Na lince je vrah

• USA When a Stranger Calls (více)

Pro Jill Johnson (Camilla Belle - The Ballad of Jack and Rose), která si chtěla přivydělat hlídáním dětí, to měla být ideální práce. Rodiče pryč. Lednice plná k prasknutí. Děti uložené v posteli. Pak ale zazvonil telefon a zlověstný hlas se ptá: “Zkontrolovala jsi děti?” Jill přepadá panika. Zamkne se, rozsvítí světla, zatáhne závěsy a volá na policii. Ta telefonáty prověří a poté Jill sděluje nepříjemnou zprávu. Volající se nachází uvnitř v domě. A tak jde k smrti vystrašená dívka nahoru zkontrolovat děti a její pohodový večer se pomalu mění v nervy drásající zlý sen plný úzkostného napětí, hrůzy a děsu. (oficiální text distributora)

Mchazik

Koukat se na to dá. Ale, doporučuju se na to podívat v noci a samotný. Protoze jinak to ani jako horor neprijde. Ja jsem se na to koukala odpoledne a s kamoskou a nestalo to zanic. Ale jakmile se na to koukal kamos v noci, tak malem ani nedosel na záchod :D:D:D:D ()

Honza dAve

Poměrně nudné i jako Cvičení z interiérového designu I, je tam opravdu jen krásná hrdinka, krásnej barák a 2 - 3 napínavé momenty. ()

bery71

Auu, tak to opravdu bolelo. Horší ,,horor,, můžu-li to tak nazvat, jsem neviděl už hodně dlouho a možná nikdy. Scénář a režie předvídatelné, plytké, prosté, blbé. Kamera jednou nebo dvakrát slušná. Alespoň ten konec není tak hrozný. Herecké výkony jen takové, jako jsou nutné. A proto se ptám? Jak chcete natočit horor, když nemáte za a) nápad, za b) umíte točit, za c) máte peníze na efektní zombie a nebo za d) značně vyvinutou blondýnku v tílku s hlubokým výstřihem a minisukni? Jak? Takhle... Ale stojí to za hovno. ()

Wolvie

Nevím,co se stalo se Simonem Westem poté,co natočil Con Air,ale od té doby nedokázal natočit skutečně dobrý film.Vrcholem jeho tvůrčí krize je tento nedomrlý horůrek,ve kterém není ani náznak děsu nebo napětí.Od začátku je to jen prázdná nuda,další z řady zbytečných remaků japonských hororových kultů.A jsem vůl,že jsem čekal něco jiného. ()

Heroine

Zase jednou Lance Henriksen v přihlouplém hororu. Simon West podle mne není dobrý režisér. Na kontě má akorát totálně béčkové filmy nebo propadáky, a tímhle si to nevylepšil. ()

matini

Půlku hororové atmosféry tvoří dobře zvolená hudba, díky níž film občas působí skutečně hororově a hlavně napínavě. ()

Ronyk7

Od někoho, kdo zplodil Con Air bych čekal o dost víc. Z 80-ti minut dlouhého filmu si pusťte posledních 20 a viděli jste vše. Zbytek filmu totiž jen zvoní telefon. Pro mě je toto jedno velké zklamání. 07.12.2006 ()

savage3303

Moc pekný thriller. Všetko bolo na skvelej úrovni, ale dej bol dosť slabý. Napätia bolo dosť a nedávalo ani sekundu vydýchnuť. S hororovou hudbov to bolo až prehnané a bola aj v scénach kde sa vôbec nežiadala. Od filmu som nič nečakal a celkom ma potešil. Camilla Belle bola super a ukázala, že patrý aspoň k rádovým herečkám. Je ešte mladá a verím, že to dotiahne vysoko. 3*. ()

bolf!k

Vážně se ještě dnes může člověk bát u filmů s vrahem, který nakonec vyskočí ze skříně? Podle mě tomuhle typu hororů odzvonilo. 30% ()

sarkareifova

Moc mě to neoslovilo. Ze začátku to celkem ujde, ale jak minuty ubíhají je to nunější a nudnější. Hodí se to jako vyplnění času, ale víckrát bych to vidět nepotřebovala. ()

BuBBleS

Film velmi jednoduchý, ani ne moc promyšlený s několika nelogičnostmi, ale svůj záměr u mě splnil dostatečně. Při sledování v noci jsem se opravdu bál :) Koukat na to ve dne, tak je to asi velká nuda, ale se správnou atmosférou, kterou si k tomu může přidat i divách je to na svůj žánr obstojný film. ()

SFalconJ

Film splnil přesně to, co jsem očekával. Parádní atmosféra, kdy se celý film pracuje s rozlehlou vilou (napští se přesto neztrácí) a navíc skvělá Camilla Belle. Nicméně není zde ani nic, co bych mohl vyloženě vyzdvihnout snad kromě na Ameriku atypického konce filmu. Snímek mezi třemi a čtyřmi hvězdami. Vzhledem k hodnocení dávám na dorovnání skóre čtyři hvězdičky. ()

E lan

Průměrný televizní horor s dobře temnou atmosférou a trochu nelogickým příběhem. Belle působí vcelku důvěryhodně jako vyděšená au-pair, vrah je originálně tajemný. Na páteční pozdní večer dobrá podívaná. ()

sarfian

Imitácia hororového filmu, je to len úbohá prechádzka po Luxusnej vile s telefónom v ruke. Je to nuda...VIDENÉ 1x ()

RatBoj

Typický americký film pre tínedžerov, v ktorom hlavná postava stráži maloleté deti a práve v tom čase je obťažovaná neustálymi telefonátmi. Film by nebol filmom, keby hrdinke nezavolal „šialený“ vrah. Práve tieto hovory u mňa vyvolali myšlienky na film Scream (1996). Na rozdiel od Scream –u, film When a Stranger Calls nechce poukazovať na násilné činy, ale vzbudzovať napätie v podobe „dlhých“ dramatických páuz. Podobných filmov ako je When a Stranger Calls je azda mnoho, nepresvedčili ma ani štandardné scény, ktoré majú priam vyvolať prvotný strach a napätie. Preto film hodnotím ako slabší priemer, možno práve hlavná postava, sympatická Camilla Belle dáva filmu tú šťavu. ()

dudo0606

podľa mňa je príbeh veľmi autentický pretože ak by sa niečo také malo stať tak bez problémov uverím, ale zároveň to bolo dosť dlho nudné ... dlho dlho to bolo len ako reklama na nádherný dom a akcia bola nulová ... konečný pocit z filmu je fakt dobrý ale hnevá ma že sa zároveň cítim akoby trval 15 minút keďže sa tam nedialo nič asi do trištvrtiny ()

Čínský holokaust na velkém plátně

Čínský holokaust na velkém plátně

19.12.2006

Vyčerpávající natáčení hned dvou ambiciózních projektů, Na lince je vrah). Natáčení dramatu RAPE OF NANKING s odhadovaným rozpočtem čtyřicet miliónů dolarů začně už teď na jaře. (více)