Mladá včela jménem Barry se nechce bezmyšlenkovitě zapojit do pracovního procesu. Když vylétne z úlu a rozhlédne se po světě, zamiluje se do sympatické květinářky Vanessy. S její pomocí zažaluje u soudu lidské firmy za vykořisťování, ale po vyhraném procesu musí napravit důsledky obousečného vítězství. (HBO Europe)

VanTom

Zcela záměrně bláznivě absurdní zápletka (mluvící včelák (skoro)randí s člověčí ženou, následně žaluje lidstvo za odvěké kradení medu, WTF?) mi už přišla přespříliš přepálená (včely podpírající dopravní letadlo jsem nevydýchal :-)), větší problém ovšem představovaly úlitby malým divákům (jako třeba nechutná karikatura sádelnatého právníka). Z kombinace obojího jsem se dost nudil, přestože se našlo mnoho povedených vtípků a hlasový výkon Jerryho Seinfelda patřil k těm vysoce nadprůměrným. [Snižuji z předchozího průměru.] ()

blackJag

U originálního dabingu ( nervní Seinfeldův projev nebo Goodmanův bariton ) jsem se slušně bavil. Různé vychytávky, dobré nápady ( Sting i Ray Liotta si do sebe sympaticky rýpli ) a hezká, obyčejná animace vás bez ztráty kytičky ( nebo pylového zrnka ) zdárně provedou k pozitivnímu konci. Lepší 3* ()

davidek

Moc pěkná podívaná pro děti. Pár dobrých vtipu, ale celou dobu jsem měl dojem, že rozhovory jsou mi nějaké povědomé, ale asi ne. ()

drackula

Od úvodu ide o jasné kopírovanie Mravca Z. Jednotlivca ktorí bol iný ako väčšina a nechcel sa podriaďovať jedinej predurčenej práci na celý život sme už predsa videli. Napriek tomu ide o milú zábavu s kopou gagov a človek je v tomto víre naozaj zaujímavá a originálna veličina. 75% ()

mirec88

Pekná rozprávka, ktorá vo mne vyvolala ešte väčší súcit so včelami ako som si bol ochotný pripustiť. Inými slovami moderná Včielka Maja :) ()

D28

Nikdy nevzdávame boj,vždy podrží nás roj a čierno-žltý kroj.Ja sa neviem rozhodnúť,či tento trend animákov je ten pravý.Chvíľami sa nahlas smejem a obdivujem nápaditosť hlášok, potom zasa premýšľam,či všetky tie dospelácke vtipy a súvislosti nie sú pre deti príliš...Možno deti podceňujem a film preceňujem, ale keďže animácia k príbehu pasovala a bolo to milé, akčné a zábavné, tak štyri kvetinky pre včeličky. ()

Guzo

Asi po všech stránkách průměrný animák pro děti, u kterého se nikdo nepopadá za břicho (i když takový Larry King.. :-)), ale pousmání v některých chvílích nejspíš vyloudí na dost tvářích. Jen to letadlo naváděné včelami bylo moc snad i na malé děti.. Ještě malinká poznámka na závěr, když si tu pročítám jiné komentáře: Animace mi nepřišla nijak špatná, nejedná se zrovna o špičku, ale je to hezky barevné a hýbe se to taky dobře. ()

Autogram

Málokedy ma zaujme animák tak, aby som ho pri plnom vedomí dopozeral do konca. Tentokrát sa to stalo a tak si zaslúži viac ako priemerné hodnotenie. Množstvo narážok pre dospelých a na celé ľudské správanie nielen k včelám, ale aj navzájom, karikatúra známych aj menej známych hviezd, dômyselné dialógy, to všetko ma potešilo a aj to právnické prostredie s včelami som dokázal zniesť. Zabili to konšpiračné teórie, ako ľudia kradnú včelám med, to je predsa pre bežnú radovú včelu holý nezmysel. ()

haluska11

Bee Movie je totální meme legenda, Jerry Seinfeld je génius a celé je to neskutečně dokonale připitomělá recese a zároveň romance tisíciletí jen pro silné žaludky. Animace je odporná a pokud to člověk bere jen trošku vážně, nelze to hodnotit kladně. Jinak se ale včelka Mája může jít zahrabat a plakat v koutě. ()

jefff

Opravdu výživný a brutální výplach, který byl v první polovině únosný a zlehka i sympatický, ale ve druhé polovině se stal otřesným bolehlavem. Znovu už si tohle včelý dobrodružství s radostí nechám ujít. ()

Soweek

Plusové je, že to je animák spíše pro dospělé, s velkým potencionálem a skvělými nápady, mínusové je ovšem finální provedení a nedostačující složka humoru. Opravdu mě zde pár věcí zamrzelo, pointa celého příběhu byla k ničemu, prostě se to chytlo za špatný konec, příště větší práci na příběhu a trochu víc humoru by neškodilo. ()

ArdathBay

Vymakanější (animačně, ne dějově) Mravenec Z. Děj poměrně odsýpá, děti se baví, dabing poměrně ujde (sledováno s dětmi). Nejvíce se mi zalíbil komár s jeho špičkovou hláškou o právníkovi. Za kopii výše zmíněného Mravence Z nemohu dát vyšší hodnocení. Škoda, ale med to já moc rád, tuze rád. Po medu bych se utlouk... ()

Zemi11

Značně subjektivní a vzpomínkami ovlivněné hodnocení. Takový hezký den zakončený návštěvou kina. Po pár pivech s příjemnou společností... A jak už to tak bývá, když jdete do kina s tím, že "něco dávat budou", tak chytnete nezáživnou kreslenou pohádku. Ale, prostě, vlastně... No zkrátka, z každého filmu bychom si měli odnést zážitek. Jestli kvůli kvalitě a zpracování filmu - na to se historie ptát nebue. Proto se nebojím tvrdit, že jsem viděl pětihvězdičkový film. ()

Zlaté glóby vyhlášeny, ale nepředány

Zlaté glóby vyhlášeny, ale nepředány