Lewis je geniální kluk z dětského domova se zálibou v šikovných technických vymoženostech. Během jedné schůzky s potencionálními adoptivními rodiči jim chce předvést jeden ze svých přístrojů. Ten se ale rozbije a rodiče si Lewise nakonec nevezmou. Proto se rozhodne sestrojit přístroj pro vybavování vzpomínek, aby ze své paměti dostal podobu své maminky a mohl konečně zjistit, jak vypadala, což by mu pomohlo ji najít. Jeho nezdolné hledání jej jednoho dne zavede na místo, které by si nedokázal představit ani v nejdivočejších snech - do budoucnosti, kde už termín "nemožné" dávno zmizel ze slovníku. Když se Lewis setká s podivným cizincem jménem Wilbur Robinson, čeká jej nejen fantastická cesta časoprostorem, ale také setkání s rodinou Robinsonových. (TV Nova)

Grizzly

Mne to neprislo az tak spatny. Parkrat sem se fakt zasmal a ta citace matrixu v "burinkove" budoucnosti mne mile potesila. ()

Košoun

Spousta barviček a snaha o originalitu v každé vteřině filmu. Otravní hlavní hrdinové, šílený děj (s největším použitím slova "časoprostor" ve scénáři na světě, to už nic nepřekoná!) a na rok 2007 dost obyčejná animace. Jediné, co se mi v podstatě líbilo byl ultra divný pán s buřinkou a ultra divný šprýmovací dědula, jehož zuby ukradl žabí zpěvák z žabího big bandu. Mindfuck! ()

Lindushka

Tvorcovia tohto filmu boli asi pod vplyvom nejakých psychotropných látok. Boha, to ani svojim deťom v žiadnom prípade nebudem môcť pustiť, navádza sa tam na ohadzovanie sa jedlom!!! :)) ()

Axident

Nevím, měkne-li mi mozkovna z těch mraků pohádek, co na ně má děcka čučí, ale dobré animáky mám rád a navzdory mizernému hodnocení zde, mě se Robinsonovi líbili velmi! Animace, příběh, tempo, vtip, mě osobně plně uspokojili, ba že jo! ()

pilarius

Jedním slovem zmatené. Na jedné straně bordel v cestování časem a šílená rodinka, ve které jsem se ani neměl šanci pořádně zorientovat, na straně druhé skvělý záporák, potažmo ono obkrouhlé záporátko a jeho vlastní plán pomsty, velmi zlehka (nutno říci příjemně šmrncnutý Matrixem. Dítě nejspíše nepochopí, dospělý se zase možná bude po většinu filmu nudit. Škoda hodně odfláknuté animace, ale jinak to za seznámení se s buřinkou určitě stálo. ()

Olík

Na první pohled trochu jiná cesta, než jakou se většinou vydávají Disenyho pohrobci - emočně prázdná, chudá na humor, absentují zvířátka…….ano, absentují zvířátka a ačkoliv především při znárodnění Robinsons familly tvůrci až příliš zatlačily na pilu, je to zase jednou o lidech (i když trošku fantas-magorických). Tahle „taková normální rodinka“ je sice trochu odlišná, ale určitě ne animovaný propadák, jak by se dalo vyčíst z některých komentářů. ()

Toka

Né zrovna povedené... Sem tam vykrádačka Matrixu, umělé emoce.. nějak mě to nepřsvědčilo. A k tomu jsem se ani moc nezasmál. ()

merigieren

animace připomíná lízátkovej svět z transport tycona, všechny vědecký vynálezy jsou založené na spojední drátků a zašroubování šroubu. Vlastně jde jen o příběh malého kluka, který má jít za svým snem a jeho úžasně pozitivní rodinky zatím co zloduch nemá mozek, je ovládán buřinkou, která ovládne svět. Film spíš funguje jako přehlídka nikdy nekončících šíleností. ()

helloween93

Suchý animák od Disney, který není ničím originální. Dokonce i ten Robinsonovic robot jako by z oka vypadl hlavnímu hrdinovi animáku Robots od Foxů. Některé části byly opravdu zoufale nudné. Ani jednou jsem se nezasmál, protože nebylo čemu. * ()

Azurovydrak

Velmi povedený animák, který mě ve své době opravdu nadchl, což o moc kreslených filmech říci nemohu. Nevím, co proti filmu zde většina lidí má - řekl bych že je to určitě kvalitativně srovnatelné s takovým filmem Na vlásku. Emotivní scény byly emotivní, vztahy mezi postavami fungovaly, co víc chtít. 85% ()

vendy63

ROBINSONOVI-Walt Disney, už jenom jeho jméno v titulcích zaručuje že se budete skvěle bavit . Musím říct že když jsem jej viděla poprvé tak jsem se zezačátku filmu nudila,poté co se dostal Lewis do budoucnosti se mi to začalo líbit a u konce jsem bulela jako hladové mimino. Prostě jsem si tenhle snímek zamilovala,filmy typu (jak já říkávám )vracečky mám moc ráda. Na takové filmy musíte hledět víckrát aby jste ho uplně pochopili, už jenom ten začátek kdy Lewisova máma odloží jej jako malé mimčo k dětskému utulku a uteče poté co ji poleká nějaký zvuk aniž by zaklepala a alespoň upozornila někoho v domě že venku na dešti leží překvapení,koho by napadlo že se za tím zvukem který ji vylekal skrývá právě Lewis,její syn tedy poněkud starší který se vrátil z budoucnosti aby ....ale né víc psát nebudu to by jste potom z toho filmu nic neměli kdybyjste si přečetli jak to skončí. Teda aspoň ti co jej ještě neviděli.A pamatujte si-ZAPOMEŇ NA MINULOST A BĚŽ STÁLE KUPŘEDU- .-) ()

Miki68

Animace slušná, námět taky, ale ten scénář... mravoučnost z toho filmu odkapává jako sliz. Je to tak maximálně pro děti od pěti do deseti, které se budou určitě bavit výborně, ačkoliv některé pasáže jsou hodně ujeté (pro ty menší nesrozumitelné), některé zase docela temné. A absence humoru mi u animáku tohoto typu přijde vyloženě smutná. ()

chrispe

Robinsonovi se mi líbili i nelíbili. Líbil se mi ten pěkně vymyšlený příběh. Nevěnovala jsem tomu plnou pozornost a tak snad díky tomu jsem byla vývojem událostí trochu překvapená a to mile. Co se mi moc nelíbilo byla ta bláznivá vyplňující vata kolem. To se možná líbí dětem, ale na mě to už bylo příliš. ()

Tamten

Povedená animovaná pohádka, která je ovšem místy tak šíleně ujetá, že si říkáte, zda se to ještě vrátí do nějakého příběhu, či zda už režisérovi (či Vám) definitivně hráblo. Tato ujetost ovšem z filmu dělá to, co v jiném animáku málokdy potkáte a co z něj dělá zajímavou podívanou. ()

balcazar

Pozerateľný animák, ale... Prečítal som si zopár názorov ľudí a musím sa s nimi stopercentne stotožniť. Detskému divákovi táto rozprávka dá absolútne minimum, keďže prelínanie časových rovín nemá šancu pochopiť a pre deti zaujímavých scénok tam bolo minimum. Ja ako dospelý divák som striedanie prítomnosti, minulosti a budúcnosti síce pochopil, no na môj vkus bol tento animák spravený dosť nesympaticky. ()

Kritik. odpad!

Nuda, chaos, znovu nuda a znovu chaos. Dej nezmyselný, postavy a vzťahy medzi nimi povrchné, zmysel v tom nenájdete nikde. Dokonca ani dialógy nedávajú zmysel. Mimochodom - to, čo malo byť akože prekvapenie na záver, si uvedomíte po pár minútach. Oničom. ()

rublik05

Ani ve snu by mě nenapadlo, že Disney někdy přijde s tak bezduchým a sterilním animákem, u kterého si ani na první dobrou nejsem jistý, komu je snímek vlastně určený. Děti jistě ocení sladké postavičky, děj jim však podle mě téměř nic neřekne, naopak dospělému publiku, tedy i mně, zoufale chybí humor a také nějaké hlubší emoce, které jsou pro většinu disneyovek tak typické. Musím přiznat, že ani jednotlivé postavy mě nikterak nezaujaly, vytvořit si alespoň k někomu nějaký vztah je takřka nereálné, nebavil mě ani příběh, který je zbytečně překombinovaný, máloco v něm funguje, tím pádem se divák akorát tak nudí a ona nezáživnost se prolíná prakticky celým filmem. Už dlouho jsem neviděl tak přihlouplý animák, ve své podstatě zcela zbytečný, který absolutně selhává ve všech ohledech, zkrátka jeden velký přešlap, čehož si musí být vědomi i pánové a dámy ze studia Disney. 3/10. ()