Rastman

Jaká škoda toho závěru, jaká škoda. Celou dobu stupňovaná atmosféra a nádech nepoznaného nadpřirozena je ke konci smyta zcela jedním konkrétním bubákem. A ani jeho konec není nijak zajímavý. Výborná práce kamery a správna ruka režie dokázala vykouzlit výtečnou atmosféru a ačkoliv se film neobešel bez klasických lekaček, často se budete "správně bát" toho, co uvidíte vedle odrazu hlavního hrdiny. Poslední scéna měla krásný nádech čiré beznaděje, ale to, co se dělo 10 minut předtím, to byla rána pod pás. Nevím, proč, ale nějak mě ty démony posedlé holčičky neberou. 65%, škoda toho závěru. ()

rador

Don't be scared, mommy. He just wants to play with us. Mirrors si zahrá s roztrhávaním čelustí,podrezávaním, topením atd. Nekladie dôraz na psychickú stránku, skôr desí brutálnosťou, ktorá je v scéne vraždy Angely naozaj vysoká. Nudné obkecávanie zrkadiel v prvej polovici by sa mohlo skrátiť, aj tak všetci vieme o čo pôjde. Neskôr to ale naberá pekný spád ktorý končí slušným, nie moc prekvapujúcim koncom. ()

Miloško

Výborný námet.škoda mohlo to byť ešte viac strašidelnejšie.Je tu pár scén ,ktoré ma však šokovali,napr. tá "vaňová" zo sestrou hlavného predstaviteľa.Konečne horor,ktorý sa snaží nazrieť do tajomna.Po brakoch typu Saw,a iných sadomaso hororov. Takisto K.Sutherland v úlohe vyhodeného policajta veľmi dobrý. 7/10 ()

akcul

Jeden a půl hvězdičky. Jednu za to, aby to nebyl úplně odpad a ta půlka je za kameru a za scénu v koupelně s Amy Smart - to byla fakt chuťovka. Ale jinak to bylo spíše usměvně nudné nebo nudně úsměvné? spíš to druhé:-) pro mě osobně ztráta času. ()

hasacisko

neznasam ked je atmosfera filmu postavene iba na zvukovych efektoch...Zvuky, pri ktorych by som sa zlakol aj keby tam bol zaber na zahradu plnu rozkvitnutych ruzi. Inak dej o nicom, dost som sa nudil a a pri konci som dokonca zaspal,takze som si to musel vratit naspat ()

honzic

Pár pěkných záběrů, třeba ta utržená čelist, nárazová hudba, ale horor to přesto moc nebyl, vše bylo jasné a bez překvápka, scénář trochu překombinovaný a herecké výkony opravdu slabé, to není dobrá vizitka remaku. Hodnocení: 40 % ()

viruscrack

Konečně po dlouhé době velmi slušný horor. Byl jsem maximálně spokojen s neotřelým nápadem, kde je zlo. Ohraných hororů s chodícími mrtvolami naaženým mutantím virem by se už ani neměli dostat na světlo světa. Ve filmu jsem ale očekával "lepší" obsazení. Kiefera moc nemusím. ()

Cechyno4

Znepokojující téma. Duchové v zrcadlech. Originální námět. Navíc se do toho vložili ještě dobré scény. Film moc nevystraší, ale některé scény určitě pobaví. Celkově lze film určitě hodnotit kladně. Protože já se bavil. Ale, že bych to musel vidět víckrát, tak to určitě ne. ()

Toumyk

Velmi dobrý horor...jako že fakt HOROR. Lekčky, nechuťárny, příběh...je tu všechno a i když Sutherlanda moc nemusím tak tady byl fakt dobrej!!! I když se to někomu může zdát klišoidní tak mě to v celku sedlo... ()

CrazymanM

Velice dobrý horor,který sice hodnotím se značným odstupem,takže už si ho příliš nepamatuju,ale zaujal mě a líbil se mi.Hodnotím také proto,že jsem právě viděl tzv. pokračování a to teda byla hrozná kravina! ()

Rediik

Horrory moc nemusím, když už se na nějaký dívám, tak určitě ne sama. Po zhlédnutí jsem asi 2 týdny nebyla schopná projít v noci normálně kolem zrcadla. A ani teď mi při vzpomínce nedělá dobře, když je tma a poblíž zrcadlo, co kdyby náhodou. Sama se divím, že jsem byla schopná podívat se znovu na tento film a to sama. Zajímavý, napínavý děj a ten konec, to jsem nečekala. ()

Raskoslav

Tento snímek mě velmi potěšil, neboť sem si říkal co chce kdo udělat z takové frašky jako přízraky v zrcadlech. Alexandre Aja z toho nakonec udělal celkem velmi slušné dílo, kde nechybí ani napětí, ani příběh, navíc lekačky nejsou tolik předvídatelné, a velmi se mi líbilo jak všichni měli hlavního hrdinu za předávkovaného pomatence. Efekty též nejsou uplně laciné, a Kiefer Sutherland podal o něco lepší výkon než bych od něj čekal a jeho herecká choť podala taktéž přesvědčivý herecký výkon. Jedinou výtku mám k pobíhající stařence posedlé ďáblem po stěnách, to už mě přece jen přišlo trochu přitažené za vlasy. Každopádně pro milovníky hororů slušný kousek do sbírky. ()

iamx_

Sutherland se predstavil v dalsim velmi dobrem filmu, i kdyz pred zacatkem filmu jsem mel trosku pochybnosti, jestli zvladne zanr filmu. Nakonec se s tim poparal vic nez obstojne. Co se tyce deje, nedal se dopredu odhadnout a celkove byl dobre zpracovani. Mensi minus vidim v zaverecnem "demonovi", ktery se moc do koncepce filmu nehodil. ()

FREEWHEELER

Veľmi štandartný priemer, ktorý by som s 45% odsúdil na dve hviezdy, nakoľko ma už nelogické pohnútky v tomto type filmov dokážu odradiť od vizuálnej stránky, napätia či zaujímavej atmosféry. Avšak (!!!), scénu vo vani som od úžasu musel pretáčať asi 4x, takže stopa v mojej pamäti rozhodne ostala :) ()

vodkasesemte

prostě vzali agenta Bauera, co opět zastřelil čínskýho předáka v hlavním vysílání a sebrali mu občanku. naštěsí vytáhl záložní pistoli a s baterkou v druhé ruce osvěžuje potemnělé chodby zámku, kde nevím co hledá, že se chová stejně nepříčetně a ve svý malosti je mu to s famýlii konečně spočítáno. doporučuju to vzdát hned po koupelové scéně, ušetříte váš čas i hodnocení! ()

NightScene

Velká poklona panu režisérovi! Za prvé: Nápad. Vraždící zrcadla tu ještě nebyla. Za druhé: Provedení. Dobré efekty a celkem dobré lekačky. A za třetí: Obsazení. Kiefer to zahrál velice slušně a ostatní mu byli "oporou!" :) Dost se mi to líbilo. Když už horrory, tak takovéhle. Jen tak dále! Ale myslím, že druhý díl bude stát za nic, jelikož ho režíroval někdo jiný a obsazení je také uplně jiné. :/ ()