Miluji tě k sežrání

• USA Just Friends (více)

Představte si, že milujete krásnou ženu, ale ona vás pokládá JEN za svého nejlepšího kamaráda. A právě když se jí konečně rozhodnete říci, že jí milujete, nastane nejtrapnější situace vašeho života... (oficiální text distributora)

Tomik12345

Pohodovka na dlouhé noční večery, nejlépe o Vánocích. Už jsem to někdy psal, ale Ryan Reynolds je můj oblíbený herec a takovéhle filmy on prostě umí...:-) A Amy Smart je zatraceně k nakousnutí... ()

Elyssea

Ničím výjimečná romantická komedie. Příběh je stejný, jako u každé druhé komedie tohoto žánru. Vlastně ani ničím nepřekvapí. ()

Crawler-D

Dost často jsem se zasmál, ale humor je hodně ujetý a poněkud wtfózní. A závěrečný happy end trčí jako kůl v plotě - až příliš jednoduché a sladkobolné rozřešení zápletky. ()

Pajky3

Klasická romantická komedie, která se naštěstí dokáže vyhnout nechutnostem všeho druhu, přesto se i ta občasná trapnost dostaví. Avšak v tom žánru se jedná o nadprůměr. Když k tomu přičtu že hlavní trojice patří mězi moje oblíbené herce, tak to nemůže dopadnout jinak než dobře. Ryan Reynolds je sice sympaťák, ale tady hraje takovýho troubu. Amy Smart je stejná jako ve filmu kde jsem si jí oblíbil a role pro Annu Faris byla perfektní. ()

spygirl

Tohle měla být komedie??? Pokud ano, tak nejspíš pro zcela jiný typ diváků, než jsem já... Mám ráda Amy Smart a dost mě mrzí, že často hraje v takových stupiditách. Nebýt jí, hodnotím tento "skvost" tím nejhorším možným způsobem. Překlad názvu filmu také zcela mimo. ()

Juto

Je to energická romantická komédia. A, áno príbeh obsahuje veľa klišé a je to hlúpe, ale tento subžáner ma baví. 6/10 ()

O´Hara

Průměr, průměr, průměr, průměr, průměr a průměr. Jediná věc co byla fakt navíc byla nádherná Amy Smart. Bohužel to není můj ročník :-) ()

Ruuzha

Docela vtipný jednoduchý film, obtloustlý looser, který celou střední miluje svou spolužačku, ale při pomaturitním večírku je cílem žertu na jehož popud se zapřísáhne, že to všem jednou ukáže. Povede se, po deseti letech je úspěšným bussinesmanem a shodou náhod se dostane do svého rodného městečka s hysterickou, hloupou a rádoby hudební hvězdičkou po boku a potké svou velkou lásku. Film dostane najednou uplně jiné obrátky v podobě rivala a jiných situací. ()

Radiq

Průměrnej americkej romantickej komediální trochu stupidní příběh, kterej ničím závratným nepřekvapí, ale nijak neurazí. Do kina s polovičkou nebo s holkou na rande jako dělaný, protože tam není nic vyloženě nechutnýho, ale kdo říká, že ženský nemají rády nechutný věci. Asi tak: ženská bude ráda, že jste nešli na akčňák a chlap nebude unuděnej xmrti. ()

otík

Zcela tradiční romantická komedie o dvou kamarádech, kteří se sice milují,ale překročit onen práh z kamarádství do vážného vztahu není vždy tak lehké. Hvězdu navíc dávám za Amy Smart, mám pro ni slabost. ()

Skuby47

Průměrná oddechovka s nikterak originálním příběhem, jak třídní vysmívaný tlouštík po letech, když na sobě zapracoval, místní školní krásku získal. Občas jsem se zasmála, ale jedno podívání stačilo. Bylo to na mne moc potřeštěné a ukřičené a žádný z přehrávajících herců mi k srdci nepřirostl, prostě nic moc. ()

Mrkvič

Dost průměrná komedie, ale rozhodně stojí za to na ni mrknout. Hlavně díky Aně Faris a Chrisu Kleinovi. No a samozřejmě Amy Smart, která je neskutečně nádherná :) Po čtyřech letech platí to samé. Amy je nádherná a Anna je krásně trhlá. No a Ryan Reynolds byl v té době ještě příšerný herec. ()

venison

Průměrná "romantická" komedie o ošklivém káčátku, co se z něj stane nafoukaná labuť a kterak se kvůli dívce svých snů změní.. Ryan Reynolds jako maskovaný tlouštík za mlada nemá chybu (+ super závěrečná písnička v titulcích).. ()

blackJag

Na pomezí parodie, ani Farisová nechybí, já jen že tento styl romantické komedie zrovna moc nežeru. Některé scénky jsou v pohodě, zasmát se dá (Raynolds jako kudrnatý tlouštík), závěrečný happyend rekordy v citových prodlevách neláme... Uff, pasuji na průměr. 50% ()