Černé ovce

• Nový Zéland Black Sheep (více)

Henry (Nathan Meister) se po letech vrací domů s úmyslem odprodat svému bratrovi Angusovi (Peter Feeney) svůj podíl rodinného majetku. Po příjezdu se však v důsledku genetických pokusů prováděných na ovcích, které má na svědomí právě Angus ocitne nečekaně uprostřed pekla na zemi. Zmutované ovce prahnou po lidském mase, jsou velmi nebezpečné a je jich čím dál víc. (Tygrys)

Jazzzz

Chybějící pointa? Opakující se děj? Asi jsem se koukal na jiný film než většina lidí co to tu hodnotí. Film, který jsem viděl já byl vtipný, měl pointu i děj, který svojí hloubkou naprosto odpovídal parodii. Obsazení ekologické aktivistky, se do filmu hodí a scéna, kdy svého přeměněného zakrváceného přítele obvidňuje z toho, že jedl maso mě opravdu rozesmála. Nevím čím to je, ale ovce mi příjde pro parodii na Zombíí horory úplně dokonalá, ty jejich útoky a akční přesuny celého stáda za cinkání zvonečků.... Luxusní hororová komedie. ()

Yoshimitsu

Ovčí apokalypsa byla dobrej sranec. Zmutované ovce se hýbali, jak pokažení roboti bez špetky vtipu a po zhlédnutí mám jedině chuť na pořádný flák jehněčího. Dávám 25% ()

PetrPan2

Ano, jako ostatní kteří zde hodnotí i mě to připomělo tvorbu Petera Jacksona... ale narozdíl od jiných kritiků, já jsem se skvěle bavil a to i bez alkoholu. Jeden šílenější nápad za druhým, krvavé ovce, ovčodlaci nebo jak nazvat člověka, který se po kousnutí ovcí zmutuje do ovčí obludy a ktomu všemu skvělý humor... ()

Compadre

Na tenhle film jsem se hodně těšil, hlavně kvůli traileru, který mě nalákal dokonale. Bohužel samotný film už tak dokonalý nebyl. Těch několik bezvadných (a ujetých) scén decimuje halda nudných minut, který mě nebavily a film jsem byl nucen posouvat dopředu, abych se zase dočkal nějaké akce..Černé ovce jsou prostě Béčko, které zůstalo někde napůl cesty mezi výbornou gore hororovou komedií a nedomyšlenou ptákovinou. Takže průměr. ()

Ravi

No to byla ptákovina, ale narozdíl od jiných podobných pokusů zfilmovaná s jistou dávkou respektu k žánru. Díky vážné formě se musíte smát i v těch nejkřečovitějších pasážích, doporučuji všem, kteří mají, měli nebo by chtěli mít ovce. dávám 60% = 3/5 ()

MI-380

Veselý masakr ve stylu Jacksonových novozélandských hororových začátků, ovečkodlaci dusají rohanskými planinami a muž s bradou Bruce Campbella má problémy. "Jóó, tak to chodí na farmách, neštěstí je tu hned". 65%. ()

jefff

Hahahaha, neskutečně zábavná horroro/komedie. Místo vlkodlaka ovcodlaci, člověk měnící se v ovci a spousty dalších podobných ovčáren :-) tenhle film je zkrátka zábava se vším všudy pokud však máte alespoň trošku smyslu pro zvrácený humor. ()

sellsakul odpad!

Ako každý večer, tak ani tento nebol iný. Z grče filmov si vždy asi hodinu vyberám, čo si pozriem a následne, keď ma niečo zaujme podľa názvu, tak si to preklikám, čo to je zač. Tomuto filmu stačilo na udelenie čistokrvného odpadu, len trikrát prekliknúť film a už mi bolo jasné, čo si zaslúži a s istotou viem, že sa ho nebudem snažiť pozerať od začiatku až do konca. Ovce, ktoré zabíjajú a je ich stále viac a viac, tak to nie. Zlatá Marabunta (1998):D:D:D ()

giovanni3

Asi měsíc zpět jsem zahlédl posledních pár minut a hodně jsme se nasmál a ihned poté jsme tento film začal hledat. Tudíž jsem očekával film plný humoru od začátku do konce, což se až tak nepotvrdilo. Je tu fůra velmi vtipných scének (závěrečná scéna s ústřicemi, infiltrace mezi ovce, atd..) a na druhou stranu i dost scének co nestojí za moc. Hrdinové takoví průměrní a scénář nejednou solidně pokulhává = ve finále to je takové celé průměrné... lepší 3z5 ()

Specs

Hlášky: Henry: - "Co to je?" Experience: - "Juramine. To je takové léčivé aroma, které mě vždycky uklidní." Henry: - "Vy ženské fakt potřebujete pocit klidu?" Experience: - "Když vezmu v potaz to, že na mě zaútočily geneticky zmutované zrůdy, naskočila jsem do nějakého vehiklu, protože mě pronásledovali, přilákali mě do místnosti, kde byly mučeny zvířata, drželi mě v nádrži s rybím odpadem... Jo, do prdele, potřebuju rovnováhu." & Experience: - "Co je to za zvuk?" Henry: - "Někdo stříhá." & Experience: - "Jsi strom." Henry: - "Nejsem strom. Jsem pojebaná ovce." ()

Mythago

Tohle se mi líbilo. To se mi fakt líbilo. Neříkám, že je to dokonalej film, taky že neni. Scénář mohl být lepší, herci taky a na to, že to je hororová komedie to mohlo bejt vtipnější. Ale zbytek? No zbytek se dá hodnotit nanejvýš pozitivně. Skvělej námět, boží hudba a gore na každém kroku. Až jsem sám byl překvapenej, že mi to gore nijak nevadilo, jelikož nejsem úplně vyznavačem něčeho typu: čím víc střev mimo tělo, tím lepší podívaná, spíše naopak. Jinak masky ovcodlaků byly skvělý a doufám, že u mě nezačne vzkvétat podobná fobie. Fakt mi stačí, že jsem posrátej z pavouků. 8/10 ()

venca163

Všechno tady v komentech je pravda. Vraždící ovce - to je sice poměrně nečekaný a dostačující námět na komedii/horor film, ale bohužel se pro to obstaral jen velmi slabý scénář a po nějakých 20-30 minutách zábava končí (protože se vtipy začnou buď opakovat, nebo úplně chybí). Novozélandani jsou vůbec ujetý na tyhlecty komedie s poměrně "nekomediálně" realisticky vyhlížejícími krvavými scénami. Mně to nevadí, ale holky se na to se mnou kvůli tomu nechtěj koukat=) (55%) ()

Soweek

Co jim to chudáčkům bílým udělali?:-) Novozélandská tradice komediálních hororů, kterou zanechal Peter Jackson pokračuje. Pokud jste viděli jeho první dva filmy a líbily se vám, vychutnáte si ovečky v plné výši. ()

sedm.1

Po Zombií striptérkách další naprostý úlet na poli komediálního splatter horroru.Autoři každopádně mají na 100% ve své oblibě počáteční tvorbu velmistra Petera Jacksona(a to určitě nejen kvůli stejnému původu země).Stříkání vnitřností na všechny strany se pravidelně střídá s poměrně povedenými hůmornými hláškami a scénami(což se málokomu povede) a šílenost střída šílenost.Herecké projevy jsou tak akorát(žádné zbytečné přehrávání,tajtrlíkování),efekty na velmi slušné úrovni(zde snad jediné mínus,že jich zas nebylo až tak moc),o nějakém promakaném ději se nemá smysl moc bavit,ale o to tu jde samozřejmě až v té nejposlednější řadě.Černé ovce je prostě úlet,který natočili filmaři,kteří se filmem baví,žánr splatter/komedie jim není cizí a dokázali to přenést i na mě.Fanouškům tohoto subžánru Černé ovce určitě doporučuji! ()

Šakalík

Jako horor příšerné, jako komedie vynikající. :-) Tenhle film jsem viděl na Brutal Assaultu v mísním Horror Cinema House, kde celý sál doslova brečel smíchy. Děj tohoto filmu je neskutečné béčko až brakového charakteru. Geneticky zmutované ovce, které se promění v masožravé bestie, no proč ne. Pošahaní ochránci zvířecích práv, no proč ne. Ale když jsem viděl člověka, kterak se pozvolna mění v ovci – ovcodlaka – nahodil jsem poněkud překvapený obličej, kterýžto výraz se posléze změnil v široký úsměv, který mi vydržel až do konce projekce. Některé scény jsou kouzelné (třeba scéna, kdy jsou hlavní hrdinové poprvé napadení ovcí během jízdy autem. Všichni utečou na korbu a po dotazu „kdo vlastně řídí?“ následuje záběr na ovci za volantem . :-)) Celý film si neklade vůbec žádné zábrany, takže některé scény jsou opravdu až bizarní a nechybí ani řádné gore (třeba útok ovčí armády na účastníky tiskové konference je přímo bravurní). Musím říct, že ač tyhle uchylárny obecně moc nemusím, u tohoto filmu jsem se opravdu dobře bavil, i když objektivně řečeno je to strašná kravina (nebo spíše ovčina :-)). Čtvrtou hvězdu přidávám za úplnou pointu, kdy záběr na honícího psa vyvrcholí jeho překvapivým „bééé“, což si vysloužilo bouřlivý aplaus celého kina. :-) ()

kery-

Už na začátku je jasné, že tenhle film moc vysoko nemíří. Ale i přes tento drobný "handicap" se musí uznat, že to opravdu dokonale vystihuje svůj žánr komedie/horor. Někomu se film může zdát šíleně trapný (a taky že je), ale dokáže pobavit... 65% ()

Všechny cesty vedou do Varů

Všechny cesty vedou do Varů