Dvanáct do tuctu 2

Dvanásť do tucta 2

Komedie / Dobrodružný / Rodinný

USA / Kanada, 2005, 94 min

• genetique

Filmy na hranici diváckej únosnosti v tej blbej konzumnej Amerike na seba vždy zarábať budú. Tento dokonca niekoľkonásobne, takže ďalších sto pokračovaní pod iným názvom je už pripravených. Ale raz za kvartál si treba dopriať aj takúto absolútnu sprostosť. 40%.(20.3.2008)

Soundtrack John Debney: 1. I Wish ,2. Graduation Day Song ,3. Mexicali Mondays ,4. What If ,5. Martini Lounge ,6. Drinks on the House ,7. Big Sky Lullaby ,8. Someday ,9. Express Yourself ,10.Michael Finnegan(8.6.2011)

První díl jsem neviděla ale není vůbec těžké přijít na to o co jde :D) .. Průměrná rodinná komedie u které se pobavíte :) ale víckrát ji asi vidět nemusíte.. Perfektní složení hereckého obsazení (Eugene Levy, Tom Welling, Carmen Electra, Jaime King, Hilary Duff, Taylor Lautner a mnoho dalších). Zakončení docela nepředvídatelné, netypické :))(21.9.2014)

Vůbec se nepodobá prvnímu dílu, ten byl rozhodně lepší, tenhle nbyl špatnej, ale na první díl nema!(27.6.2010)

• Carljack

Hodně slabý....Steve Martin už nemá na to ze sebe vytřískat srandu - pro mě 1*...(2.8.2011)