Třicetiletá agentka FBI Grace Hartová je velmi svérázná, nemá doma šminky ani natáčky, ba dokonce ani boty s podpatky. Když se kvůli její chybě zkomplikuje akce proti ruské mafii, rozhodne se její nadřízený odvolat ji z případu teroristy, který si říká Občan a právě poslal úřadům další oznámení o chystaném útoku v podobě hádanky. Přesto je to právě Grace, kdo z ní vyčte, že k dalšímu útoku by mělo dojít na soutěži Miss USA. Je rozhodnuto proniknout do zákulisí a nastražit na atentátníka past. Součástí plánu je agentka, která má být nasazena do soutěže jako jedna z adeptek na titul. Při vyhledávání v databázi se ukáže, že jedinou možností je Grace. Společně navštíví organizátory soutěže, ředitelku soutěže Kathy Morningsdaleovou a moderátora Stana Fieldse, aby je přesvědčili, že potřebují agentku dostat mezi pět finalistek. Grace pošlou za bývalým prominentním poradcem Victorem Mellingem, který je z ní sice v šoku, ale pustí se do práce. Vybavena mikrokamerou a vysílačkou se Grace vydá na soutěž jako Miss New Jersey. Jenže pak přijde zpráva, že terorista Občan byl dopaden a operace je odvolána. Grace však nesouhlasí, protože podle ní je za chystaným útokem Kathy, která se chce pomstít. (TV Nova)

peetriss

Opravdu velmi nenáročná komedie z "missáckého" prostředí, a jedna z mála komedií, ve kterých Sandra Bullock pokud komediálně neperlí, tak alespoň neselhává. Michael Caine úroveň filmu pomáhá usilovně držet v bezpečném průměru. Sandře to sluší natolik, že jí dívku v soutěži krásy věřím, sluší to taktéž Heather Burns. Průměr na jedno podívání, na víc opravdu nemá. 50% ()

willis

Spíš průměr, podruhý už vidět nemusím. Dost předvídatelný a moc dobrých a vtipných nápadů tam taky nenajdete. ()

Angie91

Dobře přiznávám, že tohle je moje slabost z mých mladých hloupých let. Která holka by nechtěla být zároveň tajnou agentkou, z které se přes noc stane krásná modelka. Myslím, že každá malinká o tom tajně sní a já byla mezi nimi. Tak možná z nostalgie, nebo z něčeho takového jsem dala takového hodnocení, snad mě za to někteří neproklejí :o) ()

AIMÉE

Komedie z prostředí volby miss usa občas zaujme úsečnými řečemi Bullockové a přítomností Michaela Cainea. ()

lareinna

Sandre takáto úloha veľmi pristane, vie zahrať aj drsňáčku, ale je to aj pekná ženská. V pohode komédia, ktorá je vtipná a dá sa na tom pobaviť. ()

Yardie

Takových lepších 50%. Je tam pár fakt dobrých frků, Sandra vypadá taky dobře a celkově to má atmosféru na pohodu. Není to smaozřejmě nějaký majstrštyk, ale podívat se na to dá a nenudí to. Prostě takový mírný podprůměr, který nenadchne, ale ani neuškodí. Na jedno podívání a zabití nudy v klidu. Howgh! ()

Wienczaa odpad!

Děsná debilita, Sandra asi neměla na splátky hypotéky, tak musela vzít roli která by se spíše hodila pro Bena Stillera kdyby se rozhodl podstoupit změnu pohlaví... ()

Ollie235

Na to, jak nemám rád Sandru Bullock jsem se překvapivě celkem bavil. Ano, vývoj dějové linie je zřejmý po úvodní desetiminutovce, ale tvůrci to pojali velmi solidně a nabídli pár zajímavých momentů. Na to, že jsem neočekával vůbec nic jsem vskutku spokojen. ()

peto580

videl som to už asi 10x čo to šlo v TV takže klamal by som ak by som na základe všeobecnej mienky dal nízke hodnotenie :D Mne sa to páčilo :) ()

suzanne1997

Tak k tomuto filmu mám několik pochval, ale i výtek, film je docela dobře natočený, jako první díl velmi zajímavý, ale na druhou stranu ne úplně dokončený, docela se mi líbil, jasně, dá se předvídat, co se stane, každý film má své pro i proti. Při prvním shlédnutí to bylo tak 80 procent, při druhém 60 a nyní se na něj s chutí podívám, tak jednou za rok, stačí mi to a naprosto přesně vím, co za film to je. Závěr: Naprosto obyčejný a průměrný film, který stojí za shlédnutí tak jednou ročně. ()

mira007

Taková milá neškodná blbina o infiltraci policistky na soutěž krásy. Spíše průměrný film, který ve své době trefil námětem a provedením mezeru na filmovém trhu. ()

newt17

Překvapivě jsem se bavil a dokonce dojímal. Chemie mezi Bullockovou a Cainem funguje skvěle. Jenom je mi záhadou, že nikomu v tom konkrétním státě, který Bullocková zastupovala, nepřišlo divné, že tu svou miss nikdy předtím neviděli. Inu, Amerika. ()

Greg25

Sice vím, že Slečna Drsňák nemá originální děj ani scénář a je plná klišé, ale stejně je mi tenhle film sympatický a vlastně nevím proč. Možná pro Sandru Bullock a Michaela Caine, který je opravdu skvělý. 65% ()

vozihnoj

Průměrná americká komedie bez jakékoliv převratné myšlenky s nemastnou, neslanou Sandrou Bullock sice nijak neurazí, ale také (krom krásných missek) nepotěší. A vzhledem k herectví Sandry Bullock si kladu otázku proč vlastně patří mezi nejlépe placené herečky vůbec. ()

Emzet

Velice průměrný film. V žánrech je sice napsáno "Komedie / Thriller", avšak nevím, ve kterém z nich selhává víc. Přesto nejde o žádnou hrůzu a strávit odpoledne se s tímhle snímkem dá... ()