezařazoval vůbec do komedie / romantický ale spíše DRAMA / ROMANTICKÝ. ()

Bigwave

Zajímavý snímek zabývající se vztahy mezi lidmi, opravdovými vztahy, které se odehrávají v bežném světe a né pouze v tom filmovém. Jediný co ne tom nechápu je povolání Cartera, proč nám tam několikrát zdělují, že je scénarista soft porna, když je to naprosto zbytečné. Některé scény sice příjdou divákovi nudné, strohé, vláčné. Ale zrovna bez těchto scén(rozhovory Cartera se Sarah) by ten film nebyl čím je. ()

Martix

Od filmu jsem toho moc nečekal, vlastně jsem si ho vybral jen kvůli mé oblíbené herečce Kristen Stewart. Ale nakonec se mi tohle 'drama' spojený s mírnou romantikou líbilo. Kristen nezklamala, ale ostatní herci se chovali spíš jako v něaké komedii s mnohem nižším hodnocením, než má tento titul (například absolutně nepřirozený scény s postavou babičky a Cartera). Také hudba mohla být lepší, místama se k filmu vůbec nehodila. Kladně hodnotím příběh a dobře vybrané prostředí - byla vidět ta inverze velkoměsta a předměstí. I celková nálada byla příjemná, nic nenuceného. Byl bych ochoten ohodnotit i více, ale ten opravdu nevychytanej konec to srazil na průměrné 3*. Nejlepší scéna: skoro jediná scéna, která mě rozesmála, byla ranní rozcvička s nárazem do stromu. ()

GordonCZ

Ano, je tam spousta prvoplánových klišé, které si člověk vybaví, když se řekne romantický film, čemuž samozřejmě nechybí ani happy end (do jisté míry), vzhledem k celkovému vyznění filmu mi to ale přišlo jen jako povinná ingredience, která tam musela být, aby si scénáristé mohli odškrtnout čárku za kategorii romantický film. Ve skutečnosti na mě ale zapůsobila řada jiných detailů, která celkové vyznění snímku posouvá někam úplně jinam. A to mnohem blíže psychologickému dramatu, ve kterém je hlavním pořadem dne předání poselství, o čem vlastně je samotný život jako takový, co je podstatné, co ne, jaké jsou skutečné vztahy a ne přeromantizované vysněné pohádky z říše růžové knihovny. Tímto si mě film získal a díky tomuto bych také řekl, že má větší hodnotu, než by se na první dojem mohlo zdát. ()

cinema_cz

Vhled do osudů vyšší střední vrstvy jde sice jen po povrchu a scenáristicky přeskakuje od romance ze střední školy ke krizi středního věku, přesto je lidský jako všechna období v životě nejenom žen. (Kristýna Pleskotová, Ci 06/2008) ()

Miloško

Škoda načrtnutého scenára,mohlo to byť lepšie.Ale aj tak je to príjemný film,podotýkam nie komédia.Možno len niektoré hlášky starej babičky sú také.Záver je opäť typický,americký. ()

lmc

Velice příjemný snímek, u kterého jsem se ani chvíli nenudil. Potěšil Adam Brody, Kristen Stewart i Meg Ryan. Více nepotřebuji... ()

missaak

na "komedii" trochu malo (spis vubec) vesele, ale jinak se mi na uzemi zen celkem libilo, i kdyz prevazne kvuli hereckemu obsazeni. ()

v3s

Stručně řečeno slovy klasika: nuda, nuda, šeď, šeď. K přestavě o filmu si stačí přečíst místní souhrn děje a už vás nemá co překvapit. Postavy charakternější než Mirek Dušín, až člověk nevěří, že takoví lidé žijí někde jinde než v pohádce. Dokonce i zahýbající tatínek je spravňák na entou. V kombinaci s vykonstruovanými dialogy a scénářem, který můžete hádat dopředu celý film a nejspíš se nespletete, je to pro mě nezkousnutelné sousto. Natočené je to hezky, herci jsou fajn, ale to je asi tak celé. ()

Idealista

Dívat se na to dalo , ale už víckrát bych tuto nepovedenou intelektuální sondu do ženských vztahů neabsolvoval . Pro divačky odkojené Glimer. děvčaty a jiným podobným " uměním " to musí být vaječníkorvoucí zážitek ! ()

MIchael90

(SPOILER!) Krásný film o jednom mladém muži, do kterého se zamilují dvě ženy, matka a dcera.. a přesto je vše v tomto snímku decentní a přirozené. Úchvatná Meg Ryan, Kristen Stewart i Adam Brody! 5/5 ()

thePivl

Opravdu podivně překombinovaný námět, každopádně poměrně slušně natočený a obzvláště hlavní role dobře obsazené a zahrané a celkově si to vytvořilo velice dobrou atmosféru. S přivřenýma očima 4*. Vyloženě nedoporučuji sledovat s českým dabingem, ten je zde naprosto otřesný. ()

macco33

V podstatě milý film, ale říct "DOBŘE" poté, co se hlavní hrdina podívá na zrcátko nezamlžené dechem své právě zemřelé babičky, to je teda soda ... Příjemná hudba, výborné herecké výkony žen, Carter místy lehce unylý. ()

Leyla

Moc krásné...ale pár věcí mi tu neustále lezlo na nervy...především Carterova babička a to, které ženě dal nakonec přednost...a taky to, že Kristen byla blondýna:-D Každopadně zatím asi nejlepší z kolekce filmů s ní, které jsem zatím viděla (nepočítaje Twilight, který nekriticky zbožňuju) ()