Kazatel

Priest

Kazateľ

Akční / Horor / Thriller / Sci-Fi / Fantasy

USA, 2011, 84 min

Rozpočet $60miliónovTržby USA $29,136,626Tržby Celosvetovo $84,248,000Tržby za predaj Blu-ray v USA $6,637,908 //počet predaných kusov 295,828Tržby za predaj DVD v USA $6,025,396 //počet predaných kusov 344,640║ V podstate nič prekvapivé ale z tohto už prevareného žánru(Resident Evil, Underworld) dosť pozerateľné, akcia slušná, triky fajn, pokračovaniu by som sa nebránil. __ nakoniec som to videl aj v kine len 2D verziu a fakt to niečo málo do seba má, slušné /videl v kine: 60%/ (videl na festivale Comics Salon 2011)(4.9.2011)

Zatraceně silný vnitřní rozpor, protože Priest rozhodně není takové zlo jako Legie a prvních dvacet minut to bylo dokonce i hodně slušně našlapané, ale co ty záchodové dialogy? ufff :) Ke konci vysává Stewart Legii a Jonáše Hexe, aby mohl uvařit hodně podivný ham and eggs. Ale ten rozjezd, jo ten se povedl. Místy to vypadalo, že se tvůrci inspirovali filmem Johna Forda Pátrači, což je luxus, který si tohle béčko možná ani nezasloužilo.(21.7.2011)

• Zíza

Nemastné - neslané, bez napětí, klišé nad klišé, které ani nemůžete v pořádku strávit, protože vás film prostě nenechá, Cam Gigandet neumí hrát a konec je na dvě věci. Hudba taky nezaujala. A docela lituju těch pěněz, které jsem za to dala. Akce pomálu, dobrá akce snad ani nebyla. Upíři taky nic moc. Prostě je to hodně hodně slabý snímek. Nějak si po vyspání ani nemůžu vybavit, co (a jestli vůbec) mě na tom něco bavilo...(14.5.2011)

Hlavní herec mi přišel nějak mimo a filmu rozhodně ubírá na kvalitě. Fantazie děje a příběhu ujde, ale jistou stránkou je to krok stranou. ( Hodnocení: 5/10 )(12.5.2012)

• Hal_Moore

Pokud jsem Legii udělil jedinou hvězdičku, tady musím zákonitě přidat. Kazatel JE lepší film než Stewartova prvotina. Ale může za to jen jedna jediná věc - herci. Bettany jse stejně jako v Legii úplně mimo, avšak ostatní v čele s Karlem Urbanem válí. Hudba neuráží, scénář neexistuje a střih se evidentně vymknul kontrole. Výsledek vlastně jen přinesl to, co slibovaly upoutávky - o něco lepší Legii. Anděly vystřídali "faráři", posedlé zase upíři. Screen Gems měli dát námět do rukou jiného scénáristy a režiséra, věřím, že by tak vzniklo alespoň zábavné Guilty Pleasure. Takto jde o další promrhanou šanci za šedesát milionů. PS: Samotný film vypadá, jakoby byl natočen s třetinovým rozpočtem.(17.11.2011)