poster

Inland Empire

 • USA

  Inland Empire

 • Polsko

  Inland Empire

 • Slovensko

  Inland Empire

Mysteriózní / Drama / Thriller

USA / Francie / Polsko, 2006, 179 min (Director's cut: 197 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Mahalik
  *****

  Vidím v tom kreativitu. Vidím v tom určitý přednes, který Vás pohltí. Vidím v tom část sebe, můj odraz, mou vizi, mou smrt, moje znovuzrození, moje pokání. Lynch vytrhl můj mozek z hlavy, vytvořil ze mě zrůdu, která si nedožaduje přídavku, ale přímo o něj úpěnlivě prosí. Herci hrají v obrovských místnostech, případáte si nicotní a zatraceně nejistí v kramflecích, nevadí, atmosféra Vás staví na nohy. Je jako člověk, který vás v určitých situacích podrží, je vaší ochranou berličkou, Bohem. Ten film nemusí dávat smysl, nemusí se líbit všem, ale pro mě znamená neuchopitelnej svět, svět- kam bych se chtěl teleportovat. Zmogořil jsem už dávno...teď chci, aby to bylo definitivní..(23.9.2009)

 • Kass
  *

  Pro jedny poutavě atmosferické, mistrovsky pojaté filmové cvičení... pro druhé test divácké odolnosti a takřka tři hodiny utrpení.(8.7.2010)

 • Jhershaw
  ***

  Jak jsem se původně bál, že se budu od začátku do konce každých 10 minut koukat na hodinky, poprvé jsem se podíval až po hodině - první hodina filmu je velmi dobrá a lynchovským způsobem zábavná. Pak ale nastal pravý chaos a zmatek, kdy jsem se ani nesnažil orientovat a radši jsem tu a tam na chvíli usnul.(8.7.2007)

 • ninon
  *****

  "Tu veux...voir?" 172 minut bez dechu a téměř bez mrkání, s ústy dokořán a naplno zapnutými mozkovými závity.(8.8.2007)

 • Bluntman
  *****

  FILM ROKU 2007. INLAND EMPIRE - Film o latentní kurvě v každém z nás a o nemožnosti úplného proniknutí do fikčních světů filmu. FILM ROKU 2007: http://hobituvblog.blogspot.com/2007/09/inland-empire-mezi-nkolika-fiknmi-svty.html(2.1.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace