Ray Romano (Starosti starosty) a Kevin James (Hitch: Lék pro moderního muže) jak je ještě neznáte. Nadělí vám pytel smíchu jako dva cesťáci v opravdové krizi, kteří dostali druhou šanci. Buď uzavřou obchod nebo dostanou vyhazov. Skvělý obchodní plán skončí mezi hromadami masa, bezohlednými zabijáky a žhavými svůdnicemi. (oficiální text distributora)

Athlona

Grilled: Bohuzel jsem cekala vic a i, kdyz jsem celkem upovidana a rada komunikuji, tady me jaksi dochazi basnicka nitka:-)).Tento film je neco jako velky steak, ktery jsme z grilu predcasne sundaly, urcite by byl lepsi,kdyby na tom grilu zustal dele a lepe se okorenil:-).Cisty hladky nutici k smichu,ale bohuzel to je,asi vse.Komicke na DVD je,ale to, ze sam bonus o pratelstvi obou hlavnich protagonistu je skoro zajimavejsi jak samotny film,skoda jen , ze zvuk je malem k zahozeni:-(.Takze 2 hvezdicky. ()

Pythonator

Tak trochu tarantinovsky laděná gangsterka plná zajímavých (i méně zajímavých) dialogů. Sofía Vergara je přesně ten chlap, kterého bych ojel nehledě na to, co má mezi nohama. ()

Ruslan

Nuda , zhlédnuto dnes v noci. Plno nedotažených scén a nápadů. Díky mé únavě a ne zrovna dobrému soustředění to na ty dvě hvězdy stačit bude , ale rozhodně nikomu nedoporučuji ztrácet čas s podprůměrnou komedií. 35% ()

jendajan

Asi 2x jsem u toho usnul :-). Zajimave tema, ale celkem dost nudny dej.... dal bych max 50% a to jen proto, ze 40 dnu vyzrale hovezi asi bude fakt dobry ☺. Sice bych na podobnou " komedii" znovu koukat nechtel, ale mozna si takove maso taky zkusite objednat 😃, nasel jsem ho na biomasicko.cz, tak uvidime jestli ten Rib eye steak bude vypadat aspon trochu jako v tom filmu - holt dva palce vysokej steak je dva palce vysokej, kolik to vlastne je cm? ☺ ()