Návštěvníci 2: V chodbách času

• Česko Návštěvníci 2 (více)

V předvečer svatby Godefroye a krásné Frenegondy přeruší její otec přípravy strašnou zprávou. Někdo odcizil rodinné klenoty a posvátnou relikvii Svatého Rolanda, kterou rodina přísně střežila. Relikvie po celé generace zajišťovala v rodině plodnost žen. Kam se mohly cenné klenoty ztratit? Zůstaly u Jacquille a Ginette, avšak o pár století jinde. Brány času se tedy úplně nezavřely a navíc se do minulosti nevrátil se svým pánem sluha Jacquille, ale jeho potomek. Pro statečného Godefroye tak zůstává jediné řešení - aby se mohl oženit s krásnou Frenegondou a zajistit pokračování svého rodu, musí se vrátit do přítomnosti, najít klenoty a sluhu Jacquille. (Česká televize)

fannah

Vzhledem k tomu, že před prvním dílem jsem viděl tento, musím dát 4 hvězdičky. Je to výbornej nápad a tohle pokračování si myslím je opravdu povedené. Bohužel v hlavní roli Beatrice není Valerie Lemercier, ale i ta se ve filmu v jedné malinké roli objevila. Rozhodně tímto filmem nic nazkazili. ()

baribal

velká škoda... zklamání. To co v jedničce tady už bohužel nefunguje. Sice se budete smát, ale neni to takový jako u prvního dílu. 40% ()

blackrain

Druhé setkání s Návštěvníky bylo snad ještě o něco lepší než to první. Christian Clavier dokonale zastínil Jeana Rena, jako sluha je naprosto nezapomenutelný. První díl působil jako blesk z čistého nebe a musím říct, že i tak působí tento. Bavila jsem se stejně dobře a doufám, že to tak už zůstane a ani přibývají roky a reprízy na tom nic nezmění. Byla by to velká škoda. ()

kaylin

Všichni jsou zde už od začátku až neskutečně afektovaní, což rozhodně není něco, co by člověk snesl téměř dvě hodiny. Ono to bylo i v jedničce, ale tam to bylo ještě celkem zajímavé příběhem a hlavně docházelo k zajímavým konfrontacím. Na to už se ve druhém díle tolik nehraje. Hraje se prostě na to, aby byl výsledek co nejujetější. Nějaké štráchy se se scénářem moc nedělaly. Místy je to docela infantilní. Kouzlo prvního dílu se ztratilo a Christian Clavier, který zde hraje několik postav, je neskutečně únavný a protivný, snad i proto, že všechny role hraje stejně. Hrozná komedie. ()

K.I.N.G. odpad!

Co mají společného Jean Reno, Christian Clavier a odpad!? Tento dvouhodinový pochybný hektický flák, kde je každá další rádoby legrační scéna o to smutnější, když vidíte, jak se k ní ponížili dva přední současní francouzští herci. Toto druhé pokračování je jen nešt'astný škvár a nezaslouží si být spojován s perfektním prvním dílem. Chtělo by to vrátit se v čase do dob natáčení, rozdupat kameru, rozehnat štáb a spálit scénář. ()

Helo

Po prvních skvělých návštěvnících, přišel i druhý díl, který už je o něco slabší. Středověká mluva a hlášky z ní plynoucí jsou opět skvělé, ale co mi na filmu vadilo, byli podivné postavy z přítomnosti, které jednaly nerozumně a nelogicky a to především postava Beatrix, kterou si tentokráte střihla nějaká úplně jiná a nesympatická herečka, která roli totálně nezvládla. ()

MATADOR

Pamatuji si, když jsem viděl dvojku poprvé, tak jsem se vážně nemohl smíchy zastavit. Na druhou projekci a o pár let později je to všechno takové normální a skoro zbytečné, jednička zůstane jedničkou :) ()

Colonist

Je to samozřejmě slabší než první díl, ale pořád je zde plno hlášek a vtipných scén. Jenže něco už se opakuje a něco už není tak dobré. Chvílemi je z toho bohužel cítit i nastavovaná kaše...ale i tak je to solidní pokračování, které dobře pobaví. ()

dee-key

Existují dvě nejlepší komedie 90. let. Návštěvníci a Návštěvníci II. Dokonalý Clavier hraje dokonalého debila. Dokonalý Reno hraje dokonalého rytíře. Ale hrají to tak, že opravdu vypadají, jako by byli fakt ze středověku. Za tuhle roli měli dostat nějakou cenu. Jednička paráda, úžasný. Ke dvojce mám sice vřelejší vztah, i když se tam už některý fóry opakují. Tak či onak, je to prostě klasa mezi komediemi. ()

Frenegonda

Copak je to tu za hafánky?...vypadají jako vlci....TAKY JSOU!!! Geniální návrat... je to ještě ulítlejší než jednička. Všechno se v tohmle filmu šmodrchá a šmodrchá...a geniální je i Trávníčkův dabing....POCHLEMTEJ TOHLE HOVÁÁÁÁDE:-D ()

dyfur odpad!

...moje hodnotenie :Návštevníkov z roku 1993:......no - tak sa teda prenesie rytier so sluhom do súčasnej doby - dobre mne to nevadi,ale prečo sa mám smiat tomu ,že nepoznaju toaletnu misu, tečúcu vodu,atď ...? Trápne , nevtipné .... námet by ušiel ,ale scenár nie.---toto pokračovanie je ešte horšie...žiaľ.... ()

balba

Super pokračování , které je zábavné a plné výborných hlášek.Spousta scén se podobá prvnímu dílu , ale i přesto mi to nevadí.Výborně jsem se bavila. ()

Hennes

Druhý díl výborné komedie o rytíři, který se dostal společně se svým sluhou do dnešní doby. Stejně vtipné a svižné jako díl první. Původní český dabing je vynikající, to co vyšlo na DVD Intersonicu je ovšem těžký paskvil. Ještě že hodnotím dílo francouzů. ()

SallyZen

Tak tohle je absolutní francouzský klenot v komediích. Líbilo se mi to o dost více než přechozí díl. Film nacpaný, možná bych řekl spíše přecpaný neustálými vtipnými scénami, ale tady to tomu vůbec neuškodilo. Clavier ještě humornější než v prvním díle, a to je co říct. Jen škoda té výměny herečky z jedničky, ale tak co, tahle byla taky sympatická. 85% ()

Martin741

Drsny Reno a hodne inteligentny Clavier to este jakz takz udrzuju nad dnom zumpy. Keby su chyby viem , ale keby sa na to Clavier vysral, poslem do hajzlu film aj ja : 62 % ()

Streeper

Opakovačka prvního dílu, nic originálního, stale to same dokola. Stejná doba, kdyby alespoň zůstali stejní herci. Upřímně nechápu proč se musela změnit představitelka Beatrice, navíc když se ta původní ve filmu objevila, jen v jiné roli. Ptám se proč? Hodně prázdný ničím nezajímavý příběh. Ke konci jsem byla už vážně frustrovaná z toho, že ještě nevypadli zpátky do své doby. ()

Wladi.mir

Naprosto šílené já vím, ale ten můj smích jde od srdce. Výborný, pro mě jedna z nejlepších komedií vůbec. Jean Reno a Christian Clavier jsou tu opravdu výborná dvojka a bez nich by ten film nebyl tím čím je!! ()