Dvanáct do tuctu 2

Cheaper by the Dozen 2

Komedie / Dobrodružný / Rodinný

USA / Kanada, 2005, 94 min

• tron

„Jeho spoločenské chovanie je krok pred ľudoopom.“ Celovečerný „Krok za krokom“, ale 100x nudnejší a 80x horšie obsadený. Komediálny klasik Steve Martin je vo „fyzických“ scénach á la „slúchadlá“ vo svojom veku vyložene trápny, len komediálny klasik, nonšalantne šedivejúci profesionál Eugene Levy, zvláda svoju rolu (ako „skurvený milionár“). On a hŕstka scén (súložiaci pes, tenis, Doba ľadová, brloh krysy). Vráťte nám Codyho! Vráťte nám Danu Fosterovú! Vráťte nám... nemyslel som, že to niekedy napíšem, PATRICKA DUFFYHO!!!(29.5.2009)

• Carljack

Hodně slabý....Steve Martin už nemá na to ze sebe vytřískat srandu - pro mě 1*...(2.8.2011)

Jedničku sem sice neviděla, ale myslim, že to zas tak neva. Jedná se o takový příjemný uvolněníčko na odpoledne, místama se zábavou, místama s trapárnou. Ale rozhodně nejlepší byla dvojčata, která sem si oblíbila už ze Zoufalejch manželek.(15.10.2008)

• Cappuccino

Prvú časť som nevidel, druhú som mal možnosť zhliadnuť v nemocnici na infúziách na zabitie nudy a svoj účel viac menej splnila, ale za bežných podmienok by som si ju dobrovoľne už nepúšťal.(11.10.2016)

• LiVentura

Vyčpělé americké komedie, kterými nás ti zhovadilí lidé od dvou komerčních tv pořád cpou, už mi začíná velice vadit život zde v této zemi... se vším, co tu máme.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-()(17.11.2009)