Ambiciózní Karolina studuje vysokou školu, pracuje jako redaktorka módního časopisu a jako lektorka v kurzech nonverbální komunikace. Její uspořádaný život nečekaně naruší vztah s poněkud egocentrickým burziánem Alexem, který jí přináší řadu hořkých zklamání. Alex je sice pozorný, ale myslí především na sebe a všímá si spíš svých kamarádů než Karoliny. Vztah, plný nejistoty, zklamání a znovu probouzených nadějí, vyvádí Karolinu stále víc z rovnováhy a vyčerpává ji. Přesto dává Alexovi přednost před pozorností nesmělého Honzíka. Když o několik měsíců později zjistí, že Alex žije s mnohem starší Patricií, opustí ho a rozhodne se být stejná potvora, jako jsou podle jejího názoru muži. Nezávislá, sobecká bestie, která bude kosit chlapy. Vyspí se s čerstvě ovdovělým pianistou i přízemním farmářem Markem, flirtuje s duševně nevyrovnaným ministrem Jarmilem Dobrým, ale když to zkusí na Honzíka, zklamaný mladík ji odmítne. Zdá se, že ani jako bestie nebude mít Karolina štěstí. A tak když se po čase znovu ozve Alex, neodolá a přijme jeho nabídku k sňatku. Vzápětí ji však čeká další hořké zklamání. (TV Nova)

SZYslak

Danica Jurčová si denně dává Bepe Dopré ráno do jokurtu. Ty dvě krávy, co psaly scénář a jedna z nich to i režírovala, kouří uleželý holubí trus macerovaný v žabím hlenu. Jedna za Rodena a druhá za Vildu Jakuba s pavím ocasem. ()

PatrikP4

Vašut byl aspoň srandovní když ne nic jiného... Po půl hodině jsem si říkla že už musíme bejt u konce a ono nic... Ono to trvalo další skoro hodinu a půl no děs... NIkdy více... ()

zigy

Aneb jak Jurčová měnila a měnila své nápadníky....a dopadla přesně jak v té pohádce.....Vašut se svou kreací páva je nezapomenutelný, stejně jako Matonoha souložící na pračce. Hlavní hrdinka je sice trochu slepice, ale nevadí, její milostné historky jsou pro mě stejně napínavé stejně jako nejlepší detektivky od Dicka Francise (a to fakt nemyslím ironicky). ()

brasek odpad!

Príbeh trhá rohovky v očiach, vyvoláva var krvi a onkologické ochorenie mozgu. Z týchto dôvodov neodporúčam snímok sledovať. ()

rigby

Už jako kniha mě to neoslovovalo, chování hlavní hrdinky mi přišlo nepochopitelné. Možná je to určené jen ženám a jenom ty to dokážou pochopit. A ve filmu to vyznělo ještě hůř, ačkoli na hlavní představitelku se hezky kouká. Ale jinak to moc smyslu nedává. ()

ste

Popravdě jsem očekávala trochu víc. Film mi přijde bez příběhu, vlastně se ani nedovím, proč je hlavní hrdinka tak uchvácená Alexem. Taky její přerod v bestii mi nepřijde moc uvěřitelný a dochází na něj až příliš pozdě. Tápu i co se týče žánru. Má to být vztahové drama, nebo komedie? Nevychází mi z toho ani jedno. Pár dobrých momentů tam bylo, Karel Roden nezklamal, ale celkově nic moc. ()

1lomeno3

Trapné dialogy, trapný celý film. Ale tu jednu * si zaslouží, svou trapností mě totiž nesčetněkrát rozesmál :) ()

Formanka

Takže to vlastně skončilo jak? Kdo lhal? Mimoto mi připadá, že film jen tak klouže po povrchu, nemá žádnou hloubku. A jak už tu podotkli mnozí, dialogy jsou prostě špatný a o ničem. Ovšem jinak Roden je opravdu osudovej. ()

Petkon

Není to zas až takový průser, dívat se na to dá, pouze to nezanechá bůhvíjak trvalý dojem. Taková nenáročná oddychovka , u které se člověk občas i zasměje na úkor menší či větší trapnosti některých scén. ()

Slimaca

Příběhově mdlé, nedomrlé a... bestiální! Ze začátku jsem si myslel, že to bude dobrý film, ale od nástupu Vašuta na scénu to všechno padlo a už se ze špíny nevyhrabalo. Navíc nevěřím na přeměnu osobnosti- alespoň ne tak jak nám to tu servírují. Jediným kladem tak zůstává pár hereckých výkonů (chvílemi Roden, Etzer...). To ale na vyšší hodnocení nestačí! 20% ()

Cycake

Jetliže Román pro ženy byl hrozný, tento film je katastrofa - až na Marka Vašuta, který vysloužil tomuto filmu jednu * ()

Moraldo

Už dlouho jsem neviděl něco tak prázdného a bezduchého. Nuda, nuda a zase nuda, nuda a ubohost... To jsou dnes "hvězdy" opravu tak vypatlané? Tohle je film pro všechny ty pipky, co žijou životem lifestylových časopisů a fakt věří těm žvástům co se v nich píše... ()

Jeer

Tento rádoby feministicky laděný film je velmi povrchní a hloupý. Hrdinka Karolína je pipka, která nemá kouska hrdosti nebo studu v těle a dolejzá za jedním nesympatickým snobem. Ten s ní jedná jako s kusem hadru. Trvá to hodně dlouho, než to Karolíně docvakne. Aby se milenci pomstila, rozhodne se, že bude nezávislá (tj. bude se chovat stejně jako ti hajzlíci a kurevníci, kteří se na ni v životě díky její hlouposti lepili a leze do postele s každým, koho potká. Nevím, kde bere čas na chození do práce nebo na psaní diplomky...). Je zde spousta hloupých stereotypů, na můj vkus až příliš sexuálních scén a některé postavy a scénky mi přišly skoro neuvěřitelné... Film mi silně připomínal Román pro ženy. ()

drozd

Nerad srovnávám, ale ... Když jsem se díval na film, vzpomněl jsem si na dvě dílka, která se docela srovnat dají. "Román pro ženy" byl zábavnější a "Sex ve městě (i když jsem viděl max. dva díly) ironičtější a vlastně i zábavnější. Toto byla trapná nuda. Jestli to mělo být feministické, tak už vím, proč český feminismus moc neproráží. Jestli se jej snaží propagovat Bára Nesvadbová nebo Irena Pavlásková, tak se chlapi ještě dlouho nemáme čeho bát. Jeden bod za Marka Vašuta. Některé kousky se mu zadařily. ()

vykyn

odpad to není..díky kreaci m.vašuta jako páva a pár hezkých pohledů na tělo půvabné d.jurčové..doufám,že už nikdo nikdy nezfilmuje b.nesvadbovou.. ()

Pojďte se bavit o filmech – na rádiu Bubble

Pojďte se bavit o filmech – na rádiu Bubble