Mladá včela jménem Barry se nechce bezmyšlenkovitě zapojit do pracovního procesu. Když vylétne z úlu a rozhlédne se po světě, zamiluje se do sympatické květinářky Vanessy. S její pomocí zažaluje u soudu lidské firmy za vykořisťování, ale po vyhraném procesu musí napravit důsledky obousečného vítězství. (HBO Europe)

departed

Hlavně kvůli hláškam. Vizuál taky krásnej a má to dokonce i hlubokou myšlenku (jo, včely potřebujeme), ale hlášky vedou. ()

glide4ever

Při tomhle animáku jsem se nesmírně bavil. Na film jsem šel, teď už můžu řict, DÍKY mojí přítelkyni a překvapil mě. Dobře zvládnutý český dabing jenom přidal na výborných hláškách a chytlavý příběh Vás od prvních minut vtáhne do pestrobarevného světa. Nejvíc mě asi pobavili komáři :-) 80% ()

jojoping

V úvodnej desaťminútovke sa striedal jeden fórik za druhým, potom sa náhle autori vystrieľali a nasledoval priemerný animák. S priemeru ho nevytrhli ani známe osobnosti, ktoré boli síce obohatením deja, ale na celovečerný film to bolo málo. ()

pekas

Průměrný animák, který ve mě po dvou shlédnutích nezanechal žádnou výraznou vzpomínku. Bouhužel. Animace sice pěkná, ale děj je takový neurovnaný. ()

Mr.Roman

Rozhodne jeden z lepších animákov poslednej doby. Neoriginálny príbeh, obsahujúci kopec klišé a nezbytne poučenie na záver zachraňuje kopec dobrých fórov a humorných situácií počas celého filmu, ktoré vznikajúcu nudu a moje/vaše podozrenie (bohužiaľ správne), že sledujete rozprávku pre deti do 12 rokov vždy aspoň na chvíľu zaženú. ()

Maxmilian

Radost vidět tento film. Stále se něco dělo, stále se bylo čemu divit. V některých místech jsem se až divil, že je to stále určeno jen pro děti. Některé věci nejen že jsou trošku přehnané, ale hlavně je ti nejmenší nepochopí. Třeba hned zkraje filmu ten dvojsmysl. Broušení žihadla. Přítelkyně nemohla popadnout dech, po tom, co to viděla. Ale jinak hodnotím film vysoce, 4* si plně zaslouží. Prostě to mělo příběh i ten náboj. Taky asi začnu hledat kamarády na louce:-) ()

Cortesz

Příjemný a milý animák, ale je z něj jasně cítit, že je především určen pro malé obecenstvo, tak jako každý, ale některé dokáží pobavit i dospělé, zde se toho obávám. Já se sice bavil, ale znám mnoho lepších animáků, které dokáží pobavit mnohem více i dospělé diváky. Dalším nemoc velkým kladem je animace, která mi přišla spíše průměrná, ale především se mi zdálo, že má tento animák politický podtext a až moc moralizuje, ale to zde centrují trefné vtípky a sebemenší vtipné detaily. Vím ale jistě, že dětem se to bude líbit a to je účel. Já dávám 3*, protože dítě už nejsem. ()

Grondal

Zle, zle, zle. Animátori opäť za počítače, scenáristi naspäť na škripce a mučidlá aby ste nabudúce prišli z niečim lepším než bolo toto. Niečo na tento spôsob mala byť podľa mňa reakcia producentov tohto filmu, a nie to, že sa to ocitlo na plátnach kín. Neuveriteľný zlepenec zlých a horších nápadov, ktoré môžu oceniť len najmenší diváci, a aj tých by to mohlo trvalo poškodiť. Fyzikálne zákony boli tvorcom tohto kúsku zjavne absolútne pre smiech, čo ma počas sledovania sralo čoraz viac a viac. Akoby nestačilo, že film je o hovoriacom hmyze s technológiou od ktorej by sa aj ľudia mali čo učiť, v tomto univerze včely fackujú ľudí, nakričia na nich a ešte za sebou aj prásknu s dverami. Proste pri tomto filme som tak krútil hlavou, že div som si ju neodkrútil. A prečo teda dve hviezdy? Fakt neviem, asi preto, že komentár som písal týždeň po tom, čo som film hodnotil. ()

macetoma

Další animák. Život včel. Klasická délka 90 minut. Srandy tam tentokrát moc není, spíš takové moralizování a poučení pro malé a velké. Některé nápady určitě zajímavé, ale na zadek si z toho nesednu. Dávám tři hvězdy. ()

Anniysha

Nemůžu si pomoct, ale tenhle film na mě budil dojem , že filmaři už neví coby, a tak vznikají filmy jako je tenhle... bez nápadu a vlastně uplný kraviny.... ()

driftm

dobrý film,je to pěkný film hodně přátelský,je to sice film ne jedno zkouknutí,ale když ho vydíte poprvé tak vás dostane!!!!! :-D koho napadlo,že včelka chce zažalovat svět!!!!! ()

yaqwsx

Chvílemi až moc nadnesený příběh - prostě jsem podvědomně nebyl schopen tomu příběhu uvěřit, nebylo to pohádkové, nebylo reálně, nebylo to nic. Ani v tipný ten film nebylo. Ničím nezaujal. ()

rob_troy

Animák o včelkách. Takovéto filmy mají vždycky jediný hlavní úkol - potěšit, ale ne nikterak ohromit, i když možná se o to občas direktoři snaží. Výsledek? Příjemný, zábavný a naprosto vhodný do jakékoliv nálady. ()

Agneszka

Je to neuveřitelné, ale ano. I tento film jsem obrečela. Je hodně infantilní, přehnaný. Ale prostě pohádka, no :) ()

tronka

Prečo majú včely autá? Načo sú im domy? Domy so schodmi? Ako môže človek rozpoznať, že včela práve žmurkla? Odkiaľ včela vie, čo je to káva a bábovka? Môže to znieť hlúpo, keď rozmýšľam nad týmto rodinným animovaným filmom. Lenže základné "univerzum" by malo fungovať v každom filme a myslím si že aj v animovanom. Ale keď som to prvý krát pozerala, tak som nadtýmto vôbec nerozmýšľala, preto hodnotím tak vysoko, lebo sa mi to inak páčilo, tie včeličky ako pilne pracovali pri vyrábaní medu. ()

Zlaté glóby vyhlášeny, ale nepředány

Zlaté glóby vyhlášeny, ale nepředány