foto

Maggie Q

  • nar. 22.5.1979 (38 let)
    Honolulu, Hawaii, USA
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Maggie Denise Quigley se narodila 22.5.1979 v exotickém Honolulu. Její rodiče se poznali během vietnamské války, kde Maggin otec sloužil v americké armádě. Po dvou letech se vzali a odstěhovali na Hawaii. Zde se jim narodila americko-irsko-vietnamská míšenka.

Maggie vždy snila o kariéře veterinářky, ale svět modelingu a filmu nakonec zvítězil. Mezi její první úspěchy lze počítat filmy OCELOVÝ MUMRAJ a VYVOLENÉ, které z ní v Asii udělaly hvězdu. Poté začala pomalu pokukovat po Hollywoodu. Mihnutí v pokračování KŘIŽOVATKY SMRTI nebo v CESTĚ KOLEM SVĚTA ZA 80 DNÍ z ní hvězdu neudělalo. Jednou však zavolal televizní bůh J.J. Abrams a Maggie byla obsazena do třetího pokračování MISSION IMPOSSIBLE . Po boku Toma Cruise si vystřihla roli agentky Zhen Lei. I v jejím příštím filmu ji uvidíme v roli agentky a opět v pokračování a po boku velké star, jakou Bruce Willis určitě je. Samozřejmě se jedná o čtvrtý díl SMRTONOSNÉ PASTI.

Maggie Q se už podařilo dobýt takřka celou Asii (Hong Kong, Japonsko, Hawaii) a v Americe už jí v tom taky moc nebrání. Svůj sen o kariéře veterinářky si teď už asi jen tak nesplní.

Jan "Reiniš" Bodnár

Herecká filmografie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace