Návštěvníci 2: V chodbách času

• Česko Návštěvníci 2 (více)

V předvečer svatby Godefroye a krásné Frenegondy přeruší její otec přípravy strašnou zprávou. Někdo odcizil rodinné klenoty a posvátnou relikvii Svatého Rolanda, kterou rodina přísně střežila. Relikvie po celé generace zajišťovala v rodině plodnost žen. Kam se mohly cenné klenoty ztratit? Zůstaly u Jacquille a Ginette, avšak o pár století jinde. Brány času se tedy úplně nezavřely a navíc se do minulosti nevrátil se svým pánem sluha Jacquille, ale jeho potomek. Pro statečného Godefroye tak zůstává jediné řešení - aby se mohl oženit s krásnou Frenegondou a zajistit pokračování svého rodu, musí se vrátit do přítomnosti, najít klenoty a sluhu Jacquille. (Česká televize)

david666

i u dvojky jsem se dobře bavil. Asi je to laciný humor ale mě prostě zakomponování starých výrazů jako holota, parchantě apod. do moderní doby prostě připadá srandovní:-) i když musím uznat, že 90 min filmu by stačilo bohatě. ()

blekekeke

I přes ten fakt, že dvojky nebývají co jedničky, si to tohle pokračování drží vysoko svoji laťku Francouzské komedie. Bavil jsem se, a to je u komedie základ :o) ()

ariari

veru., človek sa až diví, prečo tí, ktorým tento žáner nestál za hviezdičky sa tak obetujú a nasilu pozerajú ďalšie diely,aby ho mohli spláchnuť... rovnako skvostne európskym šarmom doladený histericko-historický skvost..treba vidieť .pozeráme namiesto Popelky každé vianoce ... ()

Merenre

Nová hlavní hrdinka stála za hovno... ta otrhaná cuchta byla otravná už v prvním díle, tady vyloženě srala a celé je to takové zrecyklované, ale kdybych nevěděl o prvním díle, tak by to bylo pořád šmrncovní jak cyp, když jde do tanečních. ()

jackalsc

Viděl jsem první díl, který mě bavil. Po zhlédnutí druhého dílu jsem už byl víc na vážkách. Komediálně je velmi slabý, pasáží kde se opravdu zasmějete je pramálo, ovšem jsou. Totálních hovadin kde máte chuť plácnout si do obličeje je tu od jedničky až přehnaně. Nebýt Renoa v hlavní roli tak je to jen další z filmů s velmi špatným hodnocením, včetně mého. ()

dom1niq

Príbehovo možno blbosť, ale o ten tu predsa vôbec nejde. Hlavná ma byť zábava a tá je tu od začiatku až do konca. Ešte o maličký kúsok lepšie a odviazanejšie ako jednotka. ()

LencaN

Neskutečný propadák. Není to jedničce ani po kotníky. Jednak mi hrozně vadilo, že celá sestava zůstala stejná a hraběnku Beatrice hrála jiná herečka, která už mi tolik neseděla. A hlavně ten scénář byl tak katastroficky hrozný, že už se nehodlám dívat na trojku, abych se dozvěděla, jak celá takhle matlanice dopadne. K tomu ta stopáž, to už je poslední hřebíček do pomyslené filmové rakve. ()

RyonMathrin

Regulérní pokračování filmu vyždímává námět téměř zcela. Nacpáno vtipnými scénkami snad ještě víc, než první díl. Christian Clavier zde exceluje opět v roli burana podkoního a hláškuje neuvěřitelným způsobem. (Všem doporučuji starou verzi filmu, která šla na ČT !!! Dostal jsem originál DVD a tam je dabing naprostá slabota, většina původních hlášek vůbec nevyznívá tak vtipně) Zamotaný děj a otevřený konec dává tušit dalšímu pokračování. Pokud bude zpracováno stejně, tak se moc těším! "Je to moje praparchantě!" ()

Insomniac

Ako jednotka, tak aj dvojka (slabšia) mi fakt super sadli. Môžem to pozrieť rok čo rok či dva a furt sa smejem. Tak prečo ísť nižšie? :) ()

brasek

Pokračovanie Návštevníkov už má svoje mínusy, príbeh baví menej, neprináša nič nové a herci už nie sú zábavní respektívne v príbehu už nie je priestor na zmätočné situácie. ()

Diego75

Druhý díl této série je takový více bláznivější a mně osobně se líbí to, že středověkké scény tu mají více prostoru a působí skvěle. Jinak už ale tenhle film nemá to kouzlo prvního dílu, který je jednoznačně lepší. Velká škoda je i to, že v roli Beatrice se nám už neukázala Valérie Lemercier, která v předchozím díle ztvárnila svou roli nezapomenutelně. A co se dabingu týče, je to hlavně o zvyku. Myslím že na Jacquouille se hodí spíše Jaromír Meduna, ale i Pavel Trávníček nebyl špatný. Tak jako tak, Návštěvníci 2 jsou podle mého mínění dobrým filmem a příznivci prvního dílu by si ho neměli nechat ujít. Scéna s bedničkou na trubadúry je legendární... ()

Teachman

Námět a zápletka: 6/10 ... Vizuální stránka: 6/10 ... Soundtrack: 6/10 ... Didaktický potenciál: 5/10 ... Celkový dojem: 5/10. ()

Kojak

jelikoz je J.Reno muj nejoblibenejsi herec tak tato trologie je obzvlaste povedeny kousek, spousta humoru u ktereho jsem se lamal smichy ("Tady mi parchante chcat nebudes" :-) apod.) vsem doporucuji, Ou-kéj :-) ()

MrD

Ne tak dobré jako první díl ale plné výtečných momentů, prostě chvílemi sranda jako řemen :) ()