Bube1

Alexandre Aja je režisér, který má své řemeslo pevně v otěžích a prakticky v žádném filmu výrazně nevybočuje ze zajetých kolejí na jednu nebo na druhou stranu (viz. Hory mají oči, Horns). Zrcadla v tomto ohledu nejsou vyjímkou. Casting povedený, scénář jednoduchý, efekty na výbornou a ze tří na čtyři hvězdy to u mě zvedlo nečekané finále, které si určitě zasloužilo lepší sequel než ten z roku 2010... ()

LuNaj

Vynechám-li závěrečný "souboj", tak jde o velmi kvalitní snímek. Kiefer neodvádí svoje maximum, přesto se mi do filmu hodil. Samozřejmě i zde se najdou nějaké nelogičnosti a malé dírky ve scénáři. Ale co, je období hororové krize. Už jsem dlouho neviděl nějaký pořádný, takže se Zrcadla poměrně lehce zařazují do nadprůměru. ()

lusa

A mne sa to páčilo. Nepopieram, že od dôb Troch mušketierov, kedy som sa ako dieťa zamilovala do Charlieho Sheena a Kiefera Sutherlanda :) mám na Kiefera nejakú latentnú slabosť. Malo to dej, malo to i logiku, aj lakačky boli, atmosféra ma držala v príjemnom napätí a herci mi boli sympatickí. Pre mňa príjemné prekvapenie. 4* ()

Cortesz

Neřekl bych, že jde přímo o horor, ale spíše takový mysteriózní thriller s prvky hororu, a to prvky dost silnými a reziséra A. Aja vlastními, protože tento francouz horory točit umí a zde to dokazuje, jeho práce kamery, tmy, světla, stínů a všeho ostatního, navíc umí dokonale vystrašit a lekačkami nešetří, sem tam hodí nějakej dost brutální gore efekt, škoda jen toho horšího scénáře a pár logických nedostatků, ale dá se to přejít, hodně pomáhá obsazení v čele s dobře hrajícím Kiefer Sutherland, kterej si odskočil z 24, aby si zde zahrál pološíleného alkoholika, zvládl to skvěle, předvedl se, že ještě stále dokáže zahrát i ve filmu a nehodlá se zahrabat v seriálech, ostatní herci nedostali tolik prostoru, ale to nevadí, Kiefer to zvládá sám. Těším se na další horor z rukou Ajy, tenhle borec je hororovej mistr, doufám, že jednou až se mu do rukou dostane prvotřídní scénáž natočí kultovní horor. ()

Mr.Roman

Neuveriteľný vývar, ktorý nielenže kombinuje veľakrát videné (ani prsty na oboch rukách by mi asi nestačili na spočítanie v koľkých filmoch som už videl scénu, kedy sa niekto pozrie do zrkadla a namiesto toho aby sa obraz pohol s ním ostal stáť/spravil niečo iné), no stavia na tom hlavnú zápletku a vrcholné "šokujúce prekvapene" mi prišlo už ako absolútna nelogická hovadina. No aj klišé sa dá natočiť inovatívne/atraktívne a osloviť diváka, avšak to rozhodne nieje prípad tohto filmu (pravdaže pár scén čo za niečo stálo sa našlo, no to by bola už ozajstná katastrofa, keďže ten film vyzerá dosť mastne). A Kiefer Sutherland tu prehráva (tým nemyslím opozitum víťaziť) ako najatý. ()

nooly

Slušná duchařina s překvapivým koncem, narozdíl od většiny osazenstva kina a mé přítelkyně se mi to (až na pár maličkostí) velice líbilo. ()

RobbieM@N

Rozhodně horší 4*, jediný důvod pro to je poměrně debilní scénář, zabíjející zrcadla a to rozuzlení?? Alexandre Aja dokázal že je sakra dobrý řežisér, film je napínavý, funguje přesně jak má a někdy ta krev v žilách opravdu tuhla, tempo to mělo výborné. Už aby dostal do rukou nějaký pořádný scénář. ()

Pharlap

ANO! A já se bál! A jak! Protože Kiefer ty lekačky umí prožít před kamerou! A i ostatní herci.... v určitých chvílích. Super hodnotím triky. Třeba jak se ke konci filmu.. v domě manželky Kiefera propadl ten kluk do podlahy, kde bylo 3cm vody.. takže žádná hloubka... to bylo dost dost hustý...!!! Připomíná mi to trochu horrory Temnota a Ti druzí.. a ještě jeden, ale nejsem si jist názvem.. ale pointa je taky o příšerách, které Vás ukradnou do "druhého" světa, sousedícího s vaším, a Vy pak vidite co se děje venku, ale nemůžete zasáhnout, protože jste za sklem.. ale asi to bude ta Temnota.. :-) Koncem shrnuto. Běh filmu byl po první třetině lehce předpovidatelný. I přesto hodnotím kladně! Stojí za shlédnutí a za minuty hrůzy :-) ()

Pai-Mei

Vo filme som nenašiel do očí bijúce nezmysly, keď to berieme ako fantasy horor. Tri hviezdy sú ale podľa mňa maximum za tento ďalší tuctový krvák, tentokrát s detailnými zábermi autostomatologického zákroku a tracheostómie kusom zrkadla. ()

MarkHoppus

Řekl bych podprůměrný horor. Děj je hodně podobný hromadě jiných amerických filmů tohoto žánru a jediné scény, které mají být strašidelné spíš trochu připomínají řezničinu. Takže fanoušci opravdu nechutných krvavých scén si obvzláště při jedné příjdou na své. ()

Meery

presne som vedela, kedy sa zlaknem.. skoro som si to mohla odratat na prstoch... dobre nechutne sceny ako ta so sankou boli... nechutne, ale inak vcelku predvidatelny dej.. a samozrejme zauzlenie na konci.. tesme sa na dvojku... ()

Pepeto

Prešlo mnoho času odvtedy, čo som videl naposledy dobrý horor...toto je po naozaj veľmi dlhej dobe film, ktorý môžem plnohodnotne nazvať hororom...v mnohom mi veľmi pripomenul nemenej kvalitný Kruh...aj keď som jeho sledovanie musel nedobrovoľne niekoľkokrát prerušiť, zažil som skoro plnohodnotný filmový zážitok, ktorý môže tento žáner ponúknuť...skvelý Sutherland a skvelá, hustá atmosféra...zvuk a hudbu si treba užiť naplno, ak nie priamo kinom, tak aspoň domácim kinom alebo dobrými sluchátkami a odporúčam sledovať v noci...šoková odmena sa určite dostaví... ()

Gekon

Podprůměrný horror, s výbornou pointou na závěr-50%. Aja by se měl radši vrátit od duchařin zpět k vyvražďovačkám, ty mu sedí lépe. ()

Loreleis

S čistým srdcem dávám 31/2* - K.Sutherland skvělej, zápletka místy okoukaná ale konec bezchybný. Jasně look demona neoriginální ale ten konec to opravdu všechno vykoupí. ()

monty.cl

Po delší době horor,který stojí za to vidět. Atmosféra houstne s každou přibívající minutou,podporována výbornou hudbou a pro mne překvapivě dobrým výkonem K.Sutherlanda,kterého osobně nějak moc nemusím. Škoda jen posledních pár minut v obchodním domě,ale tuto slabší pasáž hravě vyrovnává finální pointa. A.Aja opět nezklamal, a i když oproti jeho předchozím počinům je to méně brutální a krvavé (Noc s nabroušenu břitvou a nové Hory mají oči), je vidět, že ho horory baví a je jedno, jestli jde o brutál vykydlovačku, nebo temnější kousek. 80% ()

Soubi

V rámci žánru slabé, v rámci konkurence solidní. Po dlouhé době horor, který mě i celkem bavil, ALE - až na pár (sice vychytaných, ale pár) scén nuda, Sutherland hraje jak umí, není to ale dost a atmosféra? Ta se poděla někde v nenávratnu. Nicméně lepší než většina moderní hororové tvorby. Bohužel. ()