Dvanáct do tuctu 2

Cheaper by the Dozen 2

Komedie / Dobrodružný / Rodinný

USA / Kanada, 2005, 94 min

• Kryton

Pokračování nudné "rodinné podívané" s ještě více nesympatickými postavami. Je to jako produkt od McDonalda. Za pár šupů jsou pruměrné ingredience usmaženy v rychlém sledu. Výsledkem je produkt, po kterém se v USA utlučou a v ČR poblijou. Děkuji nechci Ronalde Steve McMartine.(18.11.2009)

• playboxguest

Není to zábavné ani úsměvné, není to ani slušná oddychovka, je to jen ve velké míře utahané, nudné, trapné a uboze nevtipné. Z prvních třiceti minut filmu mě tak rozbolela hlava, že jsem zbytek filmu nechala doběhnout jako zvukovou kulisu a ačkoli si to má ušiska vytrpěla dokonce, nezaslechla jsem nic, co by mě donutilo alespoň jednou otočit hlavu k obrazovce. Raději bych si prožila extra drsnou celodenní kocovinu, než znovu trávit 90 minut s tímhle kouskem.(2.6.2011)

Pokračování dílu prvního...překvapivě:-) Jelikož jsem nahlédl rovnou na díl druhý, jedničku pominu a oznámím vám, že se jedná o další průměrnou rodinnou komedii se Stevem Martinem v hlavní roli. Ty ostatní lidičky jsou vcelku zbyteční, teda až na jeho souseda a věčného rivala E. Levyho. Jo, ta dvojka by si vystačila sama :-) 50%(26.12.2008)

Průměrná komedie, která zabaví a zpříjemní deštivé nedělní odpoledne.(8.7.2009)

Soundtrack John Debney: 1. I Wish ,2. Graduation Day Song ,3. Mexicali Mondays ,4. What If ,5. Martini Lounge ,6. Drinks on the House ,7. Big Sky Lullaby ,8. Someday ,9. Express Yourself ,10.Michael Finnegan(8.6.2011)

• - Když si Bakerovi prohlíží fotoalbum, narazí na fotku Sarah jako miminka. Doopravdy je to fotka Alyson Stoner, která ji ve filmu představuje. (HappySmile)

• - Když Tom vstoupí do kina, je za ním vidět plakát k filmu Napoleon Dynamit (2004). (HappySmile)

• - Fotka malé Lorraine je ve skutečnosti fotka z dětství herečky, která ji hraje - Hilary Duff. (HappySmile)