Hrdinka amerického thrilleru, manažerka Angela Bridgesová (Rachel Nicholsová), pracuje i na Štědrý večer, a když chce konečně odjet domů, zjistí, že hlídač Thomas (Wes Bentley) na ni v podzemí nalíčil past. Buď se jí podaří utéct, nebo přijde o život...  Je Štědrý večer, ale mladá ambiciózní manažerka Angela Bridgesová (Rachel Nicholsová) je ještě stále v práci. Chce vše dodělat, než vyrazí na rodinnou večeři. Když konečně sjede do opuštěné garáže, zjistí, že nemůže nastartovat auto a nemá signál v mobilu. Pomoc jí nabídne přátelský hlídač Thomas (Wes Bentley), ale když se ani jemu nepodaří auto spravit, řekne Angele, aby s ním povečeřela. Ta se jen zasměje, jenže záhy zjistí, že se ocitla v situaci, která rozhodně úsměvná není. Probudí se totiž přivázaná k židli ve studené místnosti pro bezpečnostní službu v podlaží P2 a je si jistá, že štědrovečerní večeře je to poslední, po čem Thomas prahne. Teď záleží hlavně na její odvaze a touze žít, aby se jí odtud podařilo utéct. Americký hororový thriller režíroval Franck Khalfoun. (oficiální text distributora)

ladko

Horor(thriller) pre nerozmýšľajúcich ľudí. Keď človek neuvažuje nad neuveriteľnou stupiditou hlavnej hrdinky(od čoho nás mal odpútať ten hlboký výstrih), možno si to ako tak užije. Záporák je trápny(najmä keď vrieska - taká prázdna chladnička naháňa oveľa viac hrôzy). Jedna hviezda za slušné gore efekty(aj keď ich bolo málo) a druhá práve za ten výstrih a hlavne jeho obsah(Sorry, I'm just a guy and I can't help it.):)Inak len pre veľkých hororových fanúšikov - nič pre filmových fajnšmekrov. ()

fannah

Některé nápady byly super, některé naprosto předvídatelné scény mě ale totálně sebraly chuť to ještě někdy vidět. 40% ()

mysiak

Alexander Aja...jediný režisér/scenárista, ktorý je teraz garantom hororu...Horor v ktorom hrajú až 2 herci, a je to výborné, to si nechám ľúbiť. Strašidelne, mrazivý thriller/horor, ktorý nezaprie genialitu Alexandra Aja, aj keď nerežíruje, dokazuje, že aj s neznámymi hercami sa dá urobiť veľkolepé divadlo...Thx za ten napínavý a brutálny koniec... ()

Vyrida

Typický průměrný thriller, než-li horor s minimálním počtem herců a rozdilných lokací. I s takovým minimem se dá udělat pěkná atmosféra, tedy alespoň v úvodních minutách, že ano. Film sice čerpá z čeho se dá, ale stejně z toho dříve či později, budete hlavně už ze zminěného vesměs stejného prostředí unaveni a očičko začne proto rádo šilhat k časové ose filmu. Hlavní dvojice hereckého obsazení je taktéž dle mého průměrná a ani jeden charismem přímo nevýří. Vnadné poprsí Rachel Nickols je zase jiný příběh. Krvavé scénky jsou vesměs všechny pěkně udělány a hvězdičku si zaslouží, ale nějaké velké barvení na červeno zase opět nečekejte. Závěr mi trochu vrtá hlavou, stejně jako některé logické situace ve filmu. Nechci moc spoilerovat, ale aby se Rachel snažila vypáčit skleněné dveře a ztrácela, tím pro ní drahocený čas, místo aby francouzákem v ruce rozbila sklo, mi hlava opravdu nebere. Na 3 hvězdy to však stačí ikdyž to bylo o ty vnady těsný... :) ()

Freemind

Herci fajn, vizuál fajn, ale celý děj je tak unylý, nenápaditý a předvídatelný, že to opravdu nelze klasifikovat lépe, než "mírně nadprůměrně natočená ztráta času". ()

raimi

Jaká škoda. Takovej slibnej rozjezd to má, dost dlouho jsem si napětím kousal nehty, první kill naprosto dechberoucí, ale to finále... škoda, přeškoda nevyužitého potenciálu. Ale hlídač je řízek jako hrom. ()

kaylin

Horor, který nezačíná nijak originálně - magor se zamiluje do ženské, a tak ji unese a drží ji proti její vůli. Prostředí garáže je ale zajímavé a herci dokáží udržet vaši pozornost celou dobu. Navíc jsou zde scény, které skutečně stojí za vidění, pokud máte rádi gore triky - hlavně najíždění autem je neskutečně skvěle provedeno, což samozřejmě znamená, že je to echt hnusné. ()

Gorehound

Adrenalínový horror/thriller, ktorý začína pekne pozvoľna, ale graduje v napínavú jazdu s niekoľkými gore scénami, ktoré napätie len podtrhujú a stupňujú. Hlavná hrdinka je sympatická kočka, ktorej palce držať budete, prázdne garáže majú svoju pochmúrnu atmosféru, pekné a tak trochu zimomriavkové je využitie vianočných piesní, čo platí i o zasadení filmu do melancholického vianočného obdobia, napätie postupne hustne a graduje vo vydrené finále. Vydarený kúsok. ()

topi

No nebylo to vůbec špatný a vůbec jsem se nenudil. Gore scény byly vymazlený (mohlo by jich být víc) , hlavní hrdinka s krásnými vnadami byla taky perfektní, stejně tak jako vyšinutej hlídač objektu, ve kterém se celý příběh odvíjí. Co mi tam prostě scházelo, byla aspoň trocha originality. Takových filmů na podobný téma je fakt mraky. Ale i přesto je to dobrej hororovej thriller, u kterýho se atmosféra perfektně stupňuje. Na scénáři zapracoval i Alexandre Aja a film i produkoval. Zajívostí je, že hudbu nahrál Slovenský národní orchestr. ()

MATADOR

Vždy jsem byl toho názoru, že "securiťáci" jsou divný a tenhle film to docela vystihuje. Chudák nemá kamarády, tak si prostě někoho unese a poté dělá, že jsou přátelé. Všehovšudy film nenabízí nic jiného než stále omýlané thrillerové klišé. Tento film od nejhoršího hodnocení zachraňuje tak nějak konec, který je na tento film dobrý. A chvilkama mě zaujal i dekolt hlavní hrdinky. Ale i tak horor to každopádně není! * ()

Thomassi

Celkem povedený ani ne tak horor, jako spíše napínavý thriller. Žádné inovace v žánru, ale napětí by se dalo krájet. Jedna krásná slečna je naháněna místním chlápkem hlídačem v podzemním parkovišti. Možná pro někoho nic světaborného, ale já za sebe musím říct, že právě prostředí je atraktivní a pro onu slečnu jak dělané, aby si nadělala do kalhotek. Mimochodem Rachel Nichols ve svých bílých uplých šatech s velkým výstřihem je opravdu k sežrání. Některé nelogické věci v takových to případech už ani neberu vážně. Prostě to k tomu patří. Pro mě lepší průměr. ()

Quint

„Cat and mouse“ thrillery v uzavřených lokacích patří mezi můj oblíbený subžánr. Vždy mě u nich baví sledovat, s čím vším dokáží scenáristé v rámci akce v omezeném prostoru přijít. P2 v tomhle ohledu sice není vyložený majstrštyk, ale určitě tu je na co se dívat. A nemyslím tím jen Rachel Nichols, která většinu filmu pobíhá oděná pouze v mokrém negližé. Prostory uzavřeného několikapatrového parkoviště jsou skvělou lokací pro minimalistickou psycho naháněčku a využité jsou na maximum (schodiště, různá podlaží, výtah, bezpečnostní kamery, hlídací pes... dokonce je tu i automobilová honička). Potěší i fakt, že hlavní hrdinka uvažuje velmi racionálně a logika tu celkově funguje, což u podobných filmů není příliš časté. Wes Bentley se do role osamělého slizáka, který balí ženy tak, že je doslova sbalí do kufru, sice typově moc nehodí, ale dosyta si ji užívá. ()

AlistairMir

Filmy o posedlosti mentálně vyšinutého jedince fešnou dívkou a jeho následnou snahou jí za každou cenu získat mám v oblibě tady jsem byl bohužel zklamán. Neříkám že je to příšernost a pustil jsem si to během týdne dokonce 2x s tím že třeba u druhé projekce tomu přijdu na chuť. Ale bohužel. Příběh je dobrý a prostředí super jenže celej film prostě kolem mě jen tak proplynul bez nějakého většího zájmu. Možná to bude záporákem, kterému jsem to prostě vůbec nevěřil a lezl mi svým hereckým projevem na nervy. Možná kdyby ho hrál kupříkladu Morgan, který si podobnou roli střihnul v Intimní pasti, tak bych šel i o 2* nahoru. Já vím čistě můj problém takže i když mě to nezaujalo musím to DOPORUČIT jelikož je to dobrý film a spousta lidí bude nadšená. ()

ilemas

Vynikající thriler/horror,kamera,hudba,pár krvavých dobře natočených scén a slušná dávka napětí. Navíc nádherná Rachel s hlubokým výstřihem(asi pro ty,který by film nudil,aby měli na co koukat). Jen bych dal místo W.Bentleye J. Phoenixe-ten by mi tam pasoval víc. A pak o jednu hvězdičku navíc. Už se těším co nám Franck Khalfoun přichystá dalšího. ()

honajz2

Příjemná podívaná. Film jenom o dvou (no teoreticky o třech) hercích a naprostá bomba. Je to napínavé (a to hodně), atmosféra je skvělá, hlavní hrdinka je sympatická, z čehož vyplývá, že tu je komu fandit. Psychopat je vybraný dost dobře - jsou Vánoce, nikdo by neměl být sám, ale on sám je, tak udělá cokoli, aby někoho u sebe měl. Hvězdičku srážím za několik nelogičností. 4* ()