1880. Drsný zákon Dalekého Západu nešetří ani Mexiko. Sara, dcera bohatého bankéře, a Maria, holka z rolnické rodiny, mají jen málo šancí sdílet stejný osud. Až do dne, kdy Tyler Jackson, zástupce bankovní společnosti New York Bank and Trust, zničí jejich rodiny, aby se nezákonně zmocnil mexické půdy a umožnil tak prodloužit americkou železnici. Jsou odhodlané pomstít své otce a ochránit svoji půdu. Obratem ruky se z dvou mladých dam stanou drsné pistolnice, které začnou útočit na pobočky banky Bank and Trust. Quentin je mladý a přísný inspektor, kterého vyslala newyorská policie, aby obě ženy zatknul. Odolá však kouzlu těchto dvou krásek? A jaké zbraně použijí na Tylera Jacksona? On a jeho lidé se pomalu začínají obávat jejich koltů. (oficiální text distributora)

Ice123

Jednu hvězdu si film zasloužil sám o sobě, druhou za Salmu Hayek a třetí za Penélope Cruz. Víc k tomuto filmu ani nejde dodat:( stěží 50%. ()

KajusaK

Jedna z nejlepších, nejvtipnějších komedií jakou jsem kdy viděla. Penelope Cruz a Salma Hayek byly výborné, obdivuhodné. Vykrádání bank bylo perfektní :)) .. Skvělý filmeček na odpočinek, který se dá vklídku dokoukat, a zasmějete se. ()

otík

Naprosto primitivní příběh o pomstě dvou slečinek a záchraně Mexika před jedním veletrapným padouchem je plný hloupých dialogů, přehrávání a řemeslně slušně odvedené práce. Co překvapí je především hudba Erica Serry, která je sice z velké většiny vykradená z Hornerova Zorra a hlavní motiv je něco jako z westernového seriálu, ale alespoň to zní zajímavě a film povyšuje o patro výš, než kam patří. ()

Radiq

Salma Hayek ala kozy napěchovaný do korzetu (pěkně se na to kouká), Penélope Cruz průměrná Mexičanka. Najde se tam pár stupidností, jako přehnaně inteligentní kůň a celý to zlehčujou pro někoho vtipné dialogy. Celé je to spíš komedie, než western. Jako western mi to připadalo jenom jednou - když na konci zastřelili toho hlavního padoucha. Jinak vykrádání bank bylo jakž takž zajímavý, ale lepší byla ta přestřelka ve vlaku. Jinak mě tam nic moc nezaujalo. Průměrnej průměr. ()

Noviik

Mě to teda bavilo! Pěkné ženské v hlavních rolích, vtipné zápletky s líbáním, drsný západ a perfektní Steve Zahn. A to jinak filmy o divokém západu nemusím. Akorát ten kamerový matrix na konci filmu mi přišel zbytečný. A tak trochu lituju Steva Zahna, protože tam scéna na posteli pro něj musela být před filmovým štábem pořádně těžká (chlapy pochopí) a zároveň mu ji závidím (opět chlapy pochopí) :) ()

Sharlay

Vydržel jsem se dívat na tento film asi jen tak do první reklamy. Primitivní zápletka, amatérská kamera a režie, jakou by zvládl klidně i kulisák. Ach, Penelope, má latinskoamerická múzo, do čeho jsi se to zapletla? ()

tom88

Taká milá, vtipná, pôsobivá, americká, westernová hovadinka. Herečky a herci moc nehrali, ale to tu hádam nikto nesledoval, ani tu zrejme o to nešlo. Dej je prostý a stačí na pobavenie jedného večera. Je sa tu na čo dívať, tých tridsať miliónov je tu vidieť aj keď akcie moc nebolo, ale za zmienku stojí aspoň jedna akčná scénka pri konci cool prestrelka vo vlaku, tá ma fakt potešila. 55% ()

czejny

Tak tohle byl teda odvaz! Důvod proč jsem se chtěl podívat na tento snímek byl, že hlavní představitelky mi jsou sympatické... A on ten film nevyužívá ničeho jiného než těchto dvou krasavic. Až do této doby jsem nevěděl, že existuje něco jako béčkový western. Teď už to vím, neb Sexy Pistols jsou někde na hranici béčkového a céčkového westernu. Nevím, jestli to byl záměr tvůrců natočit snímek druhé jakostní kategorie. Obávám se, že nikoliv, proto nebudu mít tolik nadhledu. Celé to je fraška, která využívá toho, jak se dvě krásky perou, smáčí svá trika, líbají a baví se o tom každou druhou minutu, předvádí takové akrobatické kousky, div se nepřetrhnou, a hlavně jednají v souladu s jejich morálním přesvědčením pro dobro lidu(:-)). Nečekejte pobavení, spíš pastvu pro oči, které se budou utápět ve výstřizích hlavních představitelek. Být tvůrci možná bych do budoucna začal uvažovat o pokračování, akorát se změnou žánru. V žárnu porna si dokáži tento film představit jako kasovní.(Název Sexy Pistols bych ponechal) :-D Dvě hvězdy za dvě krásky. ( Možná by to chtělo malý sociologický průzkum...Tipoval bych, že ten, kdo dal filmu méňě jak 2*, je buď žena, gay nebo ten, co hodnotil film z té filmové stránky.) ()

SeanLSD

Neskutočný paškvíl, a to ešte aj na bessonovčinu, ktorej scenáre sú tvorené v prestávkach medzi nakrúcaním iných bessonovčín...Tie ale bývajú aspoň naozaj zábavné, čo aj bez rozmyslu miešajú piate cez deviate. Avšak tento americko - francúzsky výplodok (čo je asi také slovo ako tento film), kde dve Hispánky rozprávajú anglicky vo francúzskom filme pod vedením nórskych režisérov je takým katastrofálnym mišmašom, že si človek snáď ani nevšimne ich absolútnu neobratnosť vo filmovom remesle. Pritom som sa tak tešil na lahodnú oddychovku. A stačilo tak málo - a tie dve energické šťabajzny by to s prehľadom a nadhľadom utiahli. O tom svedčí tých zopár roztomilých scénok, ktoré film nemohli zachrániť a ktoré pozostávali výlučne z ich dialógov typu : "Prečo všetko komplikuješ ?" "A ty prečo nerozmýšľaš ?" ()

AntonG.

Nudné. Předvídatelné. Zoufale nezábavné. Poslouchat hodinu a půl hádek a hašteření hlavních hrdinek je za trest. Pokud zrovna nejste fanda Salmy a Penelope (což já nejsem) tak doporučuji se velkým obloukem vyhnout. ()

trojtmberk

Vtipný to moc nebylo, dobrodružný taky ne, ale koukat se na to dalo. A za co jsou ty dvě hvězdy?..... to už si asi domyslíte sami. ()

senor

Opravdu strašné. Ti co to natočili vůbec neví co je to logický střih. Jedna hvězdička je dohromady za hezké hlavní představitelky a Sama Sheparda (i když si tím trochu kazí pověst). Bessone, už to na nás přestaň chrlit!!! ()

Beky

...žádné veledílo se nekoná....mezi hlavními aktéry vše pohodově jiskří, Yoakam jako záporák je dostatečně slizký na to abych věděl komu mám fandit!!!!....Cruz, Hayek, Zahn k sobe pasovali jako řidítka na kolo, bez nich bych bez váhání hodnotil film jednou hvězdičkou...Shepardovo výkon také neurazí !!!... P.S. ...a jestli se dočkáme dvojky, tak mi to mimochodem nebude vůbec vadit!!! ()

danoo

Intelektuálne nenáročná, ba možno až banálna zábava pre široké masy, ktorá z nepochopiteľných dôvodov pôsobí veľmi cool (neznášam to slovo, ale nič vhodnejšie ma nenapadá). ()

Chasm

Ani ten Luc Besson si se scénářem moc nepohrál, takže tam občas něco hapruje, ale jinak jsem dostal přesně to co jsem čekal... Zábavná komedie s pěknýma slečnama v hlavních rolích... ()

lennyd

Lidé na severu Mexika si žili svým poklidným životem, dokud se jim do něj nezapletou Američani, konkrétně Tyler Jackson, zástupce New Yorkské banky, která skoupila pohledávky od místních bank a začíná tvrdě vymáhat své peníze od chudých rolníků. Nemáš peníze - dáš pozemek. Tvrdé pravidlo, které Jackson podporuje bandou svých přisluhovačů, kteří pro ránu (nebo vraždu) nejdou nikdy daleko. Ale na každého jednou dojde, a když Jackson zabije otce Sary (Salma Hayek) a téměř zabije otce Marie (Penelope Cruz), dají se ty dvě dohromady a přísahají mu pomstu. A když se k nim přidá ještě New Yorkský detektiv Quentin (Steve Zahn) - jsou kompletní. Společně se vydávají vyloupit každou banku v okolí, která pod Jakcsona spadá ... Záleží na přístupu, jak k tomuto filmu budete nahlížet. Pokud se těšíte na western, budete zklamáni - z westernu je zde pouze ono prostředí a tečka. Pokud čekáte komedii - tak budete taky zklamáni, protože těch několik málo forků, většinou plynoucích ze soupeření hlavních hrdinek o Quentina na celý film nestačí. A pokud čekáte akci - tak tou film taky dvakrát moc neoplývá (snad až na pár posledních minut). Sexy Pistols mají od všeho chlup, a v docela správném poměru, takže při správné délce filmu se ani nestačíte začít nudit a je konec. Oběma slečnám to v kovbojském docela sluší, i když to pitvoření a slepičí "půtky" si mohli autoři odpustit. Ale když nad tím nebudete moc přemýšlet, tak se budete slušně bavit... ()

rudeboy odpad!

Škoda každého milimetru filmového celuloidu, ktorý bol "znásilnený" týmto strašným filmom. Neskutočne plochý dej okorenený jediným gagom (a že vraj komédia...), ktorý neprinesie divákovi žiaden moment prekvapenia, a tak po prvých piatich minútach je úplne zjavné kto s kým a čo bude riešiť a ako to celé nakoniec dopadne. Bože môj, kde nechala Penelope rozum, keď podpisovala kontrakt na tento film? ()