Prokletí domu slunečnic

• USA The Messengers (více)

Rodina Solomonových se přestěhuje na zchátralou slunečnicovou farmu. Jak farma začíná po letech chátrání ožívat, rodina zaznamenává nepříjemné a alarmující změny v chování svého otce. (oficiální text distributora)

Alf

důvěřuj, ale prověřuj :-D - po všech stránkách podstatně lepší, než bych podle kritika a komentářů soudil p.s. překvapivě víc než jen bezduchý horror ()

kikka20

Já horory nemusím. Tohle podle mě bylo slabé, proto jsem se na tohle koukla. Strach - ano byl, temnota - ne nebyla. Jak už jsem říkala horory nemám ráda a tohle bylo slabé. ()

Kacitr

Výborný film. Kristen boduje a ten malej klučina mě chvilkama i děsil. Hodnocení dle mého nespravedlivé, chtělo by to aspoň o 10% víc. Já bych teda opravdu nechtěla bydlet v podobném domku ... ;-) ()

H4ku11

Dylan McDermott musí zachraňovať svoju rodinu ešte pred účinkovaním v American Horror Story. Bolo tam pár príjemných miest, ktoré stáli za to a aj keď som sa vyslovene nebál, tak prekvapili. Koniec už taký dobrý nebol. ()

Oxymoron

Horory vždycky hodnotím podle toho, jestli si po jejich shlédnutí dojdu v noci bezestrachu na záchod, nebo se radši přemůžu a vydržím do rána. Po zkouknutí Prokletí domu slunečnic jsem na záchod šel. Jo, najde se tu pár povedených děsivých scén, ale je jich bohužel málo. Být jich víc, asi bych radši držel stolici do rána :) ()

wampire23

Na začiatok by som sa chcel opäť poďakovať distribútorom za skvelý preklad názvu z originálu. Zaradím si ho medzi najlepšie, aké sa im kedy podarili. No ale k snímku samotnému. Máme tu ďalšiu variáciu na ,,haunted house" horor (už sa ani nedá spočítať koľkú). Dočkáme sa tentokrát niečoho nového? Nie. Opäť ostalo len pri extrémnom vybrakovávaní toho, čo už vybrakované dávno bolo. Sám som našiel scény asi z tuctu kultových záležitostí z hororovej histórie. Niektoré do oči bijúce (napríklad vtáci zabijáci od Hitcha, duchovia ako z každej ázijskej duchariny) a niektoré parafrazované (scény z kukurice v Znameniach tu vymenili slnečnice,...). Príbeh ani pointa určite nenadchne žiadneho priaznivca, aj keď tento podžáner už dlhšie nemá čo nové priniesť. Aspoň, že hlavná hrdinka je veľmi sympatická a dokázal som sa na ňu pozerať celý film bez toho, aby som mal chuť vyhodiť DVD z okna. Čerešničkou na torte je závan seriálovej tvorby v podobe protagonistu seriálu Sex v meste a veľkého návratu ,,Kuřáka" zo skvelých X-Files. ()

Mortemiss

Dobře natočený horor, který nezkazí, ale ani nezlepší náladu. Dobrý scénář i herecké obsazení. Zápletka však mohla být lepší, hned jsem věděla, kdo bude vrah, takže žádné překvapení. Duchové připomínali Samaru z filmu The Ring ;) ()

Flopik

Pre mňa jeden z najlepších hororov. Som ten typ kto ma rád keď niečo zrazu vyskočí no a tento film je tím pravým pre každého podobného fanúšika. Videl som to ako menší a trhal som sa každú chvíľu. Príbeh je no klišé starý dom a straší v ňom.No a čo. Tento film vystraší aspoň mňa a to dozaista.U mňa je to 5* a 100% nechápem to malé hodnotenie . Samozrejme momentálne to už nie je nič svetoborné ale mám nato spomienky z detstva a preto tých 5 kludne nechám. ()

lardko

Horor ??? Tak to asi ne. Kristen Stewart je skvělá herečka , ale bohužel ani tento film moc nevylepšila. Když jsem na tento film poprvé viděl ukázky , tak jsem si říkal: Hm to snad pujde , snad to nebude blbost , ale bohužel když jsem celý film zhlédl tak jsem zistil že to blbost je. Dobře , pár scén tam bylo dobrých , ale v celku je film strašná blbost u který vás někdy něco zaujme. Nehorázně jsem se u tohohle filmu nudil. Čekal jsem co se bude dít , ale nic se nedělo , jen až na konci se ten chlap trochu zblázní , ale to mi přijde jako ta nejnudnější a nejtrapnější scéna. Pochopím když u několika českých filmů je hodnocení jen do 20 atd. ale asi nikdy nepochopím jak tahle nudná blbost může mít přes 50% ?????. Vím že každý má jiný vkus ve filmech , ale nechápu jakto že uživatelé tomuhle dají pět nebo čtyři hvězdičky. Ale budu je respektovat , protože každýmu se na filmu líbí něco. Ale bohužel mě se tento film nelíbyl. Z celého filmu se mi líbyl začátek a to je podle hodně málo. Ale odpad tomuhle nedám , ikdyž se mi to nelíbilo tak musim dát aspoň jednu hvězdičku , díky celkem dobrému začátku , a dost dobrému hereckému výkonu Kristen Stewart. Jinak bych tomuhle filmu asi dal odpad. ()

Stocki

V životě mi nešel více mráz po zádech. Dalšího komentáře netřeba...Snad jenom zdejší hodnocení je směšné, ale co také čekat... ()

Saara

Bezbřehá nuda, uznávám, že jsem se asi dvakrát lekla, Příběh ničím nepřekvapí, všechno tu už minimálně dvakrát třikrát bylo. Vážně zklamání. ()

melloun

Dost povedený horor! Už dlouho se mi nestalo, že bych se u filmu bál a to jsem se díval za bílého dne!!! Krásné kontrastní barvy, hustá atmosféra, pole slunečnic a ošklivé vrány. To se musí vidět. Kristen Stewart se mi začíná v poslední době dost vrývat do paměti. I tentokrát stál celý příběh na jejím výkonu a myslím, že nezklamala. Objektivní hodnocení 85%. ()