poster

Kazatel

 • USA

  Priest

 • Slovensko

  Priest

 • Slovensko

  Kazateľ

Akční / Horor / Thriller / Sci-Fi / Fantasy

USA, 2011, 84 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ruut
  *

  Mad Max z budoucnosti, natáčený totálním lemplem. Kouká se na to hezky - problémem je, že po minutě si člověk nepamatuje o čem to před tou minutou bylo. Asi o fous kompaktnější než předchozí režisérův film, ale to má zhruba stejnou váhu jako pochválení nového filmu Uwe Bolla ...(6.8.2011)

 • petero
  ***

  Výborne obsadené béčko, tvorca Legion sa nezaprie, štýlové, kopírujúce, akčné scény luxus, hlášky by neboli OK ani pred štvrť storočím, svižné, krátke, Paul Bettany sem nepatrí, ostatný už hej, cool je Karl Urban i keď nemá čo hrať. Ďalší film od Stewarta si určite pozriem, ak to nebude ovšem dráma, no rozhodne do kina na to nepôjdem. Videné: 3x.(5.6.2011)

 • Botič
  ***

  Zatraceně silný vnitřní rozpor, protože Priest rozhodně není takové zlo jako Legie a prvních dvacet minut to bylo dokonce i hodně slušně našlapané, ale co ty záchodové dialogy? ufff :) Ke konci vysává Stewart Legii a Jonáše Hexe, aby mohl uvařit hodně podivný ham and eggs. Ale ten rozjezd, jo ten se povedl. Místy to vypadalo, že se tvůrci inspirovali filmem Johna Forda Pátrači, což je luxus, který si tohle béčko možná ani nezasloužilo.(21.7.2011)

 • Morien
  **

  Tohle vypadá, jako že má někdo rád Equilibrium, upíry a Paula Bettanyho (vše atributy, které mi spouštějí Pavlovův reflex), ale nemá moc filmařského talentu (a tady vzrušení zase ochabuje), a udělá si malou, osmdesátiminutovou radost. Pobavil mě ten nápad, že upíři pijí krev a církev také pije krev. Mně osobně ale tedy přijde jako hřích, mít k dispozici tolik přitažlivých věcí a místo jejich využítí k freak-výletu do budoucnosti si hrát na akční blockbuster. Mít já k dispozici Paula Bettanyho, Brada Dourifa a Karla Urbana na jednom místě, tak je nechám celý film hlídat val mezi světlem a tmou a na obou stranách by byly ženy, které by je lákaly k sobě. "Ve městech není žádné slunce, už ne."(15.6.2013)

 • akisha
  *

  Bohužel už ani Paul Bettany a jeho ultradrsná vizáž nestačí, aby divák filmu odpustil všechno to... no, prostě všechno. Protože tenhle počin mě svou otravností vyloženě fascinoval. Spoustu klišé člověk čeká, ale že to bude až taková hrůza, to udivilo i mě. Vykradlo se snad úplně všechno: Blade Runner (města), Blade, Blade II, Blood od Monolithu (nevím, jak moc, ale mě se vybavil level s tím vlakem) Blood + (upíří vzhled), Vampire Hunter (celej ten nápad s budoucností skloubenou s 19. stol. a další) Matrix, dokonce i Van Helsing (líheň) a včely. Vztahy mezi postavama nefungujou, postavy samy o sobě nefungujou a nesplňují ani to, co by se dalo očekávat od provařenejch šablon. Jako vítěz z toho nakonec vychází snad jen Karl Urban, u kterýho je tenhle výkon rozhodně jeden z nejvýraznějších. Otázkou tak zůstává, jestli se Paul Bettany rozhodl něco bojkotovat, má pifku na církev, má zálibu v "mega-béčcích" nebo snad touží setřást image dobrýho herce (a v tom případě by mě zajímalo proč) a nebo jestli ho prostě jenom baví nosit na hlavě namalovanej kříž. Zkrátka, tohle je slabý i na slabotu, jakou od toho všichni čekali. Jo, a ještě něco. Dívala jsem se na to s bratrem, kterej přijel na sobotu, byl celej rozesmátej a šťastnej, pak se podíval na Priesta a víckrát nepromluvil. Takže beware!(12.9.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace