Drama natočené na základě skutečného příběhu o nejdelším mafiánském procesu v americké historii. Jack DiNorscio (Vin Diesel), obviněný z drogového překupnictví, obrátí soud vzhůru nohama, když se rozhodne obhajovat sám sebe. Zdánlivě jasný případ, tak skončí jedním z nejvíc šokujících verdiktů v soudní historii. Skutečný Jack DiNorscio během natáčení tohoto filmu zemřel, Vin Diesel se s ním ještě předtím setkal, aby porozuměl, co pro něj soudní spor skutečně znamenal a za co bojoval. (oficiální text distributora)

FidoKuba

Vlasatej Vin Diesel, ačkoliv je to nejsilnější a nejduležitější stránka filmu to nezachrání ..... Bohužel 55 % ()

Lucky Eda

Parádní podání :)) s Vin Dieslem tímhle dokázal to,že není jen na role typu akčnáků,ale dokáže zaujmout zároven pobavit z prostředí soudní síně ()

SoulAsAGem

Naprosto dokonalý způsob, jak poukázat na mezery v zákonech a nedostatky zasedajících u soudů samozřejmě. Každý je ovlivnitelný. Pan DiNorisco by zasloužil medaili a Vin Diesel troufám si říci, jedna z jeho nejlepších rolí! ()

jujask

Mafiánsky film v ktorom padnú 4 vystreli. Riddick alias Diesel v úlohe gangstra s ulízanou plešinkou, ktorý sa obhajuje na súde sám. Zahral to na pána. Zábavné od začiatku do konca napriek tomu že film sa v 90% odohráva v súdnej sieni. ()

bengelis

Veľmi som sa pobavil pri tomto filme, takže niektoré hodnotenia nechápem. Odporúčam sktučne pozrieť, Vin zahral film geniálne a už len kvôli nemu to stojí vidieť. Dávam 95% ()

Sandai odpad!

Film natočený tak, abych fandil skutečným vrahům, vyděračům a dealerům drog?? A jestli je tohle skutečně podle pravdy, kdy jeden obžalovaný šašek dokáže ukecat porotu navzdory hromadě důkazů, tak je soudnictví v USA horší než někde v Somálsku. ()

Mr.Neutron

Sidney Lumet se opět vypravil k soudu, tentokrát nikoliv za porotou, nýbrž za podezřelými. Jedná se o další příspěvek idealizující "rodinné" vztahy italské mafie. Diesel sice hraje dobře, ale jemu toho Itala uvěřit prostě nejde. Vlastní příběh taky nemá dvakrát převratné tempo. Během soudního přelíčení zazní i odkaz na Eliota Nesse, o kterém natočil velmi dobrý film neméně slavný B. de Palma. Poselství: 6/10 mafiánů doporučuje nepoužívat stříkací pistolku na terminaci ... ()

viax

Velmi dobrý film, můžu ho vidět zase. Vlastně už se stalo :). Vin Diesel jako lehce prostoduchý italský chlapec, orientovaný na vztahy v rodině, na lásku k rodině, a to i přesto, že rodina se k němu chová poněkud macešsky. On je všechny miluje a nikdy neudělá nic, co by komukoliv z nich ublížilo. A že se zapletl do zločinu? No bodejť, jak by ne, když to byla italská "rodina", tam to jde tak nějak samo. Sledujeme soudní proces, který dopadl poněkud jinak, než bychom čekali. Herec akčních filmů předvedl, jak dobře umí charakterní roli a jak je fajn, že vlasy nejsou běžnou součástí jeho garderoby :). ()

eMejla

Vidět Vina Diesla v jiné než drsné roli je dost osvěžující. "Kecací" filmy moc nemusím, ale tohle jsem si užil od začátku do konce. Ponechme stranou, že v reálu byli soudem osvobozeni hajzlové a kriminálníci, tenhle film měl vtip a Peter Dinklage byl tady výborný. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Pošli mi účet a já si s ním vytřu prdel, bude ti to stačit?" Drama s komediálními prvky natočené na základě skutečného příběhu o nejdelším mafiánském procesu v americké historii. V hlavní roli Vin Diesel, u kterého mi chvilku trvalo, než jsem si zvykl na jeho vlasy. ;) Jinak jeho komentáře, poznámky a vtipné způsoby obhajoby fakt stojí za to. Přestože se odehrává celý film v soudní síni, vůbec nenudí. - 70%. ()

mistr97

Dokažte mi vinu mi nabídlo jen málo z toho, co jsem očekával a co by bylo třeba, aby mě film alespoň trochu zaujal. Hlavní doménou by mělo být napětí odpovídající žánru, ale to úplně chybělo. Vůbec jsem nebyl vtažený do děje a obě strany v soudní síni mi byly nesympatické, navíc nevěrohodně podané. Povedený vtip se za celé dvě hodiny neobjevil, i když se o to monology Vina Diesela snažily. Bohužel mě nenapadá, co bych mohl pochválit. 20 % ()