Zoom: Akademie pro superhrdiny

ZOOM: Akadémia pre superhrdinov

Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Fantasy

USA, 2006, 83 min

• Tom_Lachtan

evím, kdo zde zabil veškerý potenciál vtipu, ale rozhodně v tom byl sakra dobrej, skoro jako codname 47(9.5.2013)

Rozpočet $35miliónovTržby USA $11,989,328Tržby Celosvetovo $12,506,188Tržby za predaj DVD v USA $6,679,409 //počet predaných kusov 445,591(27.5.2010)

• katasta

Hodně nepovedená komedie, která je založená jen na sledu ukázek schopností jednotlivých postav, bez jakéhokoli propojení, hereckých výkonů, dobrého scénáře či čehokoli jiného co by v dobrém filmu nemělo chybět. Je to naprosto o ničem, a jednu hvězdu dávám za pár světlých momentů, kterým se dalo i zasmát.(20.1.2009)

• ajuska

Superhrdinové pro děti. Celý film je prakticky o ničem, výcvik je nudný a závěrečný souboj rozhodně neodpovídí předcházejícímu vyhrožování, navíc všechno slouží jen výchovnému aspektu, kde se obligátně mluví o rodině, přátelství, odlišnosti atd. Jediná sympatická postava je malá blonďatá holčička, která dokáže občas vyvolat i úsměv na rtech.(6.7.2007)

• Rosana

Když vezmu v potaz, že šlo o pohádku pro malé děti, tak to docela šlo. Ale už zastavte produkci dalších filmů o superhrdinech!!! Nebyla to až taková sranda a místy dosahovat film totální trapnosti (když se na doktora Granta otočí trchoř zadkem, proč neuhne a čeká, až mu to tchoř napálí o obličeje?!) Popravdě - bylo mi kutila Tima, Moniky z přátel a pana Grizvolda opravdu líto!(29.10.2008)

• - Film se natáčel v Kingmanu v Arizoně v USA a v Torontu v Kanadě. (rafix)