Bulšit

• USA Not Another Teen Movie (více)

Janey Briggsová nosí brýle a špinavé montérky, takže ji nikdo ve škole nemá rád. Ale skrývá se v ní skutečná krása. Jake Wyler, přední hráč školního fotbalového týmu, kterého všechny (a všichni) milují, se s kamarády vsadí , že z ní udělá královnu maturitního plesu. Mezitím do školy nepozorovaně pronikne devadesátiletá reportérka, která se vydává za studentku, tým roztleskávaček ukradne jinému týmu jeho choreografii, dorazí sexy studentka z daleké evropské země, a Catherine Wylerová, největší potvora na škole, by se hrozně chtěla vyspat se svým bratrem. Máte pravdu, je to Bulšit. Nová parodie na všechny teenagerské filmy, které jste viděli (a na několik, které jste neviděli) nemá úctu před ničím, včetně vašeho dobrého vkusu... (oficiální text distributora)

LuNaj

Některé scény jsou poměrně vtipné, i když to asi těm, kteří neviděli originál s Freddie Princem jr. nedojde. Škoda. Ale chvílemi jsem se i bavil. ()

Cortyx

pro me je to parodie u ktere jsem se dost nasmal a tak jsem se k tomu jiz stavel pred tim nez jsem se na nic zacal divat,opravdu se neda vubec polemizovat na nejakymi hereckymi ci reziserskymi vykony. Oddychovka. ()

d1x

Typické béčko, které mě místy doopravdy rozesmálo, aby mě vzápětí srazilo zpět nějakou totálně trapnou scénou. Za ta povedená místa alespoň 2 hvězdičky. ()

lake-lake odpad!

blbost, u které mi paradoxně nejvíc vadil ten českoanglický název pro polygloty-amatéry. Navrhuju zabít toho, kdo vymýšlí české názvy, a přejmenovat film, jak si zasluhuje: KYDY ()

Dslike

Podla mna si tento film zasluzi viac, neuveritelne krasne a bez servitky paroduje vsetku tu nelogickost a prostost deja vsetkych teen filmov.Hlasky u ktorich som sa naozaj uprimne zasmial je vo filme plno. Tento film paroduje snad vsetky filmy teen zanru ake ste kedy videli ( mozno sa to zda preto, lebo su temer vsetky na jedno kopyto ). Dal by som 4* ale kedze tento film urcite neni hodny terajsich 40% davam 5*! ()

habertek

100 lidí, 100 názorů, ale jako Odpad! bych to rozhodně nehodnotil! Myslím, že jedna s posledních povedených parodií. Je to parodie hlavně na Taková normální holka pak na Nepolíbená, Prci, prci, prcičky, Velmi nebezpečné známosti, Poslední mejdan, Deset důvodů proč tě nenávidím, Vyvolený, Americká krása,....A zasmát se u toho musí každy! ()

RigorMortis

Ako ja len neznášam takéto zlátaniny... Názov filmu presne vystihuje jeho kvalitu - proste sračka. Tú jednu hviezdu za hlavnú hrdinku. ()

Mire

Strašná blbosť, totálne poplatná svojmu názvu. Videl som to v slovenskom dabingu, ale nemyslím si že by český, alebo aj originál v tomto prípade niečo zachránil. Mala to byť paródia viacerých filmov, ale nefungovalo to. Hádam ešte väčší hnus ako sračky rozstrieknuté do triedy z prepadnutej toalety bola paródia na lesbický bozk z filmu Cruel Intentions, kde sa Kathryn začne oblizovať so starenou a vrcholom sú odstávajúce nitky slín z úst oboch protagonistiek, čím dotiahli to čo možno v menovanom filme bola náhoda, až do absurdných rozmerov. Dávam hviezdičku za pár akých takých momentov, ale v tomto prípade fakt na hrane. EDIT 25.12.2016: keď si teraz tak čítam svoj komentár k tomuto filmu, tak musím trocha upraviť hodnotenie. Medzičasom som tento film, resp. scény videl viacerokrát a nakoniec uznávam že táto pičovina má aj svoje svetlé momenty. Predsa len, keď sa film pozerá v správnom rozpoložení a podľa možností s nejakým ďalším kamošom, tak to môže zafungovať :) ()

helrohir

V podstate je to blbosť, tak ako väčšina podobných teenage komédií, ale má to aj určitý nádych paródie na tieto už spomínané filmy, takže to beriem tak trocha s nadhľadom a dám tomu aspoň 40%. ()

Daryl.Dixon

Sodomie, fekálie, incest - to vše ve filmu najdete, takže vřele doporučuji všem puritánům s nízkým tlakem. Jestli jim ho nezvedne tento film, tak pak už nevím. Já se u toho celkem bavil, ale i když jsem docela zvyklý na cokoliv, byly scény, které mi dráždili dávidla. Paradoxně to nebyla scéna s propadlým stropem a spoustou fekálií, u níž mě pobavila strohá omluva té dívky na konci, ale byla to líbačka reportérky, vydávající se za studentku, s Miou Kirshner. V souhrnu to ale šlo. Přestože některé pasáže byly slabší, jako celek to byla dobrá parodie. Přišlo mi vtipné, když Chyler Leigh malovala své obrazy hodné Louveru, nebo to, jak Mia udělala z "ošklivky" krásku. A přitom to maskérům dalo tóóólik práce. ()

Brano

Trápne, ale miestami to bolo aj dosť vtipné. Niektoré scény síce už boli až príliš prehnané a k humoru to malo dosť ďaleko. Jeden z tých filmov, pri ktorom pomohol na kvalite slovenský dabing, ktorý bol výborný. Aspoň, že autori zvolili sympatické herecké obsadenie, na ktoré sa dalo pozerať. /55%/ ()

Renie42

Opět náhodný film, když v televizi nic nebylo. Ani jsem nevěděla, že je to parodie, ale po pár minutách mi to začalo docházet. Šílená střední škola, kde není nic svaté, frajeři a roztleskávačky. Ono vlastně tyhle americké střední školy se zdají podobné. Byly tam super scénky a málem se mi chtělo zvracet z líbací scénky se stařenou, která se snaží zapadnout jako studentka. ()

peeteno78

Parodie většinou bývají nízkorozpočtové kraviny, kde se sem tam dobře zasmějete, ale kvalita a herecké obsazení tomu uberou na celkovém dojmu. Bulšit je ale podle mě docela solidní komedie a minimálně vyčnívá mezi ostatními parodiemi. Smál jsem se velice často a to je u parodií to nejhlavnější. Chris Evans a také Jaime Pressly byli docela dobří, alespoň na to, že hrají v takovém filmu. Celkově samozřejmě film nemá šanci upoutat masy a nemůže slavit ani co se týče kvalit, ale za mě koukatelný a poměrně vtipný film... ()

curil

Většina diváků se vyjadřuje s despektem, ale já se téměř pokaždé při amerických parodií pobavím. Čert vem tu snůšku vyčítaných trapností, vulgarit a lascivnosti, vždy lepší než dnešní filmy s umírajícím lidmi na choroby, bukvicemi a lesbami, sociálními problémy, imigranty, rasovými problémy a me too. Odsouzeníhodná trapnost stojí u mně výše než snobská nuda. Nejsem filmový kritik. ()