Bulšit

• USA Not Another Teen Movie (více)

Janey Briggsová nosí brýle a špinavé montérky, takže ji nikdo ve škole nemá rád. Ale skrývá se v ní skutečná krása. Jake Wyler, přední hráč školního fotbalového týmu, kterého všechny (a všichni) milují, se s kamarády vsadí , že z ní udělá královnu maturitního plesu. Mezitím do školy nepozorovaně pronikne devadesátiletá reportérka, která se vydává za studentku, tým roztleskávaček ukradne jinému týmu jeho choreografii, dorazí sexy studentka z daleké evropské země, a Catherine Wylerová, největší potvora na škole, by se hrozně chtěla vyspat se svým bratrem. Máte pravdu, je to Bulšit. Nová parodie na všechny teenagerské filmy, které jste viděli (a na několik, které jste neviděli) nemá úctu před ničím, včetně vašeho dobrého vkusu... (oficiální text distributora)

faktor_xx odpad!

OMFG s veľkým O ....kto už len mohol vymyslieť takú stupiditu, filmovú demenciu a post-potencionálno nepotencionálny dej, ktorý len odzrkadľuje tento film, ktorý naozaj možno charakterizovať presne tým istým výrazom, akým je tento film pomenovaný....jednoducho čistý bulšit v dejinách kinematografie....tak nudné, herecky chabé, dialógmi trápne, puberťácky viac ako zhovadilo sprosťácky film, kde 25-ročný herci hrajú 14-ročných....absolútne bez logiky s typickým tínedžerským prvkom (kedy sa z tej najškaredšej baby zo školy stane na konci tá najsexi "Vpich Anička" okolia) ....strácam slová i sebakontrolu nad týmto filmom....ľutujem Ch. Evansa, že sa ocitol v takomto divnom prasačinskom filme, ktorý nepodáva žiadnu normálnu výpoveď a snaží sa len primitívnymi a trápnymi scénkami zaujať....prosím, zahoďte DVD-čka, aby ste uchránili vašich známych od degradácie.... ()

BrusVejn

Absolútna teenagerská pecka. Páčilo sa mi to keď som bol cieľovka a páči sa mi to aj teraz, veľmi. A nehanbím sa za to. ()

Izmo123 odpad!

Tenhle film měli správně pojmenovat, Varování: Tenhle film je opravdu bulšit, ale když se název jmenuje doopravdy Bulšit tak jsem si říkal že to možná nebude takovej bulšit jak je hodnocení na ČSFD ale ten název tak aji ty recenze jsem měl brát asi vážně protože tohle bylo opravdu bulšit, režisér nás chce psychicky tak i fyzicky zabít protože jestli tohle režisér myslel vážně tak to je mi opravdu líto těch postav které hráli v tom filmu a jestli jim to připadalo v pořádku tak tohle je asi očividně normální věc na střední tak i na vysoké, na škole je opravdu normální jako třeba například kdy vám leze ze stropu záchod který už někdo použil nebo taky třeba kdy banda kluků mluví o tom co každej kluk ví co kluci mluví o tom co neví co říkat ve chvíli, teda aspoň jsem se to dozvěděl u tomhle filmu který to jasně naznačuje, opravdu si nemyslím že by každej kluk chtěl mluvil o tom samí minule, NORMÁLNÍ ČLOVĚK: Ale holky jsou velmy citlivý vole, ty nechtějí jenom ehm, oni chtějí lásku. Zasmál jsem se jenom jednou a to na konci filmu ale až na konci k tomu ještě dokonce s takovýmle humor u tohohle filmu, takhle komedie nefunguje k tomu ještě dokonce abych tomuhle dal jednu hvězdičku za snahu v komedie nebo jednu hvězdičku za dojemné momenty tak ty jsou dobré jenom na konci filmu ale to je hodně pozdě, jinak hodnotím: Postavy 0/10 Příběh 0/10 Komedie 0/10 Celkově hodnotím odpad! 0/10 ()

pp

Název "Another Stupid Teen Movie" by toto dílo vystihoval o dost přesněji... Snaha o parodii se - přestože nechybí odkazy na Prcičky, Nebezpečné známosti, Americkou krásu ad. - jaksi nepovedla a film se tak jen zařadil po bok dalších primitivních, nevtipných a místy fekálních "komedií". ()

jiziczek

no... je fakt, že jsem se mnohokrát zasmál, to nemohu popřít. Některé scénky byly vtipné, ale většinou se to snažili ještě rozvádět a takovým přehráváním to ten vtip zase ztrácelo. Taky šlo spíš o parodii vizuální než textovou. Co jsem si tak všiml, tak se snažili parodovat: Taková normální holka, Prci prci prcičky, Americká krása, Velmi nebezpečné známosti, Pomáda, a další, u kterých nevím názvy. ()

Fill16

Parodovat určité teenagerovské filmy se povedlo, ale to je asi tak všechno. Prča to je, ale něměla by se zase tolik přehánět. A vůbec ty nechutnosti tam být taky nemusely...Vím že tam se paroduje naprosto všechno, ale tohle je opravdu SHIT ()

jincer odpad!

Kvalitní parodie, kam si se ztratila? Tohle "dílo" je smutným obrazem, že pod pojmem parodie si scénarista představí fekální humor... Malé a bezvýznamné plus za narážku na Americkou krásu celkovou mizérii nepozvedne - 10%. ()

epsyn5

Parodie na parodii, z toho nemůže vzniknout nic dobrého. Celý film je dost nudný a nechutný, když připočteme i céčkové herce, výsledný mix je strašny. Na druhou stránku se tento film dá shlédnout bez větších následků, navíc když se dost nudíte. Tak vám ani nepříjde, co je to za koninu. ()

Metou

Zabite ma, ale ja som im to zhltol aj s navyjákom. Proste tých pár perfektných fórkov u mňa postavilo tento film na čisto čistý priemer. ()

miko105

Začiatok bol celkom dobrý ale potom to akosi začalo strácať dych. Najlepší vo filme bol "vytlieskavač" a aj ten tréner sa celkom chytal. ()

knoxville

Ja len nechapem naco vy silni intelektuali vobec taketo filmy pozerate, ved snad viete co sa od toho da ocakavat, nie? Ja som dostal presne co som cakal a aj nieco naviac, dobre som sa pobavil... ()

Bembeřice

Tohle by asi měla být parodie na americké teenagerské komedie, že? No, parodie to je. Ale vtipná tedy vůbec. Má smysl dívat se na nevtipnou parodii? Odpovězte si sami. ()

Bartson

Tak něco příšerného člověk jen tak nevidí...a heleme...ono to má svoje kouzlo a tenhle film bych označil za těžkou oddychovku, když člověk nechce absolutně přemýšlet, vypnout a jen zírat jak běží děj...a tady běží svižně, jsou tam vtipné momenty, spousta slow motion záběrů krásných dívek, frajírci na pěst, ale všechno to tak krásně zapadá do pojmu parodie, že se k tomuto filmu dokonce vracím a pouštím si oblíbené části. A teď mě klidně ukamenujte :). ()

PavHer

Rozhodně to lepší, co se dá mezi parodiemi posledních let najít. Zas taková sra*ka to nebyla a některým vtípkům se rád směju i při dalších zhlédnutích. Asi jsem fakt už tak vypatlanej, že už mi takový hovadiny příjdou vtipný :-) ()