Clayton (Hayden Christensen) je v mnoha ohledech úspěšným mladíkem, má báječnou snoubenku Samathu (Jessicca Alba) a obchody mu jenom vzkvétají. O jeho zdraví se to ale rozhodně říci nedá, zoufale potřebuje transplantaci srdce. Správného dárce pro něj hledá jeho přítel, kardiolog Jack Harper (Terrence Howard). Když ten správný okamžik nastane, dárce je nalezen a operace má začít, Clay zjistí, že anestezie ho pouze paralyzovala, vše kolem sebe vnímá a cítí, ale nemůže se ani pohnout a mluvit a stává se tedy nechtěně svědkem své vlastní operace srdce. Začíná mít pochybnosti, zda je vůbec v plánu doktorů nechat ho přežít. Probuzení je psychologickým thrillerem, který Vás rozhodně nenechá chladnými. (oficiální text distributora)

Mustaffa

Podle komentářů i k docela vyššímu hodnocení filmu, jsem čekal o něco víc, než jen lehce nadprůměrný thriller. ()

Cannonball

Hrali tam herci, ktorych moc nemusim a predsa to bolo prijemne prekvapenie. Celkove ponatnie temy bolo svieze bez zbytocneho clise. Bavil som sa. ()

lobo87

Veľmi príjemné prekvapenie. Zaujímavý thriller s nápaditým scenárom, zaujímavými a neočakávanými dejovými zvratmi a zaujímavými hercami, z ktorých vytŕča Lena Olin. Jessica Alba je krásna herečka a tu vo svojich dvoch rovinách dokazuje, že vie zahrať aj celkom zaujímavé postavy. Výborný nápad s anestéziou a následné uvedomovanie si situácie hlavného hrdinu... 75% ()

megajalec

Tentokrát sa stotožňujem s väčšinou. Príbeh vychádzajúci z reálnosti (predstavte si, že pri operácii nezaspíte...brrr). Rozohraje sa hra plná intríg a zvratov. Pri výbornom tempe ich ani nestačíte predvídať. Bál som sa záveru, ale našťastie nesklamal. Dobrá stopáž, fajn herci a neopozeraný námet a máte veľmi dobrý film. Ako málo stačí. ()

Luswani

Proboha, proč Haydena Christiensena daboval Aleš Zbořil? To se zbláznili? Vždyť mu ten starý hlas vůbec neseděl. Jinak se ale jedná o poměrně zdařilý thriller plný zvratů. 75% ()

AndrewNewman

Pekný námet, ktorý sa ale zhadzuje svojou formou a hereckým prevedením. Christensen sa síce snaží, ale skrátka potvrdzuje, že existuje dôvod na to, prečo naňho v Hollywoode radšej zabudli. No a Jessica Alba je jedna z najkrajších žien na svete. Prvá polovica filmu, v ktorom hrá roztomilú sexi partnerku hlavnej postavy jej to sedí. Ako náhle sa jej charakter zmení, už to skrátka nedáva, aj keby chcela. Ale celkovo je to veľmi fajn triler, s niekoľkými pre mňa dobrými zvratmi, chcelo to len iný prístup a tento film by nezapadol prachom, pretože námet to je rozhodne skvelý. ()

Blazis34

Film utekl velmi rychle, na diváka čekalo mnoho překvapení a příběh byl celkově velmi silný. Dávám 75%, slabší 4 hvězdy. ()

blackout

Za pochvalu urcite stoji dobry napad a scenar. Neni nouze o napeti a cekane necekane zvraty. Na konci filmu, ale chybi gradace, ktera by doposud spokojeneho divaka pribyla do sedacky. Vyhradu mam k Jessice, ktere bohuzel role Bitch No 1. absolutne nesedla a tady je malina naprosto zaslouzena. Prosime do budoucna, aby zustala u vyrazne kladnych roli.... ()

TesterX

Přes originální námět se před vašima očima začne odehrávat rozplizlé drama s otřesným (opravdu, ale OPRAVDU OTŘESNÝM rádobyhercem) Christensenem v hlavní úloze, které se v polovině zvrhne v silně předvídatelný thriller "s nečekanými zvraty". Zle natočený a úděsnými (ne)herci zaplněný snímek (snad jediná Alba se snaží - a to už je co říct) je vhodný nasadit rovnou do televize kolem půlnoci. Film typu C. ()

gu-staff

V první řadě vůbec nechápu, o čem mele monika8 v obsahu filmu zde nahoře. Nicméně film nebyl zlej. Zajímavej námět, dva megazvraty, krásná, ale herecky žalostná Alba (měla by začít točit pornofilmy, tam je potřeba jen to tělo, který má za 1), Hayden slušnej, jak už je u mně zvykem - oceňuji sympatickou délku...75% ()

l.bejk

Napadlo by Vás někdy,kdyby jste zapadl do života který Vám byl naplánován,přítelkyně,doktor a na operačním stole zjistit pravdu že nejspíš zemřete protože jste bohatí a někdo chce vaše peníze.Velice slušná podívaná s Krásnou Jessicou albou a Anakinem viz. Hayden Christensenem. ()

Hernano

příběh se skvělými zvraty, nekritizoval bych herecké výkony, na nich ten film ani nestojí a možná je to i dobře, alespoň se veškerá pozornost soustředí na to, co se tam děje ()

Horác

Výborný námět, zajímavě rozehraná partie, která ale v průběhu trochu chladne. Pro mě především od okamžiku, kdy se hlavní hrdina rozdvojí a chodí si po chodbách, kde zjišťuje, kdo to s ním myslí dobře. A ještě nezbytné Alba vyjádření: Jessica je pěkná (mrcha). ()

fferdas

Po odpoledním zklamání v kině, jsem si přišel doma na své. Před zhlédnutím, jsem o tomto filmu nevěděl zhola nic a musím říct, že jsem se bavil. Parádní zvrat a nevšední téma, mohu doporučit. ()

Dvorik

Šokující, napínavý a neokoukaný thriller. Možná maličko předvídatelný. Velmi pěkně udělané scénky, kdy Clayton podruhé "prochází" nemocnici a dává si vše dohromady. Také jste měli ty nechutné pocity, jako kdyby jste tam leželi a kuchali vas? :) Zajímavý snímek. ()

david666

Napínavý film, který Vás bude po celou dobu držet v napětí, co že se to vlastně děje. Zajímavé rozuzlení a zejména scény, kdy je hlavní hrdina uvězněný ve svém těle a pozoruje okolí z něj dělá nadprůměrný kousek. Takže zapomenete, že jak Hayden tak Jessika najsou zrovna herci s velkým H. ()

Šošia

Ze začátku na mě film působil tak nějak jednotvárně - maminka nechce, aby si její bohatý mazánek vzal "chudou" holku. Pak přišla věc s operací srdce - chudák chlapeček je tedy těžce nemocen. Pak bububu, on cítí všechno, co se děje během operace - to samo o sobě by bylo dostatečné psycho - ležet na stole - vnímat, slyšet, myslet, dokonce i vnitřně křičet - ale nemoci se ani pohnout či vydat jedinou hlásku. A nakonec velké překvápko - nic není tak, jak se zdálo a film se začne odvíjet úplně jiným směrem...A i když to v podstatě skončí "dobře" - dobro vítězí, zlo je potrestáno - přišlo mi, že až se Hayden Christensen vzbudí po operaci a uvědomí si, co se stalo, byl by možná raději, kdyby se neprobudil už nikdy... ()

Iswet

Film, u kterého nikdy nevíte co všechno se může stát během transplantace. Špatně nastavená narkóza a člověk si pamatuje i ty nejodpornější věci o kterých by byl nejraději ani nevěděl. Jak se říká...důvěřuj, ale prověřuj!!! a o to víc pokud se jedná o vlastní zdraví, kamarádství, lásku, manželství, rodinu... ()