M-arta

Kdyby mi dřív někdo tvrdil, že se jednou budu tu a tam dobrovolně s mužem koukat na automobilový pořad a ještě se u toho veselit, asi bych ho s útrpným výrazem vyhrazeným pro mimoně tiše pohladila po vláskách a šla se uklidňovat hrou na housle. Kupodivu... to, co mě na tom tolik baví, je dávka překvapení a kreativity s gejzírem nenucené legrace, díky které lze s lehkostí prezentovat i (pro mě) tak strašlivě nezáživné téma, jakým je auto a jiné auto a ještě jiné auto. Ti hraví hoši a jejich zápal pro testování čehokoli mě fakt baví, tak jako ten jejich krásně suchej anglickej humor. Nic není nemožné - lunární vozítko..., testy s mrtvým mafiánem v kufru..., závod s "automatickou pračkou"... Těším se vždycky, co chlapci zase vymyslí za hračičkárnu a žasnu, s jakou lehkostí lze do príma kabátku zabalit i ty nejnezáživnější věci světa - pěkná inspirace... Být k tomu všemu opravdu i motoristou, nejspíš lezu nadšením po zdi a fixem přikresluju šestou hvězdičku;-) ()

plechulka

Nemám a nikdy jsem neměla řidičák. Má rodina nemá auto. Na ulici nepoznám Hondu od Hundai (nebo Hunday?) - nicméně TOP GEAR sleduji téměř pravidelně - britský styl humoru je i v této podobě na (většinou) čtyřech kolech šálek mého čaje! ()

Charlizee

Kdybych si měla vybrat jediný televizní pořad, jediný, který bude až do konce života běžet v televizi u nás doma, byl by to zaručeně TOP GEAR. Za tuto mou zálibu v něm vděčím svému manželovi, který na mě přenesl svou "posedlost" :-) Není to jen pořad o autech. Je to zároveň pořad o cestování, celebritách, soutěžení, pořad s velkou porcí excelentního humoru, pořad o mistrné souhře tří TOP GEAR protagonistů a kronika jejich věčného popichování. ()

A.L.E.S. odpad!

Nikdy jsem nepochopil, na co si ti kašpaři hrají. O všech autíčkářích si myslím, že mají místo mozku brzdovou kapalinu. ()

Santa666

Tento pořad jsem objevil teprve s jeho uvedením na Prima Cool a hned si mě získal... V té době se mi líbily i první série, které s odstupem času považuji za slabé. Poslední série (od série 2008) totiž nastavily laťku opravdu vysoko, nový formát je dokonalý, v takřka každém díle je nějaký šílený závod nebo pokus o překonání moyoristických schopností. Tenhle pořad by ovšem nebyl sám sebou bez skvělého Jeremy Clarksona! Ostatní moderátory považuji spíše za křoví Jeremyho génia. A ano, stal se mým vzorem... Nejlepší pořad v historii Terry...95% ()

majxik

Poprvé jsem shlédnul tento pořad z nudy, vlastne i omylem. Trio charismatických moderátorů předvádělo auto a neustále se o nich dohadovali a ja myslel co je to za "blbost", ale naštestí jsem vydržel až do konce a zjistil jsem že se člověk v tomto pořadu nejen dozví novinky o automobilovém průmyslu, ale zároveň se dozví i dosti zajímavých věcí a hlavně se při jejich hádkách a vzajemném poštuchování i zasměje, nebo při jejich výmyslech, jako je předělat auto na raketoplán, prostě a jen s ůžasem zůstane zírat na obrazovku, jak to dopadne. Za nápad, charismatickou trojku, kvalitně naservírované informace a navykovost, ****. ()

ivan bohatyr

Po 1. sérii dávám jen 2*. Doufám, že se to ještě zlepší. Zatím jsem neviděl skoro nic, co bych už dávno nevěděl nebo si nepřečetl z nějakého časopisu o automobilech. Naštěstí s dalšími sériemi se to pořád zlepšuje. ()

tnp101

Neskutečně zábavná show, co se nebere moc vážně a která by měla bez problémů zaumout i jedince s ne zcela rozvinutou zálibou v autech. Tímto jsem si jistý i přesto, že se víceméně řadím spíše k opačné skupině lidí. Některé srovnávací testy formou soutěže mezi moderátory (kupte auto, někam jeďte ...) jsou nezapomenutelné, o to víc pokud se jedná o speciál a to hlavně právě díky těm třem neuvěřitelně charismatickým chlapíkům, kteří mě umí rozesmát, až se popadám za břicho. Nebylo by to však kompletní bez ochočeného Stiga, o němž se dozvídáme samé zajímavé věci. Prostě a jednoduše skvělý pořad, který mě nikdy nezklame a bez přestání přichází s něčím novým a neokoukaným, což ho dělá tak koukatelným. ... Pro doplnění, mé hodnocení a komentář se vztahují čistě na novodobou podobu pořadu. ()

Danny F.

Překvapivě solidní seriál o automobilech, různých testech a zkouškách v terénu, na silnicích i městech. Objevují se i trapné hlášky a hloupý britský humor (který nesnáším a nemůžu mu přijít na chuť). Za krásné vozy 80% ()

sochy.zirafka

Nesnáší Škodovky? Já nesnáším JE! Dodatek, oprava: Po zhlédnutí novějších řad jsem se odhodlal změnit hodnocení. Nejde jen o nepochybný vzrůst kvality pořadu. Velkou roli v mém předchozím (odmítavém) postoji totiž sehrál český dabing, který opravdu nikdy, ničemu a nijak nepomůže. Navíc už pozitivně přijali Škodovku, takže asi nemám nic víc, co bych řešil :) (Auta mne však ještě stále moc neberou.) ()

ELBobes

Tenhle pořad je jednoduše super. Můžu se zde dovědět dost informací o autech, o technice obecně a o různých zemích, přičemž jsou všechny události podložené výbornými vtipy hvězdného tria Clarkson, Hammond, May, přičemž James mě dostává ze všech nejvíc svým suchým humorem a ve všech závodech a výzvách mu přeji úspěch, přestože má přezdívku "Kapitán Šnek". Všechny napodobeniny Top Gearu, jako je americký nebo australský, se tomuhle nemohou vyrovnat. ()

Proky

No řekněte sami ve kterém jiném pořadu můžete vidět takový hovadiny jako v Top Gearu? Co ty tři blbci jsou schopný vymyslet, to je občas za hranicí zdravého rozumu nemá chybu.při každém dílu se bavím. ()

Hér

Cholerik, gentleman, zbrkloun. Tak by se daly posat tyto 3 výborní komentátoři + záhadný stig. Show která stanovila standard a originál který se ještě nikomu nepodařilo překonat. Ryzí, suchý, anglický humor spolu se supestroji ve všech možných i mnohdy nemožných podobách doplněné o super nápadité chellenge. Prostě 5*. ()

JoseBenes

Po tom, co jsem viděl závod tří opravdových aut na dálkové ovládání zakončený skokem přes rampu do starého karavanu, zvedám hodnocení. To může vymyslet jenom magor nebo génius. ()