Měla to být úplně běžná zakázka. Drobounký lupič klenotů Calvin Simms (Marlon Wayans) je najat, aby ukradl drahý královský diamant. Jeho zabedněný parťák Percy ale diamant upustil přímo do kabelky Vanessy Edwards (Kerry Washington - Ray) a jejich dokonalé plány tím poněkud pokazil. A tak když narážejí na Vanessina manžela Darryla (Shawn Wayans), který beznadějně touží po vlastním dítěti, nenapadá Calvina nic chytřejšího, než obléci plenky a hrát si na opuštěné dítě. V nové roli musí přetrpět spoustu ponížení a odporných rodinných vycházek. Hlavně však musí dostat drahokam zpět dřív, než ho jeho “noví” rodiče odhalí. Režie filmu se ujal Keenen Ivory Wayans (Někdo to rád blond). (oficiální text distributora)

Cartmof odpad!

Sračkoidní slátanina, kterou vyplodila komediová kalamita začátku století na způsob Scary Movie. Vtipům se nezasmějete a hlavní postava vypadá jako něco, co vaše prdel vypustí po velké dávce čočky. Tomuhle se vyhněte. ()

Rocket

Moje hodnotenie je 3,5. Ten pol bod som si nemohol odpustit, kedze pri odovzdavani zlatych malin vyhlasili tuto snimku /na ktoru boli obzvlast stedri/ ako rip-off jednej casti Bugs Bunnyho z roku 1954 s nazvom "Baby Buggy Bunny" ()

Šmoula

To je kotel!!! Ovšem v tom špatným slova smyslu. Je to fakt úchylárna na entou. V půlce jsem se musel hodně přemlouvat, abych se dokoukal do konce. Kdybych to nedokoukal, nic by se nestalo, jelikož konec je jasný už od začátku. No prostě jsem strávil zbytečně hodinu a půl nad blbostí. Ovšem tu hvězdičku jsem nedal ze soucitu, ale párkrát jsem se nahlas i zasmál, tak proto, jinak to byla kravina. ()

Bozvav

A´t se tady všichni třeba picnou, já se bavila. Jistě, jde o prvoplánový, místy dosti ujetý a nejapný humor, ale přesto pár scén a heftů bylo parádních. a je dobrý komediant a umí si pohrát s mimikou. Když se oprostím od faktu, že by se film dal brát jako výsměch lidem trpícím malým vzrůstem a černochům (což j vzhledem k barvě pleti tvůrců blbost), je to fakt jednoduchá sranda, co pobaví. Viděla jsem (bohužel) mnohem větší ptákoviny, co zde dostali mnohem lepší ohodnocení. Za mne 55%. ()

Rado-KE

vacsiu perverznost som este nevidel asi,ozaj myslim ze toto uz bola hranica unosnosti,kto ma rad perverzny humor tak toto je komedia pre neho ako vysita. ()

kacirek_ odpad!

Tak tohle opravdu nee... Ne jen, že to nebylo vtipný, ale bylo to přímo trapný. Nikdy bych to nebyla vůbec dokoukala, leč smůla, že jsem seděla v autobuse a nebylo jiné volby (leda vyskočit z okna a to v busu bez oken jaksi nejde...). ()

Mahoney.

Nechápem ako toto môže mať 53%, totálne nesympatické, trápne, nevtipné, už len z toho názvu Pidihajzlík mi je zle, 2* za to že bratia Wayansovci sú fajn.. teda, až na tento film. ()

Folky

Asi ta nejtupější komedie, jakou si umíte představit. Ale když se člověk hodně snaží a nemyslí, docela to šlape. ()

Rathalos

Je to sice totalna hovadina na prvu,ale zabavna a aj vtipna,urcite ma tento film vela odporcov,no aj fanusikov,cize ja sa priklanam na stranu tych,co sa dokazali pri tom zasmiat i pobavit,moze byt...:-) ()

Rasle

Rola malého "Pidihajzlíka" sadla M.Wayansovi ako vyšitá a na jeho grimasy tak ľahko nezabudnem. Skvelá komédia, na ktorej som sa bavil. ()

Fulham

Tak tohle musíte fakt vidět! To je bombastická komedie, už dlouho jsem se tak strašně nesmál. Komedie jsou od toho aby se člověk zasmál a u tehle se to fakt povedlo. ()

vendy63

Už dlouho jsem se tak nenasmála,musím skložit poklonu počítačové animaci protože co provedla s Marlonem Wayansem to opravdu nemělo obdoby. Po letošní lavině komédijí a parodiji mně tohle opravdu pobavilo . Nejzajímavější a nejspíš nejnáročnější roli měl Rob Schneider:-) coby ružový dinosaurus ,jistě semnou souhlasíte . Jen doufám že nebudou točit další pokračování myslím že tomuhle snímku by to neprospělo. ()

maZSlicko

Takovej stred... 2,5* hvezdicek..Par krat sem se zasmal ... NEbylo to NEjhorsi,spis takovy stupidni ... ale nemame stupidni filmi radi ? :) ()

pravo

Tak táto komédia je výnimočná oproti ostatným hlavne absenciou čo len jednej postavy s aspoň priemernou inteligenciou. Fóry o černochoch, telesne hendikepovaných, starých ľudí... proste si neberie servítky pred ústa a tzv. humor bez hraníc ( dobrého vkusu). Príbeh, ktorý ma zastrešiť vtipné chvíľky hrdinov, je absolútne trápny o snahe získať späť ukradnutý diamant. Máte radi trpaslíkov (ľudí nižšieho vzrastu) a zdá sa vám zábavné, keď dospelý muž sa prezentuje ako mimino? Páčia sa vám teenegerské komédie a milujete starý dobrý primitívny humor? Tak potom tralalá film ideálny pre vás. VŠETKY HRAČKY NAVRHLI TAK, ABY SOM DOSTAL RANU DO VAJEC. ()