poster

Lesy

 • USA

  Woods, The

 • Německo

  The Woods

 • Slovensko

  Krvavý les

Horor / Mysteriózní / Thriller

USA / Velká Británie / Německo, 2006, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • EdaS
  ****

  Báječně stylový horor staré školy s nádhernou kamerou a skvěle odvedenou prací se zvukem. Nebýt slabšího konce, mohlo to být krásných pět hvězdiček. I tak moc příjemné překvapení a opravdu nechápu, jak to, že film šel rovnou na DVD. Pro fanoušky žánru lahůdka.(26.12.2006)

 • petero
  ****

  Zaujímavé, hlavne tou atmosférou a herečkou Agnes Bruckner. Už predtým ma zaujala v podpriemernom Venom (2005) no tentokrát sa teším na jej vlkodlačí Blood and Chocolate (2007).(29.12.2006)

 • Gilmour93
  **

  McKeeho Lesy napadené kůrovcem sterility. Mléčné Bradavice v sukních mi svou mdlou atmosférou připomněly podobně leklé žánrové ryby (Cageův Rituál, Cry Wolf) a pokud absentují i napětí, či originalita, může jít Lucky s nějakými ševelícími hvozdy, digitálními kořínky a scénářem po polomu leda tak do háje zeleného. Když jsme u těch asociací s Evil Dead, měl se Ash chopit motorovky a v poloměru jednoho kilometru od školy všechny stromy podříznout, staré Belgie z učitelského sboru rozříznout a tu nejkrásnější studentku…(22.11.2012)

 • eraserhead666
  ***

  No z tý atmosféry se mohlo vytřískat trochu víc. Ale jinak docela dobrý a dobře budovaný stylový horor, který mám radši než kdejaký slasher. Váhám mezi 3-4*, nakonec dám 3, protože těch "hororovějších" scén tam fakt mohlo být víc....(27.12.2008)

 • Jericho666
  ****

  Až na scénu s autem, kdy rodiče odvážejí Heather a na, jak to napsat, odfláknutý konec to byl pro mne nadprůměrný snímek svou atmosférou... Snímek, který mě přikoval k sedačce od prvních minut a až na zmíněné pasáže se mi líbil až do konce... Atmosférická a hudební stránka perfektní až mě mrazilo v zádech a zastavoval se mi místy dech... Herecký výkon Agnes Bruckner se mi též velice líbil... Pro mě velice přesvědčivý a dobře podaný výkon... Ke snímku se budu rád vracet, i když na začátku zmíněné věci mi asi budou trnem v oku napořád...(10.11.2008)

 • - Právě tento snímek přinutil M. Night Shyamalana změnit název jím režírovaného filmu z původně plánovaného The Woods na nám dnes známý Vesnice (2004). (Hejtmy)

 • - Mená učiteliek sú vlastne názvy miest amerického štátu Michigan - Charlevoix, Mackinac, Arbor, Traverse. (misterz)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace