Kluci v akci

(pořad)
všechny plakáty
TV spot

Kluci v akci jsou pořadem, který chce divákům zábavnou formou ukázat kouzlo vaření a přípravy jídel v podání skutečných profesionálů. Nejde však pouze o suchý výčet zpracovaných ingrediencí a popis správného postupu. Rádi bychom, aby celý pořad byl pro diváky atraktivní – vaří totiž mladí kluci, kteří jsou nejen zručnými kuchaři s mnoha nápady a osobitým přístupem, ale mají navíc i dar zprostředkovat divákům potěšení ze skutečného kulinářství, a tak trochu i nespoutanost, která je vlastní jejich věku. Divák si může být jistý, že se dozví spoustu zajímavých kuchařských fíglů, triků a tipů. Proto v žádném případě neočekávejte složité receptury a nudu v kuchyni. (oficiální text distributora)

Lachtaan

Než jsem začal čas od času podvečerní čas ztrácet Prostřenem nebo pozdější večerní hodiny věnovat MasterChefu, tak tu v rámci gastronomických pořadů byli dlouhou dobu pouze Kluci v akci a i když jsem o jídle věděl úplné nic (což se do teď prakticky nezměnilo), tak jsem minimálně dostával permanentní chutě na jídla všeho druhu a za to můžu pořadu děkovat i jej za to nenávidět. ()

Tucqa

Další pořad o vaření, který je tak nějak o ničem (u nás, na naše poměry, je to ale nadprůměrně povedené). Nic nového se sice nedozvíme, ale aspoň můžeme obdivovat mladé chlapy v kuchyni... ()

kurcatovium

Možná vypadají jako troubové, ale ... no dobře, rád vařím a ještě raději jím. Takže mě takovéhle vcelku vkusně natočené pořady baví. ()

cubiculla

Docela se divím tomu hodnocení, očekával jsem vyšší oblíbenost. Asi zas tolik lidí nemá to papáníčko rádo jako já, nebo co... Momentálně si nevzpomínám na lepší český pořad o vaření. ()

sskrblik

No to jsou fešáci, doporučuju zajít do Galerie. Z hlediska pořadu je to sto a jednou viděná rychlo vaření, kde MŮŽE pracovat střih více než-li "šikovné ruce " kuchařů... ()

cpt.Lynch

Jediný pořad o vaření, který mě baví... Protagonisti vpoho, recepty gutt. Zdejší špatná hodnocení moc nechápu, ale však máme demográciu :) ()

Ravi

U nás jistě druhá nejlepší kuchařská show hned po "Ano šéfe!", která hýří upřímným humorem, rodinnou atmosférou, sympatickými ksichty a v drtivé většině českými recepty. Na nějaké italy a araby vařící v naší televizi nejsem zvědav. Takže 85% = 4/5 ()

Ev.D.

Občas to jídlo vypadá dost nechutně a myslím ,že už je trochu trapný za každým výtvorem říkat jak je to vynikající ,když se přitom tváří jak kdyby měli každou chvíly padnout nejspíš tou úžasnou chutí :)Můj děda se na tenhle pořad vždycky díval a každý jídlo chtěl uvařit i když nikdy nevěděl recept ani název jídla :) A jelikož jsem dědu měla fakt ráda a tohle je jedna z nejlepších vzpomínek tak 2**. ()

ghatos

Pohodový pořad o vaření. Dlouhodobě drží dobrou úroveň. Různé recepty - domácí, regionální, světové...kluci umí. 72%. ()

pfa

Takhle, ono je to teda dost strašný, ale jediný pořad z řady "televizních kuchařek", který je poměrně (skrze to vaření) koukatelný. ()

spikey1

moderátorsko kuchařská dvojce, jak se s tím "kluci" perou? snaží se, za pár sezon už se otrkali a před kamerou nepůsobí tak škrobeně, občas jsou i jejich vstupy vtipné, na kulinářské úrovni se rozhodně jedná o přínosný pořad ukazující vaření z kvalitních a vybraných surovin, tady se s Babicovinou nesetkáme a to je důležité! ()

giovanni3

Vidím tu fůru kritiky což se vcelku divím... Jako sice Kluci dělají drahé pokrmy což určitě moc lidí nepotěší.. Vystupování mi sedí a přijde mi zábavné a dokonce i člověk co nevaří něco pochytí a naučí se a to je co říct.. Zábavu tam vidím též... Dle mne top český pořad o vaření 4z5 ()

lskala

Byl jsem u těchto dvou "všeználků" v té jejich restauraci a pěkně mě nasrali!!! Porce jak když flusne a ještě astronomický částky místo cen jídel. Obyčejný těstoviny nazdobený jak na cikánskou svatbu stáli pomalu jak výbornej biftek u nás za městem. Tragédie. 30% - 2** ()