Třicetiletá agentka FBI Grace Hartová je velmi svérázná, nemá doma šminky ani natáčky, ba dokonce ani boty s podpatky. Když se kvůli její chybě zkomplikuje akce proti ruské mafii, rozhodne se její nadřízený odvolat ji z případu teroristy, který si říká Občan a právě poslal úřadům další oznámení o chystaném útoku v podobě hádanky. Přesto je to právě Grace, kdo z ní vyčte, že k dalšímu útoku by mělo dojít na soutěži Miss USA. Je rozhodnuto proniknout do zákulisí a nastražit na atentátníka past. Součástí plánu je agentka, která má být nasazena do soutěže jako jedna z adeptek na titul. Při vyhledávání v databázi se ukáže, že jedinou možností je Grace. Společně navštíví organizátory soutěže, ředitelku soutěže Kathy Morningsdaleovou a moderátora Stana Fieldse, aby je přesvědčili, že potřebují agentku dostat mezi pět finalistek. Grace pošlou za bývalým prominentním poradcem Victorem Mellingem, který je z ní sice v šoku, ale pustí se do práce. Vybavena mikrokamerou a vysílačkou se Grace vydá na soutěž jako Miss New Jersey. Jenže pak přijde zpráva, že terorista Občan byl dopaden a operace je odvolána. Grace však nesouhlasí, protože podle ní je za chystaným útokem Kathy, která se chce pomstít. (TV Nova)

moviesfan

Sice není Slečna kdoví jak vydařená komedie, ale i tak párkrát pobaví. Sandra zde ovšem není příliš přesvědčivá. Dokázal bych si představit jiné herečky v této roli, ale budiž. ()

svik

Slabý snímek nechápu jak mohla dostat tak vysoké hodnocení. Na tom filme není sand nic pěknýho až na ty holky, jo na to se dalo koukat. Jinak příběh stál za prd herci taky a momenty překvapení na velice slabé úrovni. ()

Marek1991

Televízne na Slovensku omieľaný film, ktorý má v sebe humor, ale zároveň aj to hlúpe amerikánstvo. Nikdy som sa pri ňom zvlášť nestotožnil so všetkým. Sandra Bullock bola svojho času veľmi okúzľujúca žena a vedela z toho vyťažiť, ale toto sa skrátka nedá brať vážne ani ako komédia, ani ako akčný film. Za špičkový film ho nikdy považovať zrejme nebudem, od hudby, cez scenár k deju to bolo veľmi rozpačité. ()

corpsy

Tento film mal za úlohu len baviť a pobaviť. Žiadne umelecké sklony, prepracovaný scenár, iba povrchná zábava. A v tom obstál za výbornú. ()

Alementina

...jsem si dneska myslela, ze to vidim poprve... a ejhle uz jsem to videla... to je skoro na snizeni hodnoceni, ale co, netrpela jsem u sledovani. ()

Wolodja

Slusna oddechova komedie s nadhernou Sandrou Bullock a perfektnim Michaelem Cainem. Udelejte si drink, nasypte si neco krupaveho, a dobre se bavte. ()

gogos

v poho komedie, pekne baby, dobra sranda, chvilkama i napinave a akcni.... proste takova lepsi amicka komedie.... a Sandry nejlepsi komedie byla, je i bude stejnak Demolition Man.... ()

BloodyVamp

Průměrná komedie, která místy skutečně pobaví, ale předvídatelná od začátku do konce. Nepochválím tu herecké výkony, nicméně Sandře to samozřejmě dost sluší. Nechtějte ovšem, abych se na tuhle slátatinu díval znovu, to bych potom musel hvězdčku ubrat. ()

blackrain

Sandra Bullock se nám přestrojila za Miss New Jersey. "A jaké je Vaše největší přání? To je jednoduché, přála bych si světový mír." Velmi příjemná komedie. Sandra je skutečně excelentní. Rozhodně nehrozí, že se budete kousat nudou. ()

katuska138

A mě to bavilo. Sice je to totálně hloupá, klišovitá, americká blbost, ale u čeho lepšího trávit sobotní odpoledne. Naprosto vyčnívající a úžasný Michael Caine a proměna z ošklivého kačátka na krásnou labuť. ()

Vědma

Už několikrát jsem viděla úryvky tohoto filmu a připadaly mi celkem zábavné. Teď jsem se odhodlala se dívat na celý a vlastně nic moc. Ale ještě horší věci jsou. ()

Aleee89

Další americká komedie. Tahle ještě ujde. Sice mě nijak nezaujala, ale Sandra se snaží a celé to jako výsledek nepůsobí až tak špatně. Dokonce to párkrát bylo i vtipné, což se rozhodně nedá říct o dvojce... ()

kajas

Filmů na téma, kterak se z ošklivého káčátka vyklube krásná labuť, bylo natočeno dost. Tahle komedie patří mezi celkem povedené a sympaticky obsazené (naposledy jsem "Slečnu" viděla před x lety a úplně jsem zapomněla na božího Michaela Cainea, hanba mi). ()

Eldrick

Nikdy mi nepřišla žádná chrochtající a krkající ženská tak sexy - kromě Sandry v téhle celkem slušné odpočinkové komedie. ()