URBAN

Prosté jako každý jiný český film , ale tady se mi ten rádoby humor i líbil a zasmál jsem se tomu , naproti ostatním českým filmům . ( 19.6.14/MAC ) ()

COF_666

Jako odpočinková podívaná je to moc dobrý. Herecké duo Liška - Krobot,které mělo dostat určitě větší prostor, pobaví ze všech "účastníků zájezdu" nejvíce. Z hereček je to pak hlavně Fialová a Štěpánková. Účastníci jsou lehounkým nadprůměrem nových českých komedií. ()

Wallas

Postavy působily tak porvrchním dojmem, že to vypadalo, jako by byly napsány jen pro tento zájezd - autor se snažil o takovou českou realitu až se to stalo fraškou. Taktéž většina gagů byla velice prvoplánových a pokud víte co od takovéhoto filmu očekávat, nezasmějete se (teda, určitě ne na těch místech, kdy to autoři předpokládají - já jsem se osobně nejvíc smál při sexu Maxe a Pamely, to byla dobrá komédie). Taková typická umělotina, se kterou na 100% u většiny diváků uspějete. Tak a teď některé klady - silně jsem pochyboval, že to ta Kocurová hrála, to byl neskutečný výkon, takováhle dmnce se skoro zahrát ani nedá. Posledním kladem - Miroslav Krobot (& sekundující Liška). Jo a taky hezká ústřední melodie. ()

farmnf

Je to slátanina postrádající jakéhokoliv náznaku kumštu ale mě se to docela líbilo jako oddechovka. Anna Polívková svého fotra nezapře, vznikají horší kraviny než tahle. ()

Copacabana

Rok čo rok účastníkov dávajú na leto v tv, áno, môžem sa im vyhnúť, ale nechcem. Môže to znieť divne, jednoducho mi patria k letu. To, že ich neberiem smrteľne vážne, práveže z nadhľadu, to , že sa zabávam na typických Čechoch paštikároch na dovolenke, ale zároveň si vychutnávam sympatické charaktery, a všetkému panuje liberálnosť v myslení a pocit, že celé dielo bolo tvorené zo srdiečka do srdiečka. ()

Magneto

Veľmi nudný film,presne v štýle "typických" českých komédií...Forma je ubíjajúca,herecké výkony sú podľa očakávaní nekvalitné,proste divadelný herecký prejav nemá čo hľadať na filmovom plátne...Zasmial som sa iba raz a to asi nie na mieste,kde by to režisér chcel...Malo to potenciál,ale pravdepodobne ho pochoval neschopný scenárista a režisér.V každom prípade si po tomto skamaní dám od českých filmov novej vlny pokoj... ()

skrblik007

Jednoduché schéma, děj, prakticky žádná zápletka... i tak se však jedná o celkem dobrou komedii s dobrými herci Škoda, že páni řidiči nedostali víc prostoru. ()

karlik4801

Šťavnatá letní komedie s dobrým humorem. Účastníci zájezdu nejsou jednorázovka a tak neuškodí si je pustit jednou do roka. A pokaždé se můžu zasmát. Scénárista má ode mě plus za dialog s vrácením podšálků, což je tvrdá scéna, na kterou divák nezapomene. Jediné a velké mínus jsou někteří herci, tedy neherci. Postavy sice nepotřebují zahrát nijak excelentně, ale herci by nějaké ty emoce občas potřebovali. ()

Ryuuhei

„Našli ho na pláži, ležel tam jak vyvrženej vorvaň.“ Na Účastníky zájezdu se podívám rád každý rok, nejlépe v době nadcházejícího, či probíhajícího léta. Líbí se mi, jakým způsobem snímek přistupuje ke klasickým stereotypům různých skupin, které lze na takovém zájezdu běžně potkat - ať už to je konzervativní rodina s dítkem řešícím nějaký osobní problém, dvojice vzájemně odlišných nafuněných vysokoškolaček, homosexuální pár, stařenky pátrající po své minulosti, nebo rozhádaný pár, který se k sobě marně snaží znovu najít cestu. Všichni zde dostávají prostor a s humorem i určitou nadsázkou se řeší jejich mnohdy zamotané příběhy. Osobně mě nejvíc bavil ten zaobírající se muzikantem, který nakonec zjišťuje, že sebe ani své okolí nezmění a jednou zajetý styl života ho bude provázet i nadále, byť je to v rozporu s tím, co by si představoval a bude muset provést všemožné kompromisy. Film je příjemný, vždycky se zaručeně zasměju ironickým situacím, ale i povedeným hláškám a celou, místy ujetou dovolenou, prožiju spolu s představiteli. Vše navíc doplňuje nápaditá kamera a střih, podmanivá hudba, a nezaměnitelná, dovolenková atmosféra. ()

Lachtaan

Ohromná slátanina, natočená ale přesně tak, jak se už Vejdělek zapsal do historie české komedie. Většina herců se zde mihla spíš na obtíž, než aby byli pro diváky příjemnými, rád si ale vždycky připomenu určité highlight scény s Kristýnou Leichtovou a posléze i s Jitkou Kocurovou. You know what I exactly mean! ()

Beky

....Polívková, Polívková, ty si film zachránila.... ona je prostě k sežrání!!!!...některé epizody bych prostříhal ( příběh starých dam ), některé ale zase prodloužil ( potapěč+Polívková), prostě chci říct ( napsat ), že stopáž filmu je únosná a je v souladu s počtem postav na plátně, jen já bych se některým věnoval více a některým méně...ale jde určitě o lehce nadprůměrnou komedii a na debutanta příjemně překvapivé dílo!!!..nemyslim si, že síla je ve scénáři, ale spíš v hereckých výkonech ( Polívková vévodí )!!!!...ješte musim vyzdvyhnout hudbu!!!! P.S. škoda, že ve chvíli kdy se rozjíždí scéna plná emocí, a má přijít nějaké vyvrcholení, najednou scéna končí!!!! ( teď nemyslim scénu s potapěčem:))) ()

Jazzzz

Nedávám ale 80 procent nýbrž takových 71... Naprosto jednoduchý konzumní humor, který skousne v dnešní době asi každý divák. Vtipu je, ale ve filmu dosti a dosti a bavíte se celkem hodně. Bohužel film má tak ve své druhé polovině dost slabších míst, kde chcíli váháte zda se usmívat. Někdo kritizuje Polívkovou? Ta mě přišla naprosto senzační a skvělá. Bohužel neodpovídala charakteru který hrála. Herečřka nebyla zas tak škaredá jak by být měla a věta, že Ona už si nemůže vybírat je podle mě naprosto mimo krychli, protože takovou to dívku by podle mě zákonitě musel brát každý normální kluk.... ()

_DAVE_

Velmi slabe po vsech strankach, od rezie, pres herecke vykony az po scenar. Co by jste taky chteli po TV N@VA. U te kocurove jsem si jednu dobu nebyl jisty jestli hraje sama sebe nebo onu najivni delegatku. Priznivce a stale divaky vyse zminene televize by mohl tento film zajimat. ()