Skupinka skládající se z doktorů, vědců a kapitána lodi pluje na opuštěný ostrov, kde probíhaly jadérné výbuchy a zkoumají zde kraby. Po nějakém čase zjišťují, že na ostrově nejsou sami. Antoine Demaduro, který nestih opustit ostrov před jadernými testy zmutoval a změnil se v sexuálně zvrhlé monstum. Skupinku začne pomalu vyvražďovat a znásilňovat. Přeživší musí najít způsob, jak opustit ostrov. (jonyyy)

juta

Naprostá hovadina, která hraničí s odpadem, ale odpad dát nemůžu, protože odpad si zaslouží pouze film, který mě štve opravdu velkým způsobem. Tento film mě neštval, jen je stupidní a o ničem, kde stojí za zmínku a to pouze minimálně, je konec, kde se zmutovaný úchylák pustí do těch kreatur. Výhodou tohodle omylu je ten, že při erotických scénách, které mne naprosto nezajímají a nemám je rád v žádném filmu, tak jsem si stihl uklidit pokoj, ohřát si oběd, najíst se a udělat si pár dalších věcí. ()

DDT

Pod hustým názvem se skrývá nečekaně "řídké" porno, které je ozvláštněno postavou mutanta-zabijáka (a sexuálního maniaka, pochopitelně) s poněkud nepadnoucí latexovou maskou. Film výhradně pro přátele komicky toporných (místy dokonce pracně ztopořených) hereckých výkonů a nechtěně humorných scének. Moc pěkná je například "romantická" plavba dvou osamocených hlavních hrdinů na lodičce, kdy zničeho nic vedle nich nenápadně vykoukne hlava naprosto neznámého člověka, patrně člena štábu... ()

eraserhead666

Výkvět italské efkové kinematografie. Pornofilm s nejucelenějším, nejhlubším a „nejzajímavějším“ dějem, jaký jste asi kdy mohli/y vidět. Nejryzejší esence toho nejlepšího z toho nejhoršího, co vám film nabízí. Po shlédnutí tohoto všem filmům Uwe Bolla přidáte jednu hvězdičku. Film tak nudný, zbytečný, s natolik přestřelenou stopáží, že ho prostě musíte vidět. Film, který diváky/divačky rozdělí na dvě poloviny – ta první bude rychloposunem přetáčet scény v nichž se nesouloží, ta druhá scény v nichž se souloží. Po prvních dvou souložích jsem se zařadit do té druhé skupiny. Přesto ve Vás dokáže vyvolat jakési pocitové hnutí – bude Vám za něj samotného líto, že Eastmana nepřipustili k alespoň k lizu. Myslím, že dále netřeba pokračovat. Hvězdičku alespoň za ty bobry a osmdesátkový echt deutsche porno knírek. ()

SOLOM.

Když jsem uviděl pod filmem podepsaného Bruna Matteiho, prznitele hororového žánru měl jsem po náladě. Většina jeho filmů stojí za jedno velké smradlavé h…o a vzhledem k nelichotivému procentuálnímu hodnocení na netu ani tento snímek není výjimkou. A to i přesto že jako hlavní režisér je zde uveden Joe D'Amato. Tenhle chlapík to pojal pěkně po svém a spíše než o vytvoření nějaké hororové atmosféry či napětí se věnoval svému nejoblíbenějšímu koníčku (pornu). Stačilo jen vybrat několik alespoň průměrně pěkných hereček, které dají každému a hurá na to. D'Amato ten starý prasák si zřejmě musel po celou dobu honit šaška, protože kvalita kamerových záběrů (čili roztřesená) by tomu odpovídala. Normálně bych tomu asi nevěnoval pozornost, ale když měl kromě režie na starost i kameru a mimoto si dokonce zahrál i ve vedlejší roli, bylo to jasné jako facka. ()

corpsy

Videl som to v pôvodnom znení, bez nejakých, v pre mňa zrozumiteľnej reči, tituliek. A ani to nevadilo. PORNO HOLOCAUST je totižto...porno. No aj na tú dobu dosť amatérske. To čo sa odohráva medzi hardcore scénami je naozaj nepodstatné a vlastne to aj tak vyzerá, ako by to napísalo trojročné decko ( odpustite pán Eastman, ale vám to lepšie sekne ako hercovi v niečom pekne brutálne drsnom ). A ešte ku Georgeovi Eastmanovi, je mi fakt ľúto, že si tu ani raz nevrzol. ()

• Těsně před koncem filmu se objeví velká filmová chyba. Když poslední dva přeživší stojí na loďce, mávají na kolemplující parník a kamera se přibližuje, na okamžik vykoukne z jejich loďky hlava naprosto neznámeho člověka. (jonyyy)