elanista1

Filmy sa maju tak, ze si ich rad pozriem ale postupne na 3/4 zabudnem, len od oka, ostatnu stvrtinu si pametam a rad si pustam dokola. Ziadny film nedokaze ovplynit moj realny zivot, nic si neprenasam do reality, ale ZRKADLA to ako jedine dokazali.Zrkadla som videl pred dvoma rokmi a odvtedy sa permanentne bojim pozriet na svoj obraz v zrkadle. Aj ked na to nemyslim priamo, ale v podvedomi mam stale strach ze moj obraz sa pohne inak ako ja. A ked od zrkadla odchadzam stale mam pocit, ze obraz tam ostal a sleduje ma. Znie to pateticky ale je to tak. To je dokaz, ze toto je mozno najdesivejsi film aky som kedy videl ()

Chromeskull

Hodně povedený horor s hodně hustou atmosférou. Sympatický obsazení, zajímavá pointa, vydařený lekačky a scéna ve vaně je pro mě jedna z nejlepších hororových scén. 85%.....Hned musím splašit druhý díl! ()

Mamutol

Tak jsem dneska v celém domě natřel všechna zrcadla barvou kromě jednoho. Když se vrátila žena z práce, tak se zhrozila. Řekl jsem jí, aby se tedy do toho jednoho nedotčeného zrcadla ráno, až se probudí, podívala a pak uvidíme, co dál. Druhý den ráno v panice a s hrůzou v očích sama začala hledat zbytek barvy a zabarvila i to poslední zrcadlo v domě. Noo ... můj názor je ten, že se prostě nestihla včas namalovat ... ()

david.babick

přidávám hvězdu za poslední minutu a rozhodně za vylomenou spodní čelist ! :-D Kieferova manželka mě srala...ta borka co ju hrála vůbec neumí hrát ()

david666

jeden z těch lepších hororů - dost lekaček, vcelku originální příběh a pár super "killing scenes" - hlavně teda scéna ve vaně byla dost masná:-). Další plus je ne tak úplně očekávaný konec, který dává možnost natočení 2. dílu? ()

Stanford

Abych byl upřímný, tento film byl hodně složitý a dlouhý. Líbilo se mi to zpracování. Je to prostě klasický remake z japonského originálu. Ajovi Hory mají oči a Noc s nabroušenou břitvou se mi ale líbily více. Byly tam jediné dvě hororové scény, které se mi líbili. Ta první a ta ve vaně. Konec jsem čekal lepší. Místy mi to přišlo i nudné, ale dalo se to. ()

(=LIFTY=)

Ze začátku film vypadal slibně...Rychlý rozjezd, scény u kterých jsem se opravdu bál a jedna natolik brutální, že i když jsem ji znal z trailerů, měl jsem při ni podobně otevřená ústa, jako hrdinka v ní. Škoda, že si film neudržel tempo a začal "Kruhovět" (hrdina si sehnal o něčem informace, najednou tam něco nesedělo, rozhodl se tomu přijít na kloub a procestoval kvůli tomu půlku USA). Na konci pak už přišla jen jedna kouzelná střípková scéna, trocha akce a konec, který moji veškerou snahu hledat ve filmu logiku pohřbil. To tomu Ajovi psal scénář Shyamalan nebo co? ()

TesterX

Slušně střižená, i když nikterak výjimečná lekačka s parádním závěrem, nepočítaje tu směšnou bitku těsně před ním. Některé scény vám uvíznou v hlavě ještě nějakou dobu po skončení filmu, stejně jako herecký výkon K. Sutherlanda. Vcelku však průměr, který není nutno vidět napodruhé. ()

redalert21

Dobré, dobré, jsem rád že jsem se na to díval v autobuse při světle a u lídí : )) jinak nevím : )) dobrá duchařina, moc je nevyhledávam a ani je nemusím ale toto se povedlo Kiefer to zahrál dobře a taky děj nebyla uplna slatanina, utíkalo to parádně ()

Konys

Uvedení do děje bylo, na můj vkus, možna příliš uspěchané, ale jakmile se to rozjede, tak dostáváme kvaltiní horor, se solidní atmosférou, špetkou akce, výborným Kieferem Sutherlandem a naprosto precizním zakončením. K filmu mám teda, ale dvě zásadní výtky. SPOILER: Zaprvé, mi vůbec neni jasné proč tam byla ta naprosto otřesná obluda. Vypadala jak kříženec Gluma a někoho z Shaun of the Dead. Směšná a hlavně úplně zbytečná. No a druhá věc. Nechat zabít postavu, kterou hraje Amy Smart, tak brzo a tak brutalním způsobem. To je...to je snad hřích. KONEC SPOILERU ()

sAreOn

Prostě ne. Tenhle film mi totálně nesedl. Přišlo mi to stupidní. Znuděně jsem se díval na Sutherlanda, jak pomalovává zrcadla, zničeho nic začne hořet atd. Nebudu psát víc, protože citím, že by to z mé strany nebylo fér. Ale bohužel jen **. ()

Adamska

Na tomhle filmu jsem si potvrdil, jak markantní rozdíl je mezi shlédnutím filmu v kině a doma. V kině jsem měl chvílemi nahnáno (no jo, duchařiny, ty na mě holt platí), po půl roce doma poměrně slabé. Přesto to není špatný horor, takový lehký nadprůměr (ale opravdu lehký). Lekačky lekají, atmosféra splňuje očekávání, herecké výkony taky ujdou, ale přece jen tomu něco chybí. Přezevšechno to ale budí poměrně dobrý dojem. ()