Zoom: Akademie pro superhrdiny

Zoom

ZOOM: Akadémia pre superhrdinov

Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Fantasy

USA, 2006, 83 min

Jak to dopadne, když si superhrdina zaletí létajícím talířem pro hamburger a zmrzlinu? A jakou neobvyklou schopnost má chlapec, který si říká „Jupiter, plynný obr“? Nejen o tom je pohodová parodie, která si v přátelském duchu utahuje ze všemožných klišé superhrdinských comicsů a to v překvapivě husté palbě často velmi jemných a zasvěcených vtípků a narážek. Pobaví Tim Allen jako otrávený a notně sarkastický bývalý superhrdina trousící suché ironické hlášky i poněkud nesourodý tým superhrdinů k němuž mimo jiné patří dvanáctiletý tlouštík nafukující libovolnou část těla nebo šestiletá supersilačka převlékající se za princezny a baletky. „Nabijte druhou síť a připravte k odpalu.“ – „To je výborný nápad pane. Kéž bychom tu druhou síť měli.“(15.11.2010)

• suicide

Já se bavil... něco tak směšnýho jsem už dlouho.... ale abych to shrnul: fuuuuj!(7.12.2011)

• Sonnery

Přijímačky jsem neudělal.... Prej nemam žádnou super schopnost. Ale vždyť já tak schopně dovedu srát lidi!?(15.9.2008)

• demented

Zasmial som sa presne raz a to keď sa Zoom (obdoba Flasha alebo Quicksilvera) pri svojom behu podkol. Inak je to číro číre zúfalstvo - že sa dá natočiť kvalitná superhrdinská rodinná komédia, to nám už bolo potvrdené viac krát. Tak nevidím dôvod prečo obhajovať tento kus.(25.5.2008)

• L_O_U_S

Překvapuje mě vysoké hodnocení tohoto snímku. Mně stačilo deset minut a bylo vymalováno. Srovnatelné se Supersmrady, a to vážně není pochvala. (596., prosinec 2010)(18.12.2010)

• - Film se natáčel v Kingmanu v Arizoně v USA a v Torontu v Kanadě. (rafix)