Parta studentů střední školy se velmi dobře baví v místním zábavním parku. Rozhodnou se i pro Ďábelskou horskou dráhu. Jenže jedna z dívek, Wendy, má špatné tušení. Někteří kamarádi z horské dráhy vystoupí, jiní na atrakci zůstanou. Dráha se rozjede a po několika vteřinách vykolejí a všichni ve vozících zemřou. Předtucha se vyplnila. Po společném pohřbu obětí chce Wendy školu opustit. Spolužačky se jí snaží pomoci, aby se netrápila a nedávala si za vinu smrt ostatních. Kamarád Kevin objeví na internetu článek o pasažérech letu 180, kteří vystoupili kvůli zlé předtuše z letadla, jež později spadlo. Ti, co přežili, pak ale za nejasných okolností stejně zemřeli. Hrůzná vize se začne naplňovat. Smrt postupně nalézá všechny Wendiny přeživší kamarády. O pět měsíců později jsou naživu už jen Wendy, Kevin a Wendina sestra Julie. Smrt ale nezapomíná... (TV Nova)

moviesfan

Stále stejný jako předchozí díly. Jen se liší ve způsobu smrti, nic víc. Už mi to přijde jako ubohost s cílem vydělat prachy. Škoda, že to neskončio hned u jedničky. Hodnocení: 40% ()

JohnCZ

Rozhodně lepší jak dvojka, ale kvalit jedničky to nedosahuje. Trojka je rozhodně oddychovější a jsou tu znát pokusy o dosti černý humor, které beru jako velmi povedené. Smrti jsou roztomile absurdní a v závěru jsem se musel až zasmát. Tentokrát za pěkný tři hvězdy. Příště by to už ale chtělo nějaký ty novinky... ()

Nick Tow

Metafyzický opar z jednotky je preč. Ten sa nevznášal už ani nad dvojkou, ale tá to aspoň ako tak vynahradila filmárskymi vychytávkami a originalitou úmrtí. Tento Wongov vlastný nadstavovák mal skončiť po úvodných sekvenciách z lunaparku. Všetko, čo prišlo po nich, je už iba učebnicová ukážka degenerácie súčasných teenagerských horrorov. Dúfam, že nikoho /vrátane samotného Wonga/ nenapadne nakrútiť štvorku, hoci mi je jasné, že nejaký dobrácky producent ešte z toho vyluhovaného vrecka čaju niečo bude chcieť vymačkať. ()

corpsy

Už to začína strácať tempo a originalitu, ale to, čo drží film pokope sú vynikajúce gore zábery a ich celkové technické prevedenie. Nadpriemerná splatter vecička. ()

liquido26

Hlavní nápad je sice už napotřetí trochu ohraný, ale tentokrát tu máme ještě absurdnější a bizardnější způsoby, jak zemřít a taky některé docela vtipné postavy (ty dvě blbky v solárku byly opravdu hodně luxusní a jejich odchod na věčnost stylový :-)). ()

Astaroth12

Na jednotku to nemá ale je to pozerateľné.Mňa ta krvavá scéna zo začiatku dosť bavila,ale ako celok je to slabšie o dva levely.Hlavne je to už opozerané a vraždy tiež nie sú nejako originálne,ale musím spomenúť že je to tretí diel,tak si myslím že je to už samozrejmosť,že nemá čo nové ponúknuť.A správanie postav je stále o tom istom a už je to až trápne. ()

Marsik

NOVA CINEMA HD - Trojka má oproti následujícím dílům sice lepší příběh, zato hůře provedená jednotlivá úmrtí. Což se přiznám, že u tohoto druhu filmu dávám spíše přednost té technické stránce. 65% ()

ConanVJ

Klasická, hodně krvavá, vyvražďovačka se zajímavými úmrtími. Konec také docela překvapil. Jinak stejný systém jako u předešlých dílů. 65% :) ()

Džany

Nebýt tak absurdních smrtí, tak by trojka měla potenciál být nejlepším dílem. Má jako jediná slušně hrající a sympatickou hlavní dvojici, přiměřeně morbidní atmosféru a, sice ničím nepřekvapující, ale 'pěkný' konec. ()

themic

Nezvratný osud 3 je velmi napínavý a podle mě i více červené barvy se tam vypotřebuje o mnoho více než v předešlích dílech... Tady se snad ani nedají hodnotit výkony herců, protože to o hraní asi úplně není... Příběh se jim docela povedl, je opět originální... Dojem z celéého filmu dávám 3*... ()

ladko

Nastavovaná kaša...Úmrtia sú nezaujímavé a triky pôsobia veľmi digitálne. A príbeh sa už točí iba dookola, absolútne neprekvapí a nezaujme(ak ste videli prvé dva diely). A herci boli takisto nezaujímaví. Fakt zbytočné pokračovanie. Ale keď vypnete mozog a nečakáte zázraky plus ste fanúšik jednotky a dvojky, budete sa slušne baviť. ()

agentmiky

Když to shrnu,tak to ještě pořád šlo.Samozřejmě příběh je takový kostrbatý a nemůže se přirovnávat k jedničce,která byla výborná,ale je zde zase hodně akce a krve,což jsem čekal.Smrti zaviněné smrtkou jsou pořád a pořád rafinovanější,což je určitě dobře.Herci taky nejsou zas tak špatní,ale mohli by být lepší.Wong to zrežíroval dobře a proto dávám slušných 65%.Teď se chystám zkouknout čtyřku,ale do toho se mi moc nechce. ()

Rosana

No, na předchozí dva filmy to moc nemá, nějak mi nepřišla originální smrt na horské dráze. Ale zae je kupodivu zábavné sledovat osudy a smrti jednotllivých účastníků. Mám ale pocit, že tento díl tvůrci vzali moc vážně, už to není taková sranda jako bývala :( ()

Tayen

Další pokračovaní hororu o teenagerech pronásledovaných smrtí v sobě nese tolik originality jako běžný pracovní den. Smrtelné nehody jsou jen zase propracovanější a "neočekávaně" krvavější, navíc nejsou zas až tak překvapivé - skoro na vteřinu přesně jsem dokázala vypočítat, kdo kdy zemře. Konec také nepřekvapil, žádné velké odhalení, či ošálení smrti se nekonalo. V zádech mě mrazilo stejně intenzivně, jakoby se o mě opřel větřík v parném dni. Přesto dávám 3* za vcelku příjemné dvouhodinové rozptýlení v horkém létě. ()

mysiak

Pokračovanie úspešného hororu, ktoré je už síce moc prehnané, ale smrti sú stále originálne a kruté...uvidíme aká bude štvorka ()

blackrain

Smrt si opět přišla pro někoho z nás. Nenačapala nás v letadle, ani na dálnici, ale tentokrát si vystačila s horskou dráhou. Ještě, že ji na pouti nevyhledávám, co kdyby se vyskytly problémy s hydraulikou nebo někde upadl nějaký šroubek. Pokud se někomu podařilo uprchnout ze spárů smrti, připravila si pro něho mnohem zajímavější skon. ()

suicide

A Wong finálně ukázal, že vstoupit do jedné řeky po několikáté se nemá. Kor když už jednou předvedl, že zas tak dobře plavat neumí. A když ví, že vstupovat se nemá, a přesto vstoupil, a ví, že neumí plavat, a přesto to zkouší, tak ať se aspoň topí tak, že diváka pobaví! Ale on ne! On předvádí takovou tragédii, bez zápalu a vtipu, dokonce i bez zápalu plic, že být na břehu, tak zabalím transparenty a jdu domů před utopením. ()

Krvavá romance pro Kristen Stewart

Krvavá romance pro Kristen Stewart

22.11.2007

Dnes vám nechceme kazit náladu a tak se nebudeme rozepisovat o Nezvratném osudu 4, který bude pod dohledem režiséra dvojky Davida R. Ellise dál ždímat vstupné z krvelačných dorostenců, jimž nestačil… (více)