poster

Kazatel

 • USA

  Priest

 • Slovensko

  Kazateľ

Akční / Horor / Thriller / Sci-Fi / Fantasy

USA, 2011, 84 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • johnn333
  **

  Jsou tam upíří, bere se to děsně vážně, je to zahleděné do sebe a totálně tomu chybí nadhled či vtip. A Twilight to není. Co to je? Kazatel. 35%(2.7.2011)

 • Wacoslav1
  **

  Slabý 2* i přes krátkou stopáž strašně se vlekoucí film z podivným dějem a hromadou wtf momentů.25%(22.5.2016)

 • Ded@M@tes
  ***

  Hlavní herec mi přišel nějak mimo a filmu rozhodně ubírá na kvalitě. Fantazie děje a příběhu ujde, ale jistou stránkou je to krok stranou. ( Hodnocení: 5/10 )(12.5.2012)

 • Zeck
  ****

  Legie a debut Stewarta dopadl otřesně. Priest se přece jen vyvedl o něco lépe, přesto obsahuje moc chyb na to, aby mohl být cool. I když vykreslení futuristického světa nad kterým má vládu úzkoprsá církev, je brilantní, herecké jména poctivé a postapokalyptický svět představen lákavě, chybí základ, napětí. Právě podání úpírů jako nějákých slepých psů se mi moc nelíbilo, řežie nedokázala navodit pocit strachu a napětí v žádné scéně i když se prostředím a tématem přímo nabízelo (procházení úlu). Nelíbilo se mi ani to totálně nemoderní lítání ve vzduchu při soubojích ala Tygr a drak, nelíbilo se mi toho více, ale přesto vítězí klad žánru a fandění Stewartovi v tématech jeho filmů, i když jako režisér stojí úplně za hovno. 67%(4.6.2011)

 • Cervenak
  **

  Rovnako imbecilné ako Légia, ale toto má aspoň slušné tempo, rozumnú stopáž a ako-tak pozerateľné akčné scény. Navyše tu nie je toľko akože sofistikovaných dialógov o viere, čo je fajn, pretože akonáhle nejaký dialóg príde, je to čisté peklo. Najsmiešnejšie sú akože tvrďácke hlášky, ktoré tentoraz nedokáže predať ani Bettany. Prísľub pokračovania (trilógie?) v závere je dosť desivý.(3.6.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace