Zoom: Akademie pro superhrdiny

ZOOM: Akadémia pre superhrdinov

Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Fantasy

USA, 2006, 83 min

• Sonnery

Přijímačky jsem neudělal.... Prej nemam žádnou super schopnost. Ale vždyť já tak schopně dovedu srát lidi!?(15.9.2008)

• ajuska

Superhrdinové pro děti. Celý film je prakticky o ničem, výcvik je nudný a závěrečný souboj rozhodně neodpovídí předcházejícímu vyhrožování, navíc všechno slouží jen výchovnému aspektu, kde se obligátně mluví o rodině, přátelství, odlišnosti atd. Jediná sympatická postava je malá blonďatá holčička, která dokáže občas vyvolat i úsměv na rtech.(6.7.2007)

• Malarkey

Takovejch známejch a dobrejch herců a v takový prvotřídní sračce, která ani ty děti nemůže bavit. Pokud bych dokázal věci nevídané, asi bych se do tý akademie šel mrknout, ale jelikož nedokážu nic, tak to ohodnotím jednou hvězdičkou. Každopádně ne každý dokáže nic. Na této databázi se najdou tací, kteří dokáží hodně, především zkurvit tuhle databázi...(19.12.2010)

• Le_Chuck

Zinfantilnení X-meni vykradnutí materskou superškolkou pre problémových adolescentov, zabalení do sopľovej gule plnej srdcervúcich posolstiev a prdiacich gagov. Že "byť iný" sa nehovorí, priaťestvo je nadovšetko, a že pod najhrubšími dioptriami sa skrýva kráska, musí pochopiť každé 6-ročné decko, ktoré bude u znechutených rodičov po projekcii škemrať o figurku vyslužilého kapitána Zooma. Film je svojim prístupom k divákovi, (logikou, dialógmi a štýlom humoru) naladený na vekovú kategóriu under 9, čoho následkom sú znechutené dojmy (okolo 15%) každého, kto nieje v kine prvý krát. Superteletubies!(25.10.2006)

• L_O_U_S

Překvapuje mě vysoké hodnocení tohoto snímku. Mně stačilo deset minut a bylo vymalováno. Srovnatelné se Supersmrady, a to vážně není pochvala. (596., prosinec 2010)(18.12.2010)