poster

Čtverec mizení (TV film)

Krimi

Československo, 1982, 61 min

 • rt12
  **

  Nejvíc mě rozsekala závěrečná píseň od Karla Černocha, která zní jakoby šlo celou dobu o komedii. Tak trochu fraška to byla.(19.12.2013)

 • Marthos
  **

  Šestáková detektivka bez vůně a nápadu, ale zato s plejádou hereckých osobností par excellence.(4.5.2013)

 • WANDRWALL
  **

  Tak podivná detektivka nás jako školáky ZŠ učila, jak žijí tehdy dospělí. Jde jim jen o peníze, a jediný, komu nejde, tak je vyšetřovatel. Vůbec se to neshodovalo s hesly doby, a socialistickou morálkou, takže se divím, že takové detektivky ukazující pravou tvář lidí procházely přes tehdejší cenzuru.(13.8.2010)

 • sud
  ****

  Sice dosti jednoduché a přímočaré, zároveň ale realistické a civilní. Přesvědčivý Jaromír Hanzlík, krásná Hana Maciuchová a automobilové prostředí. 70%.(30.4.2011)

 • gudaulin
  ***

  Na dobu vzniku, televizní charakter dílka a československou televizi ještě ucházející dílko, které ale nemá smysl poměřovat se zahraničními žánrovými vrcholy. Obstojné především díky hereckému obsazení. Celkový dojem 50 %.(27.5.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace