poster

Lesy

 • USA

  Woods, The

 • Německo

  The Woods

 • Slovensko

  Krvavý les

Horor / Mysteriózní / Thriller

USA / Velká Británie / Německo, 2006, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • JohnnyD
  *****

  Toto je med na dušu ranenú tými sračkami, čo sa posledných desať aj viac rokov vydávajú za horory a robia hanbu svojim predkom. The Woods je pravý oldschool horor s dychtivou atmosférou hmlistých lesov, v chladnom vzduchu poletujúcim tajomstvom, ktoré pretkáva skvelo vybudovaný príbeh a do bodky presne obsadených hercov, ktorým kraľuje mrazivá Patricia Clarkson a tradične božský Bruce Campbell. Toto je esencia toho, prečo milujem horory...(28.5.2012)

 • Chrustyn
  ***

  Atmosférou povedený horor o tajemné internátní škole pro mladé dívky, kde se dělo a stále děje něco podivného, ačkoliv se všichni tváří až překvapivě v pohodě.(19.11.2013)

 • jonyyy
  **

  Ten konec mě dost naštval a udělal z toho strašnou slátaninu. Přitom podmínky pro kvalitní horor byly dobré. Stará děsivá budova uprostřed lesů, staré pany buzerující mladé holky. Asi bych si v tomto prostředí dokázal představit spíš obyčejnou vyvražďovačku, kde by Bruce dostal hlavní roli a sekerou se prosekal pro svou dceru skrze vraždící učitelky. 45%(12.9.2011)

 • Crocuta
  ***

  Tak nám Bruce Campbell poněkud zestárl a ztloustl - to já ovšem taky, takže není nač si stěžovat. A pokud jde o to pustit se do křížku s kořeny a větvemi obtěžujícími nevinné dívky, sotva lze nalézt zkušenějšího odborníka. O zjevné inspiraci Raimiho dílem se tu už zmínil nejeden uživatel a co se týče nápadné podobnosti ústřední zápletky s nedostižnou "Suspirií", také nejsem první kdo si jí povšiml. Originalitou a rychlým spádem tedy "Lesy" nijak zvlášť nevynikají a poněkud chaotický závěr snímku na dokonalosti také nepřidá, ale za zklamání bych tento vizuálně zdařilý a přiměřeně strašící horor určitě neoznačil.(14.3.2010)

 • fcreading
  ****

  Slušne nakrútený mysteriózny film. Svojmu žánru určite nerobí hambu. PS: Poteší aj malá rola Bruce Campbella.(18.12.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace