Měla to být úplně běžná zakázka. Drobounký lupič klenotů Calvin Simms (Marlon Wayans) je najat, aby ukradl drahý královský diamant. Jeho zabedněný parťák Percy ale diamant upustil přímo do kabelky Vanessy Edwards (Kerry Washington - Ray) a jejich dokonalé plány tím poněkud pokazil. A tak když narážejí na Vanessina manžela Darryla (Shawn Wayans), který beznadějně touží po vlastním dítěti, nenapadá Calvina nic chytřejšího, než obléci plenky a hrát si na opuštěné dítě. V nové roli musí přetrpět spoustu ponížení a odporných rodinných vycházek. Hlavně však musí dostat drahokam zpět dřív, než ho jeho “noví” rodiče odhalí. Režie filmu se ujal Keenen Ivory Wayans (Někdo to rád blond). (oficiální text distributora)

MT_Y

Pár herců ze scary Movie v dalším filmu... A DLE MĚ úspěšného filmu (asi fakt neřeším že byl filmu herci atd vyznamenání zlatou malinou) mě film pobavil téměř od začátku do konce, některé dialogy byli fakt super a ono i monolog občas "pidihajzlíka" stal za to 😆 Film mám rád, sem tam se rád podívám znova 🤗 Jasný jsou asi části co trošku pokulhávají, ale to nevadí (já osobně mám nejraději když jsou všichni a komunikuji a je tam víc lidí nu)... Děda super postava, občas fakt zabiják hlavně jeho pohledy občas stačí víc než kdyby cokoliv řekl 😆🤗 No nebudu dál to nějak natahovat, film mám fakt rád takže by bylo plno věcí co bych říkal... Možná trochu teď budu hodnotit zaujatě takže asi tentokrát na mě hodnocení asi úplně nedat, ale já prostě musím..... 5 hvězd 100% ()

Manas50

Nápad byl dobrý, obsazení taky, ale bylo to tak hloupé a nudné že jsem to chtěl rovnou hodit do odpadu, film zachraňuje jen ten nevrlý dědek, který me vždycky rozesmál, když se objevil na obrazovce. 20% ()

gpx

Naprosto neskutečně děsná pitomost, kterou v debilitě vtípků jen tak něco nepředčí. A to se mi líbí. ()

Charlie.Harper

Nemám čo dodať.. jednoducho SENZÁCIA.. už dlho som sa tak dobre nepobavil ikeď ten koniec bol trosku prehnaný. Avšak páčil sa mi ten nápad a dej, celkovo to bolo také iné od všetkých komédii. Ponechalo si to tu pravú a nefalšovanú komediálnosť, ale zároveň tento film nič nekopíroval. Bolo to fakt originálne. ()

DJMaroko

Taky nechápu některé komentáře ??? Jsou daleko větší sračky, které tady mají úspěch jenom proto, že to někdo někde více protlačil. Mě se to líbilo moc ...konec trochu slabší nicméně si to zaslouží více pozornosti TI DVA (Marlon Wayans a Shawn Wayans) PROSTĚ NIKDY NEZKLAMOU. Určitě registruji pár nových hlášek, které se ujmou. ()

Lilith03

Všude kde jsou Wayansovi je neskutečná sranda. Někdo to rád blond je naprostá klasika, kterou miluji a vždy se směju na celé kolo, tohle byla úžasná náhrada. Polovina herců hrála i v někdo to rád blond a jde vidět, že jsou skvělá parta, která dohromady funguje i v jiných filmech. Natáčení je muselo evidentně bavit. Opravdu velmi dobrá komedie, nebylo tolik míst, kde bych se smála, ale když už byl nějaký vtip, tak jsem se smála na celé kolo. ()

zaack

Bratři Wayansové navázali na příšerné White Chicks a natočili opět ne moc vtipnou vyměšovací komedii. Časy Nevyhrožuj nebo Scary Movie jsou zdá se pryč. ()

RomanL

Uznávám, že je to kravina a humor je laciný, ale nemůžu popřít, že jsem se místy prostě musel smát, některé scény byly skutečně neuvěřitelné. ()

DonParegio

Marlon Wayans sa vie teda ksichtiť. Raz je z neho velký gangster a inokedy rostomilé dieťatko s tetovanim na ruke. Najlepšie boli detské hračky ktoré stále udrú do vajec :). ()