Návštěvníci 2: V chodbách času

• Česko Návštěvníci 2 (více)

V předvečer svatby Godefroye a krásné Frenegondy přeruší její otec přípravy strašnou zprávou. Někdo odcizil rodinné klenoty a posvátnou relikvii Svatého Rolanda, kterou rodina přísně střežila. Relikvie po celé generace zajišťovala v rodině plodnost žen. Kam se mohly cenné klenoty ztratit? Zůstaly u Jacquille a Ginette, avšak o pár století jinde. Brány času se tedy úplně nezavřely a navíc se do minulosti nevrátil se svým pánem sluha Jacquille, ale jeho potomek. Pro statečného Godefroye tak zůstává jediné řešení - aby se mohl oženit s krásnou Frenegondou a zajistit pokračování svého rodu, musí se vrátit do přítomnosti, najít klenoty a sluhu Jacquille. (Česká televize)

boshke

Snad každý alespoň trochu úspěšný film musí zákonitě následovat mladší bráška. Mladší bráška, kterého si rodiče pořídí ještě v jakési euforii po úspěchu dítěte prvního doufajíce, že bude podobně úspěšný jako ten první. Mladší bráška, který je jakýmsi nedochůdčetem, dítětem šitým horkou jehlou, dokud se ještě rodiče vezou na vlně vyvolané úspěchem dítěte prvního. A konečně mladší bráška, který téměř ve sto procentech případů nedosáhne úrovně svého staršího sourozence, ba co víc, většinou se jí ani vzdáleně nepřiblíží. Ano, správně jste pochopili, kam směřuji. Návštěvníci jsou výše zmíněného zářným příkladem... Ve dvojce velice dobrých a úspěšných Návštěvníků již není co hrát, a tak se pouze recykluje to, co v jedničce fungovalo a bavilo. Zde už to však nepůsobí tak uvolněně a svěže, leč toporně. Ta minimální stopáž se prostě něčím naplnit musela. A tak vykrádáme sebe sama a vykrádáme a recyklujeme a recyklujeme, až z nás vypadne něco tak špatného a nedůstojného jako je dvojka Návštěvníků... 50% ()

Kothy

Pokračování skvělé francouzské komedie. Opět se nívštěvníci z doby minulé postarali o perfektní zábavu. "Saracén!" :D ()

swamp

První díl mi přišel šíleně hektický. Ten druhý se od něj příliš nelišil, přesto se mi líbil o něco víc. Ale jen o něco.. Možná méně řevu a více absurdního humoru a byla by to pro mě perfektní komedie. ()

korbitch22

už první díl se nemůže pyšnit nějakou vyšší úrovní,natož totálně hloupé pokračovaní,ve kterém mě pobavily dvě scénky. ()

Stanislaus

Prokletí pokračování opět dodrženo. Jednička byla ikonou, zato dvojka byla výsměchem. Dost mě rozčilovalo, že tam prakticky skrze celý film furt někdo řval a to mi prostě lezlo na nervy. Nejvíce jsem se nasmál, když Jacquille řídil auto v tom lese. Christian Clavier zkrátka opět nezklamal. Hold to není ten skvělý první díl, ale ještě se u toho dost nasměju. ()

BMW12

O něco horší než jednička, ale pořád dobré. Návštěvníci 2 mají pomalejší rozjezd, ale pak už je to opět zábava a dvojice Christian Clavier a Jean Reno vám prostě vykouzlí úsměv na tváři. ()

HellFire odpad!

Co je horsiho nez potencionalne spatny druhy dil? Kdyz zname tvare hraji zcela jini herci a tvari se, jako ze tam patri odjakziva. Humor prvniho dilu je fuc. Porad se jen cestuje tam a zpet a tam a zpet kvuli kazde malickosti. Stopaz je take ukrutne dlouha. Opravdu snad nejhorsi pokracovani, potazmo film, co sem videl. ()

SOLOM.

O trošku slabší než minule, ale pořád to byla docela p.r.d.e.l. Hašení požáru v domě nemělo prostě chybu. Je sice pravda, že se tu a tam objevily nudné pasáže, ale i tak si zachovalo tohle pokračování stejného humorného ducha, jako jeho předchůdce. Jak Reno, tak i Clavier předvedli opět solidní výkon, za který se určitě stydět nemusí. ()

eraserhead666

Občas mi to přišlo i vtipnější než jednička, ovšem nějak zábavnější komedii to z filmu nedělá, i díky přepálené stopáži. A dost mě iritovalo přeobsazení hlavní ženské dvorole. ()

Tommassi3 odpad!

"Heleďte, mám takovej návrh !! Pusťte mě a já s tím nepůjdu na policii.. Zavolejte mi taxík a hned zmizím !!" ;) Obludná Poirého přepjatá šmíra dostala své pokračování, tentokrát už za hranicí snesitelnosti, když působí jako bezhlavé mistrovství světa v přehrávání, jehož jasným vítězem se bez diskuze stává trojjediný Christian Clavier, který se nejspíš zhlédl v Eddiem Murphym.. ()

Lacike

O dost slabsie ako skvela jednotka, ale po dejovej stranke to pekne nadväzuje a objavia sa tu vsetky pôvodne postavy. Len jednu tu hra ina a o dost otravnejsia herecka. Ale lepsie ako keby jej postavu vyskrtli. Vtipy sa do velkej miery uz len opakuju a hlavne Clavier pôsobi casto otravne tym, ze sa sprava ako debil. Ale sem tam sa zadari aj nieco vydarene a s odstupom casu to uz nepovazujem za taku katastrofu ako ked som to videl prvykrat. Najmä ked to porovnam s najnovsou otrasnou a uplne zbytocnou trojkou. Myslim tu z roku 2016. Ten diel z roku 2001 je remake jednotky a nie trojka ako si kopa ludi mysli. Z dabingov je lepsi ten druhy od CT, ktory do velkej miery zachovava obsadenie z jednotky. 5/10. ()

corpsy

To prvotné kúzlo sa síce vytratilo, ale šľape to v takmer rovnakých obrátkach ako legendárny predchodca. Francúzi proste turbulentné komédie vedia. ()

ConanVJ

Druhý díl začíná dějem, tak kde končí jednička a pokračuje do dalšího, tentokrát trochu otevřeného konce. Český dabing nabízí peprnější hlášky, opět ve staročeštině v podání dvou hlavních hrdinů. Je zde o dost víc vtipných scén všelijakého ražení. Pro mě parádní komedie, na kterou se vždy rád podívám. 95% :) ()