poster

Dvanáct do tuctu 2

 • USA

  Cheaper by the Dozen 2

 • Slovensko

  Dvanásť do tucta 2

Komedie / Dobrodružný / Rodinný

USA / Kanada, 2005, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Vždy jsem snil o dvanácti dětech. Byly to tedy sny, ze kterých jsem se probouzel zpocený hrůzou, takže vítám každý praktický návod k přežití, kdyby mi hororové sny chtěl nějaký nebeský dobrák jednoho hnusného dne vyplnit. Bakerovi to zvládají s nadhledem nezúčastněných pozorovatelů, což je skvělá inspirace a do sportovního zápolení ctižádostivých tatínků bych se s chutí zapojil, ale při předpokladu výroby dalších deseti potomků si to, se smutkem v očích, raději nechám ujít.(16.12.2011)

 • villon17
  ***

  Jedničku sem sice neviděla, ale myslim, že to zas tak neva. Jedná se o takový příjemný uvolněníčko na odpoledne, místama se zábavou, místama s trapárnou. Ale rozhodně nejlepší byla dvojčata, která sem si oblíbila už ze Zoufalejch manželek.(15.10.2008)

 • juta
  ***

  Povedené a důstojné pokračování jedničky. Stačí dva roky a jak se někteří dokážou proměnit, hlavně děti jak vyrostly. Pro víkendové odpolední sledování jako stvořené. Zase někdy se na to rád podívám. Carmen Electra ošustěná psem? Taky dobrý :D(21.1.2012)

 • MM_Ramone
  **

  Steve Martin - komik, ktorý nie je vôbec zábavný; preplatený herec, ktorý nevie poriadne hrať. Toľko na úvod stručná charakteristika predstaviteľa hlavnej mužskej úlohy. A čo povedať ku samotnému filmu "Dvanásť do tucta 2"? Kŕčovitá, americká komédia o horlivom, nadmieru súťaživom otcovi a jeho početnej rodinke. Spoločne zažijú nehorázne veselé dovolenkové dobrodružstvo. Nie je to nič viac ako len komerčne vypočítavé pokračovanie nevýraznej prvej časti. **(22.8.2010)

 • BoncheR
  ***

  Nič moc, rovnako ako jednotka. Ak tak, tak aspoň krásna Hillary Duff. :) (( 40% ))(16.7.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace