Návštěvníci 2: V chodbách času

• Česko Návštěvníci 2 (více)

V předvečer svatby Godefroye a krásné Frenegondy přeruší její otec přípravy strašnou zprávou. Někdo odcizil rodinné klenoty a posvátnou relikvii Svatého Rolanda, kterou rodina přísně střežila. Relikvie po celé generace zajišťovala v rodině plodnost žen. Kam se mohly cenné klenoty ztratit? Zůstaly u Jacquille a Ginette, avšak o pár století jinde. Brány času se tedy úplně nezavřely a navíc se do minulosti nevrátil se svým pánem sluha Jacquille, ale jeho potomek. Pro statečného Godefroye tak zůstává jediné řešení - aby se mohl oženit s krásnou Frenegondou a zajistit pokračování svého rodu, musí se vrátit do přítomnosti, najít klenoty a sluhu Jacquille. (Česká televize)

shantim

První film vynikající a velmi vtipný, tento oplývá jen dobrými herci. Děj je zbytečně zmatený a celé "dílo" je jaksi pitvořivé a bez "šmrncu". 40% hvězdiček ()

JohnSmith

Dvojka je o poznání slabší než jednička. Místy je to až moc zmatečné a občas se humor mění v trapnost. Na druhou stranu jsou některé hlášky fakt dobré a situace taky. ()

mirec88

Druhý diel pokračuje v absurdných gagoch, ktoré sú fakt perfektné a dokážu zabaviť aj pri X-tom pozretí. Aspoň ja sa vždy rehocem, či už pri hasení domu, riadeniu "povozu", či razantného riešenia skrinky na trubadúrov :-) ()

Krosmen

Trapně dlouhá nuda, kde nalézt humor jde tak těžko jako pracujícího poslance v české poslanecké sněmovně. Škoda. Hupni v povoz a kušuj. ()

Autogram

Oproti obstojnej jedničke zostali len kŕčovité pokusy o vtip. Zdemolovanie interiéru nie je druh humoru, ktorý by svedčil hercovi ako Jean Reno. ()

Ravi

Škoda, že přeobsadili paní hraběnku. Ale i tak je film neskutečně nabitý dobrým vtipem, situačními výstřelky, dějovými taškařicemi a skvělými hereckými výkony. Pozor - přímo navazuje na první film, takže první bez druhého, ani druhý bez prvního nezmeškejte. Osobně jsem zpozoroval více děje, ale méně šíleností. Stále je to ale prvotřídní komedie s mými oblíbenci. 85% = 4/5 ()

Georgex

Pokračování jedné z nejlepších komedií poslední doby, které v mnohém svého předchůdce převálcuje na plné čáře. Samozřejmě, že kouzlo prvního dílu trochu vyprchalo, nicméně tak zběsilé tempo, které celý film doprovází a humornými situacemi nabyté scény z tohoto díla dělají možná ještě vtipnější záležitost než první díl. Pomatené střídání osob v čase dává možnost zase trochu více nahlédnout na současného člověka, který si ocitne ve středověku. Před panem Godefroyem stojí těžký úkol navrátit všechny do své doby a z budoucnosti získat ukradené šperky. Jako ve správné francouzské komedii, tempo je zběsilé a zastaví se až při závěrečných titulcích. Celý film je nabytý vtipnými hláškami, středověká mluva opět v plné parádě. Přibylo spousty zajímavých postav, u kterých se nám naskytá možnost podívat se na jejich potomky v současnosti. Musím vyzdvyhnout postavu Inkvizitora, který chrlí jednu hlášku za druhou. "Prchá-li to znamení že vinu má!". Skvělé výkony opět podávají hlavní představitelé, změnila se zde představitelka Frenegondy a celému filmu to je podle mě ku prospěchu. Prakticky totožný soundrack opět filmu dodává skvělou atmosféru. Celkově se jedná o ještě vtipnější pokračování legendární komedie Návštěvníci, které svého předchůdce vůbec nezesměšňuje a je hrozná škoda, že se tvůrci neodvážili natočit třetí pokračování, jelikož zajimavá zápletka na konci filmu je velmi vydařená. Moje hodnocení: 85% ()

Kanibal

Přehnané, křečovitě "zakaždoucenuveselé" pokračování solidní jedničky... touha vše zničit a ušpinit už je chorobná! ()

killjezor

Řekl bych,že pokračování téhle šílenosti je ještě lepší,než jednička.Naprostá záplava střeštěných dialogů,nesmyslných scén a postupné zamotávání se příběhu svou gradací diváka vtahuje do děje velice nenásilně a přitom se bavíte od první minuty až do konce. Škoda že po tomhle následoval díl Cesta do Ameriky... ()

xaver

Druhé pokračování není tak vynikající jako první film, ale pořáde je to výborná francouzská komedie se skvělými hereckými výkony Jeana Rena a Christiana Claviera. ()

MARTIN*I

Opakování podobné zápletky nevyhnutelně přináší tuctovost, nicméně pár vtipných záchvěvů se tu najde. "Tady mi parchantě chcát nebudeš!" ()

Hopper

Ďalší dôkaz o tom, že poračovanie väčšinou stojí za prd. Netuším, čo prinútilo Rena zúčastniť sa takejto pakárne. (Teda okrem honoráru.) ()

Teg

Scénky z prvního dílu stály na hranici trapnosti a byly jaksi vtipné, tady už hranici trapnosti překračují a vtipné nejsou ani za mák, navíc se opakují. Děkuji, nechci. ()

Milan25

Opět můj "oblíbený" prvek. Proč sakra Beátrice hraje úplně jiná ženská, a navíc se tváří jako by tam byla od začátku?! ()