Ambiciózní Karolina studuje vysokou školu, pracuje jako redaktorka módního časopisu a jako lektorka v kurzech nonverbální komunikace. Její uspořádaný život nečekaně naruší vztah s poněkud egocentrickým burziánem Alexem, který jí přináší řadu hořkých zklamání. Alex je sice pozorný, ale myslí především na sebe a všímá si spíš svých kamarádů než Karoliny. Vztah, plný nejistoty, zklamání a znovu probouzených nadějí, vyvádí Karolinu stále víc z rovnováhy a vyčerpává ji. Přesto dává Alexovi přednost před pozorností nesmělého Honzíka. Když o několik měsíců později zjistí, že Alex žije s mnohem starší Patricií, opustí ho a rozhodne se být stejná potvora, jako jsou podle jejího názoru muži. Nezávislá, sobecká bestie, která bude kosit chlapy. Vyspí se s čerstvě ovdovělým pianistou i přízemním farmářem Markem, flirtuje s duševně nevyrovnaným ministrem Jarmilem Dobrým, ale když to zkusí na Honzíka, zklamaný mladík ji odmítne. Zdá se, že ani jako bestie nebude mít Karolina štěstí. A tak když se po čase znovu ozve Alex, neodolá a přijme jeho nabídku k sňatku. Vzápětí ji však čeká další hořké zklamání. (TV Nova)

bernau84 odpad!

odpad!odpad!odpad! ježiši ! nedá se to - hloupost předlohy hloupost režie i herců . Dialogy psané jak postiženým šimpanzem a typicky dementní problémečky ustředních postav mě mučili pouze chvíli než jsem rozmlátil dvd s tímto hnojem. upřímě je to jenom o tom jak nějaká ženská chce ojet každýho koho vidí... o ničem jinym... kdyby to byla aspoň nuda a já se u toho nestyděl.... naprosto souhlasím s Agamenon ()

ricous odpad!

Tohle byl bestiální útok na diváka! Hrůza hrůz -nejdřív jsem si myslel, že je to Román pro ženy II, který se zřejmě líbí pouze opačnému pohlaví. Žena mne nutila film vypnout po cca 10-ti minutách, komentáře ostatních jsou (stejně jako mé) do 22 hod. nepublikovatelné. Hlavní hrdinka se má mstít chlapům (?), ale přitom drtí sama sebe a zesměšňuje svým nepochopitelným chováním všechny ženy. Něco takového snad nemůže mezi námi žít, to by bylo na odebrání OP. Krásných a zcela zasloužených 0% !!! ()

Darknees

Au. Takový bodlo do koulí jsem vážně nečekal. Jediný kdo ve filmu opravdu hrál, byl Roden a Hádek. Nikomu jsem jinak nevěřil ani jednu větu, co kdo vypustil z h***. Jestli tohle je pohled na Bestii, kterak mává s kterýmkoliv falusem, co se okolo ní mihne a na který ukáže, tak jsem v naprostém klidu.... Než potkat matraci Karolínu, nebo jelito Čvančarovou, dám se radši na Vondráčka. ()

tomkat

Tragédie tohohle snímku pro mě osobně spočívá (kromě některých zoufalých hlášek) v tom, že hrdinka, prezentovaná v trailerech a v mottu filmu jako útočící bestie, je následně v samotném ději naopak stereotypně a tuctově zobrazená jako štěně zoufale hledající "toho pravýho" a vláčené "těma nepravýma". Tohle si feministky za rámeček nedají. ()

lorette

Jedinými beštiami sú tvorcovia filmu... Nechcem hovoriť zle o českej kinematografii, mám ju rada. Je kvalitná a pre nás stredoeurópanov šitá priamo na mieru. Každé pravidlo má však bohužiaľ svoje výnimky, napríklad v podobe Bestiářu. Postava Karolíny, inteligentnej modernej ženy, akoby poukazovala na to, že nech sa vývoj spoločnosti posunul kamkoľvek, ešte stále sme iba hlúpe husy. Dialógy sú hrozné a vyznievajú, akoby všetky postavy trpeli poruchou sústredenia pozornosti, bez akejkoľvek príčiny sa obmieňajú témy rozhovorov, len preto aby sa síce s vyplazeným jazykom, ale čo najskôr dostali ku očakávanému koncu. Jediné, čo sa mi ako tak páčilo, bola hudba, ktorá vlastne ani nezapadala do daných dejových situácií, pretože v sebe niesla úplne inú emóciu, než aká sa práve odohrávala. Ja len dúfam, že tento film už znovu neuvidím... ()

baby1978

Navážu na uživatele Tosim. Bára Nesvadbová je šéfredaktorkou české mutace Harper´s Bazaar a v knize a posléze v tomto filmu si tak trochu přihřává vlastní polívčičku. Stejně jako hlavní postava filmu pracuje v redakci časopisu, akorát, že Karolína je jenom externí redaktorka, aby to nebylo tak okaté, dále studuje VŠ. Bára též dodělávala VŠ, ale později než Karolína a ještě pracovala v mediální a komunikační agentuře. Film skvěle vystihuje problém atraktivních a zároveň úspěšných žen. Pro samou vytíženost nemají čas na dlouhodobý vztah a tak se pustí do krátkodobých, kde jsou pouhými románky či bokovkami ženatých mužů, přehlíží ty nenápadné, kteří mají skutečný zájem o vztah, stejně jako Karolína, která neviděla, jak má nenápadný spolužák v brýlých, jež jí kopíroval přednášky zájem. Skončí nakonec, stejně jako Karolína po několika krátkodobých vztazích samy. Film není špatný, akorát muže nezajímá problematika současných úspěšných žen kariéristek pracujících v redakcích ženských časopisů, proto tak nízké hodnocení. ()

Boylina

Tak první půlka mi přišla celkem zajímavá. Nějaká hodná holka tam řeší celkem dost podivný vztah s podivným Rodenem a je do toho celá zamotaná. To je klasika, nebot všechny holky pořád něco řeší. Ovšem druhá půlka, kdy se tahle hlavní hrdinka rozhodne, že bude mrcha je už dost zoufalá. Ono je totiž těžký, chtít být mrcha, když jste celkem slušný střívko a tak se prostě jen tak nějak plácáte mezi primitivama a máte pocit, že teď jste jim to teda nandala. A to byl právě ten kámen úrazu. Karikatura na chlapy to byla celkem slušná - Matonoha na fotbale a jeho farma a Vašutův páv a kecy. Člověk by se snad i bavil, ale potíž byla v tom, že největší karikatura byla sama hlavní hrdinka a ne ty mužský postavy. Neboť ona mrcha nebyla a i když se o to možná pokoušela, stejně u toho vypadala jako blbka. A závěru, že se z ní stala sebevědomá novinářka a Roden jí volá každý večer, tomu snad nikdo už nevěřil. Nicméně tenhle film mě pár věcmi obohatil. První byl rozhovor s její matkou, která tvrdila, že s chlapem je to jako s křečkem a čím víc informací máš tím líp, např. čím ho krmit, čím ho podestýlat, kdy ho pouštět do výběhu, jestli vůbec. No a pak jsem si díky téhle podivné podívané uvědomila, že je vážně tragédie pokoušet se být někým, kým nejste a taky, že my ženský se vážně chováme jako blbky, když jsme zamilovaný. ()

andy60

Žádná sláva, ale ve srovnání s "Časem dluhů" má Pavlásková bodík k dobru. Alespoň se tady nevyskytují v tak hojné míře ty naprosto nelogicky jednající postavy, vypouštějící z úst jeden blábol za druhým. ()

Desires odpad!

právě jsem tu knihu dočetla a tím pádem nepotřebuju sledovat tento snímek.Ve zkratce:údajná sexy blondýna(což Jurčová určitě není) to dělá s kdekým bez důvodu a ukojení a prahne po úchylovi,který je homo nebo bisexuální a brutální a poměrně vulgární,což ona ale potřebuje.údajně ji milují i muži přes 60+ a ona,protože je uvnitř naprosto prázdná,s nimi spí a pak je zahodí.Šílí po ní její kamarádi z dětství,kteří jsou navíc ženatí a ona s nimi přesto spí.Prostě obyčejná šlapka.Myslím,že Nesvadbová když to psala,chtěla,aby to vypadalo,že je to oní,že ona je tak nesmírně žádoucí a může dát,komu chce...Každý ale ví o jejím debaklu v manželství,proto už hraje novou roli-luxusem zavalenou pohublou ušatou blondýnu, která si vybírá z davu mužů a pak díky svému bohatému spokojenému životu s chutí odkopává,což je nesmírně trapné. To,kde se mísí násilí v sexu a povrchností a promiskuitou NENÍ ROMANTIKA a já jen doufám,že si z toho naše slepice nevzaly příklad. Tohle je prostě hloupej trapnej propadák. ()

marcelita odpad!

Prej dobrý film,tak já blbá si ho ještě nahrávala a přitom jsem se na něj dívala...............no páni to vám povím .......já byla tak vzteklá,že až to skončilo dvd jsem vytáhla a rozlámala ještě za čerstva na spoustu kousků,páč něco tak otřesného jsem dlouho neviděla................co to jako bylo? bud jsem to nepochopila nebo to byla strašná pí...... ()

Martazoe

Zpracování je opravdu bestiální a nikdo z herců se mi tady nelíbil. Co se týče samotného příběhu, tak pár momentů mě docela pobavilo a naprosto chápu, že to musí zcela nutně naštvat skoro celou mužskou populaci. ()

MichalHavros

Ačkoliv tomu hodnocení neodpovídá, tato ,,hořká romantická komedie'' spojená s dramatem se mi lépe řečeno dost líbila. Kamera alá Brabec, suprový český kameraman, takže to tomu taky dávalo nějaké ty procenta výše. Dále role Karla Rodena.. Ačkoliv hrál ve filmu neobyčejného hajzla, jako herec patří k mým nejoblíbenějším z české sady. Pak role Marka Vašuta.. Dále dobrý herec který již natolik vychcaný jako Roden nebyl a zahrál si dobrou roli jakésiho ministra či co a podal dobrý herecký výkon. Dále ty herecké výkony jen tak lemovaly a nebyly nic moc. Ale tento film mohu jedině doporučit, je jen na vás jestli věříte mě nebo hodnocení ostatních. :) 4* ()

mikinko51

Ajajajajajajaaaj. Tažký prúser. Nečakal som od toho nič extra, len takú pohodovku na spôsob "Románu pre ženy". Ale bola to teda "řádná pitomost". Nemalo to hlavu ani pätu, žiadny príbeh, dej, vzťahy a charaktery postáv som vôbec nepochopil, postavy tam boli len ako keby tak mimovoľne hodené. A nič v zlom, ale aspoň v tomto filme herecké umenie Danice Jurčovej (na ktorej to akože stojí) je teda dosť bieda. Neveril som jej ani nos medzi očami. Suma sumárum - po zhladnutí tohto filmu som mal jeden pocit - "Načo som to vôbec pozeral" ? ..... ()

Hellen666

Upřímně nevím co je na tomto filmu dobré, mě to připadalo jako totální slátanina.. Žádný význam tohoto filmu jsem nezaznamenala.. Tento film mě nebavil, nenadchnul, prostě vůbec nic. ()

Milonak odpad!

Pavlásková a Nesvadbová nejsou normální. Pokud by byly, tak by něco takového nemohly zfilmovat (napsat). Stejně jako oba Vieweghovy "Romány" je to absolutní nezáživný nesmysl s idiotským chováním hlavních postav, které ale s realitou nemá prakticky nic společného. ()

Pojďte se bavit o filmech – na rádiu Bubble

Pojďte se bavit o filmech – na rádiu Bubble