poster

Zoom: Akademie pro superhrdiny

 • USA

  Zoom

 • Slovensko

  ZOOM: Akadémia pre superhrdinov

Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Fantasy

USA, 2006, 83 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • teutates
  *

  No mne to pripadalo ako nejaká trápna paródia na X-Menov..!Nechápem,že sa do tohto snímku daný herci pustili!Peter Hewitt má asi zmiešané predstavy o daných žánroch,ktoré točí.Keci o ničom,scény o ničom-vlastne celý tento snímok je o ničom."Atmosferická zmiešanina",na ktorú sa dá dívať len pod vplyvom.....1*dávam ako úctu hercom,ktorý po prvom vzhliadnuti boli určite maximálne sklamaný..!(7.2.2008)

 • decouble
  *

  Až na dva - tři dobré vtipy k uzoufání trapné.(30.9.2007)

 • genetique
  **

  Už plagát napovedá, že sa nebude jednať o supercomicsový film, ale o infantilný zábavný pokus. A na mňa ten pokus zabral. Teda v rámci možností. Triky a efekty sú na takúto blbosť celkom utešujúce, nápad nebol zlý, ale všetko to vravím len z toho pohľadu, že som čakal totálnu stokarinu. K tomu mladí sympatickí herci a stlstnutý Chevy Chase, dalo sa na to pozerať. 45%.(29.2.2008)

 • nash.
  ****

  Jak to dopadne, když si superhrdina zaletí létajícím talířem pro hamburger a zmrzlinu? A jakou neobvyklou schopnost má chlapec, který si říká „Jupiter, plynný obr“? Nejen o tom je pohodová parodie, která si v přátelském duchu utahuje ze všemožných klišé superhrdinských comicsů a to v překvapivě husté palbě často velmi jemných a zasvěcených vtípků a narážek. Pobaví Tim Allen jako otrávený a notně sarkastický bývalý superhrdina trousící suché ironické hlášky i poněkud nesourodý tým superhrdinů k němuž mimo jiné patří dvanáctiletý tlouštík nafukující libovolnou část těla nebo šestiletá supersilačka převlékající se za princezny a baletky. „Nabijte druhou síť a připravte k odpalu.“ – „To je výborný nápad pane. Kéž bychom tu druhou síť měli.“(15.11.2010)

 • T2

  Rozpočet $35miliónovTržby USA $11,989,328Tržby Celosvetovo $12,506,188Tržby za predaj DVD v USA $6,679,409 //počet predaných kusov 445,591(27.5.2010)

 • - Film se natáčel v Kingmanu v Arizoně v USA a v Torontu v Kanadě. (rafix)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace