Hrdinka amerického thrilleru, manažerka Angela Bridgesová (Rachel Nicholsová), pracuje i na Štědrý večer, a když chce konečně odjet domů, zjistí, že hlídač Thomas (Wes Bentley) na ni v podzemí nalíčil past. Buď se jí podaří utéct, nebo přijde o život...  Je Štědrý večer, ale mladá ambiciózní manažerka Angela Bridgesová (Rachel Nicholsová) je ještě stále v práci. Chce vše dodělat, než vyrazí na rodinnou večeři. Když konečně sjede do opuštěné garáže, zjistí, že nemůže nastartovat auto a nemá signál v mobilu. Pomoc jí nabídne přátelský hlídač Thomas (Wes Bentley), ale když se ani jemu nepodaří auto spravit, řekne Angele, aby s ním povečeřela. Ta se jen zasměje, jenže záhy zjistí, že se ocitla v situaci, která rozhodně úsměvná není. Probudí se totiž přivázaná k židli ve studené místnosti pro bezpečnostní službu v podlaží P2 a je si jistá, že štědrovečerní večeře je to poslední, po čem Thomas prahne. Teď záleží hlavně na její odvaze a touze žít, aby se jí odtud podařilo utéct. Americký hororový thriller režíroval Franck Khalfoun. (oficiální text distributora)

Spike86

Trochu krvavé, jedna scéna dost brutální, občas záblesky dobré atmosféry, ale jinak dost míst beze strachu. Zpočátku je hudební podkres docela dobrý, vhodný k hororu a vhodně doplňující atmosféru, později se objeví 2 známé dobré melodie, které se ale moc k hororu nehodí, ale budiž, hudba není slabinou. Scénář není příliš nápaditý. 65% ()

montel

Angela (Rachel Nichols) pracuje na štědrý den do pozdních večerních hodin a už se těší, že stráví pohodový zbytek dne se svou rodinou. V podzemních garážích však narazí na Thomase (Wes Bentley). Hlídače s hodně vzteklým psem, který Angelu nehodlá domů pustit. Uzavře všechny únikové východy a s Angelou si hodlá užít sváteční den po svém...Průměrný americký thriller ve kterém mě nadchly dvě věci. Nádherný dekolt Rachel Nichols a parádně udělaná vražda autem. Ale jinak žádný zázrak. 55% ()

Drky

Na Štědrý večer by měli být všichni doma u stromečku se svou rodinou a myslet jen na krásné věci. Jenomže pokud je člověk až přehnaně ambiciózní a nebo se dříve flákal není mu přáno. Někdy to ovšem může být životu nebezpečné a o tom se přesvědčila hlavní hrdinka temného thrilleru P2. Uzamčena v temných podzemních garážích skoro sama přející si aby tam byla radši sama. Zajímavá zábava s občas nesmyslným jednáním hlavních hrdinů, kteří na druhou stranu jsou hodně sympatičtí. Hodnocení 3* a 65% ()

kecka007

Příběh je dobrý. Herecké obsazení na tom už tak dobře není. Sice Thom je teda fakt skvělej ale slečna Angela mi vadí už od prvního pohledu. Dva policajti v autě a nevšimnou si ležícího telefonu přímo před nima ? dobře no.Není to zas tak hrozné ,dá se to shlédnout ale mile rádi na to zapomenete. ()

Rosa.rie

Psychopatický chlápek posedlý výše postavenou ženou... takový věčný námět. Má to vcelku bezduchý děj, no, dám jednu hvězdičku za to, že jsem se chvílemi dost lekala, ale některé scény byly spíš úsměvné ()

Cor-Angar

Tak jako...v rámci možností slušný. Wes je mi fakt symptatickej a "osamělého" Toma zahrál opravdu dobře (navíc jeho skvělý Elvis :) ) Hlavní hrdinka...no...kdyby tam víceméně celý film nepobíhala s obrovským výstřihem který má dost co ukázat , tak by mi byla asi docela nesympatická...Takhle strhávala pozornost trošku jiným směrem a člověk pak ani neměl čas nějak přemýšlet nad logikou, ikdyž u takových filmů je to asi stejně zbytečný. Lepší to prostě brát jako další klasický horor, na který se za chvíli zapomene a pak vás to na hoďku a půl zabaví :) ()

wrong3

Super herci.Atmosféra hustá tak,že by se dala krájet.Hlavní hrdinka je vážně kus.Ani ne tak horor,ale thriller. ()

Napajka

Nemůžu si pomoc, ale dlouho jsem neviděla tak hloupý film. Hrdinka se chová hloupě (když se např. 3x za sebou diví, že v podzemním parkovišti nemá signál), hlavní zloun se chová hloupě ( i když jinak hraje Bentley dobře, ale v tomto případě jsou pokusy o děsivé pohledy směšné) a asi nespočítám, kolikrát jsem se u tohoto filmu plácla přes čelo, když se stalo něco... hloupého. Herci se snaží, ale tady to zkrátka nestačí. Každopádně, proti gustu žádný dišputát :) ()

naytsirk

„Elvis“ se na vánoce cítí být osamělí, a protože s ním pejsek nedokáže stolovat, pozve na krocana s kaší holku z vyšších pater…. No, jenže holka už měla v plánu něco jiného (kupodivu) a tak našeho milého Elvise odmítne… A tím začíná jízda v potemnělých garážích kdesi v New Yorku a ta jízda je dosti zběsilá… jeden nehet sem, jeden pejsek tam…. Rozhodně slušný thriller…. ()

Chlo0opek

Bohužel musím říct, že tentokrát to odvážně odhalené poprsí hlavní představitelky bylo spíše rušivé - člověka od děje neustálé odvádí sledování jen tohoto místa:) Jinak celkem dobrej thriller. ()

pedvora

Nenadchlo ani neurazilo. Na honičkovej horor "psychopat vs.oběť" tam bylo docela pár dobrých a zajímavých scén, ale hodnotím jako slabší průměr. Občas jsem měla pocit, že jsem ten film už viděla... ani hrdinové mě nijak neoslovili, takže se občas dostavil pocit upřímného touhy, že by tam mohl ještě vstoupit někdo, kdo by ty dva zamordoval (to by byl zvrat!)....no a moc a moc předvídatelných scén, což mě pak svým způsobem nebaví. Možná, kdybych měla tu správnou náladu a hrál by tam některý z mých oblíbenců, hodnotila bych lépe. ()

Mark1983

Na film jsem byl zvědavý a nezklamal mě.Jsem spokojen,jelikož i takové filmy mám rád.I když po celý film tam jsou skoro jen dva herci,podle mě to má slušný děj,napětí a klidně bych se těšil i na pokračování. ()

uprchlice

"P2" je vánočně nabitá akční podívaná, která určitě stojí za to Režisér Franck Khalfoun, který si v něm střihnul malou roli má na svém kontě remake "Maniak" a také si ještě střihnul malou roli například v horroru "Noc s nabroušenou břitvou", nebo "Piraňa 3D". Ovšem režie mu jde celkem dobře ;-) "P2" nás zavede do tajemné garáže P2 ;-) :-D, kde má zaparkované auto atraktivní Angela. Ovšem, když chce nastartovat, nejde to! :-o Na pomoc si vyžádá nočního hlídače garáží Thomase, který jí chce pomoci, ale marně! Angela se tedy vrací z garáží do prvního patra budovy, kde čeká na taxíka. Je tu ale problém! Dveře někdo zamkl, takže jí taxík ujede před (zavřeným) nosem! :-o No a jde se zpátky do garáží, kde se bude odehrávat následné asi 65 - 70 minutové peklo, jelikož Angelu někdo unese! Bylo zajímavé sledovat hru na kočku a na myš! Nejlepší (a jediná) vražda, kdy vrah přímo rozdrtí hlavu chlapíkovi a jeho mozek (tedy spíš to, co z něj zbylo ) se rozprskne na kapotu auta! :-D Musím uznat, že dva herci mi v garážním peklu naprosto vyhovovali! Film je prakticky jenom o tom, jak kočka honí myš a chce jí dostat do pasti! Myš je ale chytrá a kocoura přelstí. No a poté vyběhne ze své díry a je volná... Jednoduchý, avšak působivý děj, který dodržuje svůj směr a neodbočuje z cesty Pár písmenek na závěr: Pokud máte rádi tajemná místa, kde nevíte, co Vás čeká, tak "P2" je přesně to, co Vás nadchne a ujišťuji Vás, že hodně dlouho budete váhat, kde necháte zaparkované svoje auto... ;-) ()

Richie4422

Zábavný a napínavý po celý čas. Nič zbytočne prehnané, všetko hrá ako má. Niet čo riešiť. Wes bol absolútne geniálny. ()

zeromen

Docela docela slušně natočené béčko. Se zajímavým dějem, docela pár slušných lekaček a slušnou temnou atmosférou. Dobré obsazení, velice povedený záporák a hlavně krásna baba s výstavníma prsama. :-) ()

Smashed

Na tenhle film jsem se hodně těšila a do jisté míry jsem zklamaná. Čekala jsem trochu víc napětí, ale zase oceňuji, že film není postaven jen na hektolitrech krve a nechutnejch scénách. Angela byla dokonale zoufalá a Thomas byl tak zvláštní, že si myslím, že neměl na parkovišti moc co dělat a raději by ho měli zavřít na psychiatrii. ()

TeddyCarlos

Slabé dvě hvězdy. Lekačky předvídatelné, až na tu v úvodu. Atmosféra plytká a více než film jsem spíše sledoval hodinky, kdy už to konečně skončí. Alespoň na tu slečnu se dalo trošku dívat, i když vlastně byla každou chvíli zacákaná vod krve, takže zase nic. Řešení problémové situace opět na palici, ale koncem filmu hrdinka alespoň trochu překvapila. Film je také samozřejmě doprovázen skvělými dialogy a monology ve stylu: ÚÚÚÚ ÁÁÁÁÁ ANGELO! AUUU NÉÉÉÉ ÉÉÉÉ BLÉÉÉ ANGELO!, a jako bonus jsou tyto výkřiky tak nahlas a frekventovaně, že bych je nejradši vodprásknul oba. Policie samozřejmě neschopná si ani zavázat tkaničku, natož někomu pomoci. Ty měli vskutku bystrost a zrak jako ostříž...po operaci očí ale. Bylo zde pár, řekněme "drsných" scén, za které dávám jednu hvězdu. A obecně to nebyla až taková sra*ka, abych u té jedné hvězdy zůstal. Nejlepší komentář: gpx ()

Pattrick

Solidní jízda. Neberu ohled na to, že je to ohraná písnička, žena vs muž, jedno stále prostředí, on jí chce/nechce zabít, klasika. Jenže, přesto stále funguje, když se skloubí solidní hudba, ucházející výkony, krev, řev a to správné napětí, je to slušné podívání a tady to napětí bylo. Kam se hrabou filmy o zombie, různých příšerách, takhle má vypadat napínavý film a to z důvodu, že se to prostě může stát a v tom už je jenom ten nádech zajímavosti u takových filmů. Pěkná prsa Rachel, ani nevím na co jsem měl koukat dřív .. 70% ()