Ambiciózní Karolina studuje vysokou školu, pracuje jako redaktorka módního časopisu a jako lektorka v kurzech nonverbální komunikace. Její uspořádaný život nečekaně naruší vztah s poněkud egocentrickým burziánem Alexem, který jí přináší řadu hořkých zklamání. Alex je sice pozorný, ale myslí především na sebe a všímá si spíš svých kamarádů než Karoliny. Vztah, plný nejistoty, zklamání a znovu probouzených nadějí, vyvádí Karolinu stále víc z rovnováhy a vyčerpává ji. Přesto dává Alexovi přednost před pozorností nesmělého Honzíka. Když o několik měsíců později zjistí, že Alex žije s mnohem starší Patricií, opustí ho a rozhodne se být stejná potvora, jako jsou podle jejího názoru muži. Nezávislá, sobecká bestie, která bude kosit chlapy. Vyspí se s čerstvě ovdovělým pianistou i přízemním farmářem Markem, flirtuje s duševně nevyrovnaným ministrem Jarmilem Dobrým, ale když to zkusí na Honzíka, zklamaný mladík ji odmítne. Zdá se, že ani jako bestie nebude mít Karolina štěstí. A tak když se po čase znovu ozve Alex, neodolá a přijme jeho nabídku k sňatku. Vzápětí ji však čeká další hořké zklamání. (TV Nova)

Gloory odpad!

Sračka, sračka, sračka a Danica Jurčová jako baba co se z ní všichni posadí na prdel????...tomu nevěří ani ona sama!! ()

spelunka

prezentace karoliny a jejich myslenkovych pochodu jako sonda do duse "prumerne" ceske intelektualky me celej film urazela. jedna hvezda za karla rodena. ()

x_ander

Další klasická česká komedie prostá děje. Příběh o neskutečně naivní pipce nemá čím zaujmout a celý film vlastně také ne. Občas se divák pobaví u některé hlášky, ale jako celek snímek zachraňuje jen Marek Vašut, který si evidentně uvědomoval tupost celého scénáře, svou roli proto bral velice s nadhledem a dost si to užil :) ()

JannieMc

Hola Guys! =´) Ten film mi je stále víc a víc nesympatický a nepříjemný. Danica se sice snaží najít to, co je pro ni nejlepší, ale hledá to i v rovině herecké. Ani Vašut, ani Matonoha, ani Etzler, ani Hádek, ani moje oblíbenkyně Čvančarová ze scénáře, který si sám podkopává nohy, nic nevykouzlí. Dvě hvězdy za Rodena, který je divný tak, jak mu to scénář dal. "Musím Ti něco ukázat - PÁV!!!" - to mě rozesmálo! Ale jinak se divím, co tím autorka paní Nesvatbová chtěla vlastně říci? - ono se to totiž dosti trefně v angličtině překládá jako : The bitch´s diary. A to je asi tak všechno. ()

tonton78 odpad!

tak tohle je opravdová, za studena extrahovaná, esence sračky...gratuluji všem, kteří se na tomto skvostu podíleli. jestli je peklo, tak v něm i shoří. po-ma-lu ()

HellFireFery

Film o šukání. Nic více, nic méně. Čekal jsem od tohoto filmu hodně, ale nedočkal jsem se prakticky ničeho (i když Vašutův páv stojí za to!). O nějaké příběhové zvraty, emocionální scény a trochu originality tomuto filmu naprosto schází a každý z herců se tváří, že je mu vlastně celý svět úplně u zadku. Je to škoda! ()

honzic

Pár humorných scén jinak trapného scénáře Nesvadbové. Každopádně Jurčové to tu sluší, ale je fakt, že to nestačí k úspěšnému filmu, je to škoda, neb je to hodně suché a nudné a nepomůže ani dobré herecké obsazení, neb na stupidní dialogy a scénář nepomohou, ani Vašut s pavími brky. Škoda Hodnocení: 45 % ()

garry

Spisovatel sci-fi Josef Nesvadba měl krásnou dceru. Krásu pobrala po matce, ale bohužel inteligenci a talent po otci nezdědila. ()

Sekel

Velmi povedeny cesky film s tak krasne vyladenymi a propracovanymi postavami, jako uz dlouho ne. Danica Jurcova je krasna a okata, nekdy roztrzita a jindy k zblazneni roztomila a s hlasem Andey Elsnerove dokonala hrdinka. Na cem vsak film stoji, jsou muzske charaktery z nichz nejvyraznejsi by mel byt Karel Roden, ktereho jsem ovsem za posledni rok nevidel v ceskem filmu hrat jinou postavu nez tady, snad jen s minimalnimi rozdily a ktereho zadupe do koberce fenomenalni vykon Marka Vasuta, jako ministra Dobreho. Jak ten clovek vystihnul miru nadsazky a humoru a dokaze pronest vety, ktere si vsichni muzi mysli natolik nadnesene, ze se jasne dostal do prvni ceske herecke ligy. Cameo Miroslava Etzlera je na povazenou, jenom me udivilo, ze se za tu minutu, co ve filmu ma, dostal az na plakat. Krystof Hadek a Tomas Matonoha vytezili svoje role a s bravurou dokazali zahrat, co se po nich chtelo. Diky Irene Pavlaskove za takhle povedeny film. ()

Meleth

Tohle měla být Karla?? Ta oplácaná Karla s velkým poprsím? Ta, které se v bytě válí jen flašky od vína, cigarety a která nemá nic proti drsnějšímu sexu? To snad ne. Navíc předabovávat slovenské herce v českém filmu? Avšak dialogy v angličtině a němčině ponechat bez překladu? A jako "třešničku" udělat ze závěru naprostý paskvil? Četla paní režisérka alespoň jednou knižní předlohu? Silně o tom pochybuji. Jediný klad tohoto filmu je postava Marka Vašuta, která paradoxně v knížce vůbec nebyla. Být Bárou hořce zapláču. ()

the_doctor

po prvnich minutach jsem mel dojem, ze jde o spin-off k Romanu pro zeny, zvlast Vasut zahral podruhe skoro tu samou postavu. Jinak nuda. ()

gstudio

Název Bestiář se mi pro tento film nezdá nijak výstižný. Osobně bych jej pojmenoval "Panoptikum figur z ženských magazínů". Máme tu karikatury mužů i karikatury žen, zjednodušené city a "humorné" epizodky, rádobymoudré zevšeobecňující glosy z úst dam na adresu pánů a naopak. Pokud máte osobní zkušenost s dámskými pop-rádkyněmi ve stylu časopisu Cosmopolitan, jste doma. Hrdinka je takový ten typ ženy, jejíž emocionální možnosti vysoce přesahují ty intelektuální. Na druhé straně, stačí se seznámit s její "moudrou" matkou a "starostlivou" babičkou a pocítíte k této hlavní hrdince přinejmenším soucit. Výsledkem je jakýsi zvláštní snímek, který běží a vy u něj můžete současně brouzdat po internetu, vyřizovat maily, přesazovat kaktusy nebo si skočit zapálit na balkón - a nic vám neuteče. Vše je předvídatelné, nic nenadchne ani neurazí. Skoro už jsem ty 2 hvězdičky pro slabší průměr dal (koneckonců tvůrkyně jsou prý feministky, takže já asi nejsem nejvhodnější konzument jejich čaje) ...ale pak přišel ten závěr. Dozvíme se, co právě dělají všichni ti pánové se kterými se hlavní hrdinka před rokem vyspala (a dokonce i někteří se kterými se nevyspala) a že se slečna válí na seně a má každý den telefon z Tibetu a to vždy ve stejnou hodinu. To si děláte prdel, dámy? Kvůli tak odfláknutému konci jsem dřepěl skoro dvě hodiny u přístroje? Tak to bude tentokrát jen za tu jednu hvězdičku a to ještě s přivřeným okem. ()

česnek

Naprostý odpad o promiskuitní bezduché ženské. Celý film je též bezduchý, místy silně nechutný. Jednu hvězdičku dávám za úžasnou scénu, kdy Vašut předvádí páva. ()

Groower

Čekal jsem mnohem víc,příběh bez zvláštního nápadu. Konec nijaký. Jen díky velmi přitažlivé Danice jsem se nenudil. ()

jiricek86

Autorka nezapře inspiraci Románem pro ženy, bohužel se ani moc nepokouší společné prvky zamaskovat. Když už se pouští do pobodných podobenství, musí nutně čekat srovnávání a každý si jistě jednoduše řekne, že "Román" byl prostě lepší. Scénář je průměrný, avšak nevýrazná až amatérská režie tohle dílko zabíjí. Výběr hlavní představitelky je omyl, anebo si herečka se svojí rolí neví rady díky špatné režii. Jak už někdo zmínil, dialogy jsou místy neskutečné a úděsné . Oproti tomu kamera v Bestiáři je fajn, stejně tak některé herecké výkony trošičku zvedají celkovou úroveň z mizérie na slabší průměr. ()

Pojďte se bavit o filmech – na rádiu Bubble

Pojďte se bavit o filmech – na rádiu Bubble